آرون قاضی می خواهد مادام العمر در کنار یانکی ها باشد

آرون قاضی می خواهد مادام العمر در کنار یانکی ها باشد


بوستون – آرون جادج توضیح داد که آینده خود را در چه مرحله ای می بیند و در آخرین فصل خود پیش از رسیدن به آژانس آزاد حضور دارد.

قاضی پس از شکست 6 بر 2 یانکی ها در بازی Red-Sox در بازی کارت های وحشی AL در روز سه شنبه در Fenway Park ، گفت: “من می خواهم مادام العمر یانکی باشم.” “من می خواهم تا پایان عمر حرفه ای مدادم را بپوشم. شما هیچ وقت نمی دانید آینده برای شما چه خواهد بود. هر اتفاقی که در طرف دیگر بیفتد ، با قراردادها و معاملات خارج از کنترل من.”

قاضی قبل از تبدیل شدن به یک بازیکن آزاد ، یک سال آخر داوری دارد و وقتی از او پرسیده شد که آیا این برای آینده او مهم است یا خیر ، مکث کرد و گفت: “حدس می زنم این را می توانی بگویی.”

آرون قاضی
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

او بعد از هومر آنتونی ریزو ، یک آهنگ را در بالای ششمین آهنگ شکست داد ، سپس پس از شلیک جانکارلو استانتون از هیولا سبز به خانه فرستاده شد ، اما داور در دور دوم اخراج شد و رالی یانکی ها محو شد.

این بهترین شانس یانکی ها برای بازگشت به بازی را به پایان رساند ، زیرا داور شانس دیگری برای کسب عنوان قهرمانی دید.

داور در مورد بازی با یانکی ها گفت: “این افتخار باورنکردنی است.” “هیچ مکان بهتری برای بازی وجود ندارد. من برای تیم بسیار فداکاری کرده ام و آنها به من این فرصت را داده اند. من می خواهم او را به اینجا بیاورم. شما هرگز نمی دانید آینده در اینجا چه خواهد شد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *