آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکایی ، کووید -۱۹ مثبت اعلام شد

آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکایی ، کووید -۱۹ مثبت اعلام شد


یک نماینده مجلس آلاسکا که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک از شرکت هواپیمایی منع شده بود ، تست کووید -19 مثبت بود.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در قرنطینه خانگی بود و به دوستان خود در فیس بوک گفت که از دستورالعمل CDC برای استفاده از تایلنول “کاملاً تحت تأثیر قرار نمی گیرد” و تصمیم گرفت “دستور” خود را تهیه کند.

قطب جمهوری خواه قبل از رفتن به حساب “نسخه” خود نوشت: “نوبت من است که رو در رو با کووید مبارزه کنم … بازی آغاز شده است! فکر می کنید چه کسی برنده خواهد شد؟ وقتی من او را شکست دادم ، دستور العمل خود را به شما می گویم.” از داروهای غیر مجاز

57 ساله نوشت: “من مقدار زیادی ویتامین ABCD ، کورسیتین ، روی سیترات مصرف می کنم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش انعقاد خون. خوش شانس هستم که ایورمکتین را به عنوان یک” قهوه دی “دارم.”

سازمان غذا و داروی ایالات متحده اخیراً هشدار شدیدی در مورد استفاده انسان یا حیوان از ایورمکتین-ضد انگلی که برای درمان عفونت های کرم حلقوی مورد استفاده قرار می گیرد-برای درمان COVID-19 صادر کرد.

راینبولد ایورمکتین را که سازمان غذا و داروی ایالات متحده در مورد استفاده از آن برای درمان COVID-19 هشدار داده است ، در یک پست در رسانه های اجتماعی به عنوان “حذف کننده ویروس” توصیف کرد.
AP
سناتور دیوید ویلسون از آلاسکا نیز مبتلا به کووید -19 مثبت شده است.
سناتور دیوید ویلسون از آلاسکا نیز مبتلا به کووید -19 مثبت شده است.
AP

راینبولد بهار امسال پس از محرومیت از خطوط هوایی آلاسکا و مجبور به رانندگی 750 مایل و سوار شدن به کشتی برای رأی دادن به لایحه فوریت های بهداشت عمومی ، خبرساز شد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از منطقه آنکوریج به جونو پرواز می کند.

بر اساس گزارش Anchorage Daily News ، سناتور دیوید ویلسون ، سناتور جمهوریخواه دیگر نیز مبتلا به ویروس مثبت شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *