آلن کالتر ، مجری برنامه "Late Show" دیوید لترمن ، در 78 سالگی درگذشت

آلن کالتر ، مجری برنامه “Late Show” دیوید لترمن ، در 78 سالگی درگذشتآلن کالتر ، گوینده افسانه ای روی آنتن با استعداد ملودراماتیک دو دهه در نمایش دیرهنگام با دیوید لترمن ، دوشنبه در بیمارستان استمفورد در کانکتیکات درگذشت. او 78 سال داشت.

همسر وی ، پگی کالتر ، مرگ وی را به هالیوود ریپورتر تایید کرد.

استعداد بلندگوی موهای زنجبیلی ده ها اعتبار در لیست A داشت-اما او به هاوزر دندانه دار وفادار وفادار ماند که برای چندین دهه او را به یک نام معروف تبدیل کرد.

مجری قدیمی Late Show قبل از پخش قسمت آخر نمادین Letterman در سال 2015 به The Post گفت: “او یک کمال گرا است.” وقتی کار خوبی انجام می دهید بسیار تملق آمیز است. ”

آلن روبرت کالتر متولد 21 مارس 1943 در بروکلین بود و پیش از آنکه در ماه سپتامبر 1995 از دوربین ها سرپیچی کند ، یک جانباز با استعداد در پشت صحنه بود-نقشی که او به مدت 20 سال بازی می کرد ، تا آخرین قسمت لترمن در 20 مه 2015.

کالتر درباره اجتناب خود در مقابل دوربین در سال 2006 به روزنامه The Post گفت: “من عمداً 25 سال از دوربین دور بودم زیرا نمی خواستم شناخته شوم.” و دیو در نمایشگاه غواص المپیکی داشت و گفت: “آلن ، شنا می کنی؟” او بدون هیچ فرصتی برای فکر کردن در مورد آن گفت: “بیا پایین” و من از کنار تریبون بالا آمدم و مچ دستم را به سمت 53 بردم ، از نردبانی بالا رفتم و وارد استخر نایک شدم. ”

کت و شلوار و وسایل برقی اش را خراب کرد ، اما به نظر می رسد او قلاب شده است.

او این حادثه را به یاد می آورد: “من در حال انجام شناور دم هستم و به دوربین پشت بام نگاه می کنم.” “و من با خودم گفتم ، تبلیغات دیوید لترمن به این شکل است.” “

او فارغ التحصیل کالج هوبارت در سال 1964 در ژنو ، نیویورک بود ، بعداً در دانشکده حقوق NYU شرکت کرد و چندین سال زبان انگلیسی و سخنرانی عمومی را در دبیرستان لانگ آیلند تدریس کرد تا اینکه کار رادیویی خود را در ایستگاه رادیویی WHN نیویورک درخشان آغاز کرد.

سپس دایره نمایش های بازی آمد: کالتر مجری برنامه های بازی کلاسیک “برای گفتن حقیقت” ، “ماز پول” (ضبط شده در تئاتر اد سالیوان ، محل کار آینده او در برادوی) و “هرم 25000 دلار” بود. آخرین کنسرت جایی است که او با لترمن ، که مهمان معروف برنامه بود ، ملاقات کرد. همچنین در صداگذاری صدها آگهی تبلیغاتی ملی – از جمله Michelin Man!

به جای گل ، کالتر درخواست کرد تا به یاد خود به Temple Beth El در Stamford ، Connecticut کمک مالی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *