آمار ویروس کرونا ، بازگشت به نسخه مدرسه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورک

آمار ویروس کرونا ، بازگشت به نسخه مدرسه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورک


اتاق خبر WNYC/Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. نسخه بازگشت به مدرسه صفحه داده های ویروس کرونا هفته ای دو بار به روز می شود. این پیوندی به صفحه آمار اصلی ما است.

لطفاً هر گونه سوال ، نظر یا درخواست خود را به [email protected] ارسال کنید.

مواردی در مدارس نیویورک و نیوجرسی

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک پیش از 13 سپتامبر ، اولین روز مدرسه دولتی شهر ، ده ها مورد را در بین کارکنان و تعداد انگشت شماری از دانش آموزان گزارش داده بود. تا 26 سپتامبر ، بیش از 2200 دانش آموز و کارکنان تست مثبت دریافت کردند. در همان هفته ، شهر پروتکل آزمایش COVID-19 خود را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تجدید نظر کرد.

والدین و کارشناسان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از آزمایش های معمول خودداری کرده و شخصاً به مدرسه بروند.

داده های مربوط به مدارس نیوجرسی محدودتر است: ایالت فقط نتایج مثبت آزمایش COVID مربوط به انتقال درون مدرسه ای را توسط شهرستان گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی از تاریخ 7 سپتامبر نزدیک به 220 مورد از این قبیل را ثبت کرده است. همچنین 39 مورد شیوع در مدارس شناسایی شد که به عنوان سه مورد یا بیشتر در طول دو هفته از طریق مدرسه منتقل می شود. شهرستان پاسایک در انتقال مدارس با 50 مورد در یک شیوع از زمان شروع مدرسه در ایالت پیشتاز است.

بسته شدن

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدارس ابتدایی شهر نیویورک سال خود را با تعطیلی کلاس درس به مدت 10 روز در هر زمان که مسافری به ویروس مبتلا شود ، آغاز کردند.

در 20 سپتامبر ، وزارت آموزش و پرورش سیاست خود را در مورد قرنطینه به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده فقط در صورتی که عاری از ماسک باشند و کمتر از سه فوت با یک مورد مثبت ، به خانه اعزام می شوند. آنها همچنین باید در تماس نزدیک – یا نزدیک دانش آموز آلوده بیش از 15 دقیقه در روز باشند.

دفتر شهردار اذعان می کند که در نتیجه تعداد بیشتری از بچه ها در کلاس خواهند ماند ، اما این بدان معناست که از این به بعد تعداد کلاس های مدرسه ابتدایی کمتر خواهد شد.

این موقعیت منعکس کننده قوانین اصلی و فعلی دوره راهنمایی و دبیرستان است. به بیان ساده ، یک آزمایش مثبت اغلب منجر به “تعطیلی نسبی کلاس درس” می شود ، که در آن فقط از برخی افراد – هر کسی که علائم را نشان می دهد یا هر فرد واکسینه نشده ای که قوانین ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کند – خواسته می شود در خانه بماند.

در همین حال ، عفونت های تایید شده در بین کارکنان خارج از کلاس صرفاً به “قرنطینه خارج از کلاس” توسط افراد مبتلا نیاز خواهد داشت.

اداره بهداشت شهر می گوید کل ساختمان مدرسه تنها زمانی بسته می شود که شواهدی مبنی بر “گسترش گسترده” وجود داشته باشد ، اما به طور علنی مشخص نکرده است که این بدان معناست. این تصمیم نشان دهنده انحراف از سیاست سال گذشته مدرسه است ، که تعطیلی مدارس را پس از گزارش دو یا چهار موردی که می تواند با قرار گرفتن در معرض یک ساختمان واحد مرتبط باشد ، اجباری کرده است.

این شهر هفته دوم سال تحصیلی را با بستن بیش از 500 کلاس درس کامل و 370 تعطیلی نسبی ، از میان 58600 کلاس درس در بررسی های ساختمان آموزش و پرورش آغاز کرد. PS 79 در هارلم شرقی ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کند ، در 20 سپتامبر پس از مواجه شدن با چندین تعطیلی کلاس درس در اولین هفته مدرسه ، به طور کامل تعطیل شد.

تهویه در کلاس

اکثریت قریب به اتفاق 58 هزار و 500 کلاس درس شامل آنچه که این شهر به عنوان سیستم های تهویه “عملیاتی” توصیف می کند ، است که کارشناسان بهداشت و مقامات آن را به عنوان یک ابزار مهم برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا شناسایی کرده اند.

بر اساس داده های وزارت آموزش و پرورش ، با وجود وعده ای مبنی بر اینکه تمام کلاس ها دارای هوای تازه کافی برای شروع مدرسه خواهند بود ، بیش از 1000 کلاس درس هنوز در دست تعمیر است. در حدود دوازده ساختمان ، کمتر از نیمی از کلاسهای درس در گزارشهای تهویه منتشر شده شهر “در حال کار” شناخته شده بودند.

حدود 4000 کلاس درس به اصطلاح “در حال اجرا” فقط برای پنجره های تهویه داخلی تکیه می کنند ، که کارشناسان بهداشت مستقل آن را تصفیه نامعتبر هوا توصیف می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *