آماندا سیفرید از بیل پکستون ، بازیگر فقید عشق بزرگ ادای احترام می کندآماندا سیفرید جمعه شب مرخصی گرفت تا از بیل پکستون ، همبازی خود در “عشق بزرگ” قدردانی کند ، که در سال 2017 در 61 سالگی بر اثر سکته درگذشت.

سیفرد ، 35 ساله ، “بیل و من” عنوان عکسی از این زوج را در مجموعه سریال های قبلی HBO آغاز کرد.

او ادامه داد: “مرتب کردن هزاران عکسی که در این سالها ذخیره کرده ام بسیار سرگرم کننده است ، اما هر از گاهی من عکسی را پیدا می کنم که مرا زانو می زند.” “من به اندازه کافی خوش شانس بودم که با این مرد ملاقات کردم و نور گرم و روشن او را بارها در نقش دخترش در عشق بزرگ بازی کردم. او فوق العاده بود و بسیار دوست داشتنی است و من دلم برایش تنگ شده است.”

پکستون و سیدفرید از سال 2006 تا 2011 در درام تعدد زوجات بازی کردند.

این بازیگر فقید – که در فیلم های “بیگانگان” ، “تویستر” و “آپولو 13” نیز حضور داشت – بر اثر عوارض ناشی از جراحی آنوریسم که باعث سکته مغزی شد ، درگذشت. مدت کوتاهی بعد ، خانواده وی شکایتی را برای مرگ ناعادلانه علیه مرکز پزشکی Cedars-Sinai در لس آنجلس و جراح ، دکتر علی خوی نژاد ، که عمل جراحی Paxton را انجام داد ، ارائه کردند.

بروس برولیت ، وکیل خانواده در آن زمان گفت: “بیل پکستون و خانواده اش به پزشکان و کارکنان این مرکز درمانی اعتماد داشتند ، اما Cedars-Sinai به اعتماد آنها خیانت کرد.” اقدامات جراح باعث این مرگ غم انگیز و قابل پیشگیری شد. “

خوی نژاد و بیمارستان در اسناد دادگاه اظهار کردند ، ستاره سینما و تلویزیون “از خطرات و خطرات خاصی آگاه است” و ادعا کرد که پکستون “یک بیماری موجود” دارد که او را مستعد عوارض می کند.

سیدفرید همچنین با شنیدن اولین خبر درگذشت وی از هم بازیگر خود تمجید کرد.

سیفرد در آن زمان به مردم گفت: “او در اولین حرفه من برای من یک شخصیت پدر شگفت انگیز و حامی بود.” “با الهام از باور نکردنی و سرشار از زندگی در هر مرحله ، باعث شد احساس کند همه چیز ممکن است. این یک فقدان وحشتناک است.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *