آنتونی الفالک او را پس از 3 روز مفقود شدن در استرالیا پیدا کرد


پسربچه 3 ساله مفقودالاثر اوتیسم که می ترسیدند او را ربوده باشند ، روز دوشنبه پس از زنده ماندن تنها سه روز در بوته استرالیا ، سالم یافت شد.

آنتونی “ای جی” الفالک ، که روز جمعه از خانه خانواده اش در پوتی ناپدید شد ، صبح دوشنبه دیده شد که ناامیدانه آب را در دهان خود در نهری در کمتر از نیم مایلی خانه قرار می دهد.

“صبر کنید: من پسر دارم” ، الف با هلیکوپتر پلیس نجات یافت، بر اساس فیلم های ویدئویی منتشر شده توسط پلیس نیو ساوت ولز ، نشان می دهد که ای جی در آب کثیف تا کمرش نشسته است و در حال نوشیدن ناامید کننده است.

سایر فیلم های ویدئویی هیجان انگیز اعضای خانواده را به زانو در می آورند و دستان خود را به سمت آسمان بلند می کنند وقتی می فهمند AJ ایستاده است ، با فریادهای مکرر و پیروزمندانه “او زنده است!”

پدر AJ ، آنتونی الفالک ، که تصور می کرد پسرش ربوده شده است ، نجات را “معجزه” نامید.

مورچه ها او را گاز گرفتند و افتاد ، اما او زنده است. او زنده است! به گزارش 9 نیوز ، پدر به خدمه تلویزیون گفت.

به گفته مقامات ، این پسر برای بررسی به بیمارستان منتقل شد ، اما به نظر می رسد سالم است ، به غیر از چند خراش ناشی از افتادن و بثورات پوشک.

آنتونی الفالک (راست) و زن ، کلی ، بعد از اینکه فهمیدند پسرشان AJ پس از 3 روز گم شدن زنده است و همدیگر را در آغوش می گیرند ، یکدیگر را در آغوش می گیرند.
آنتونی الفالک (راست) و زن ، کلی ، بعد از اینکه متوجه شدند پسرشان AJ زنده است و پس از 3 روز گم شدن ، همدیگر را در آغوش می گیرند.
تصویر دین لوینز / AAP از طریق AP

در حالی که پسرش هنوز مفقود شده بود ، آنتونی الفالاک گفته بود: “هیچ کس نمی تواند بفهمد گذر از آنچه ما تجربه کردیم چگونه است.

“پای من ، باسن من ، مچ پای من نمی توانند راه بروند. من چهار روز را بدون خواب در تپه گذراندم. ما متوقف نشدیم. “او در مورد شکار عظیم گفت.

بلافاصله مشخص نشد که چگونه AJ – که صحبت نمی کند – از خانه خارج شد. او صبح روز جمعه با خواهر و برادرش بازی می کرد و طبق گفته خانواده معمولاً به مادرش وابسته بود.

آنتونی
آنتونی “ای جی” الفالک پس از گم شدن در نهر آب آشامیدنی در پوتی استرالیا پیدا شد.
نیروی پلیس نیو ساوت ولز از طریق AP

به گزارش سیدنی مورنینگ هرالد ، پلیس معتقد بود که او در مورد یک آدم ربایی تحقیق می کند و حتی یک خودروی سفید را که روز یکشنبه از کلبه عبور می کرد توقیف کرد.

بر اساس گزارش روزنامه ، پلیس همچنین یک کلبه متروکه را ضبط کرد در حالی که گزارش هایی وجود دارد که شخصی به آنچه که فکر می کنند ممکن است کودک فریاد یا گریه کند گوش می دهد.

عملیات جستجو و نجات بزرگ “چند آژانس” شامل عوامل Trailbike ، یک واحد K-9 ، غواصان پلیس و بالگردها بود.

هنگامی که افسران سرانجام به AJ رسیدند ، “او به نجات غریق ما زانو زد و لبخند بزرگی نیز روی صورت او نشست و در همان لحظه آنها را در آغوش گرفتند.”

جری پیک ، پیراپزشک تیم عملیات ویژه گفت: “این واضح بود [AJ] او یک بازمانده کوچک است

“او بسیار بسیار سپاسگزار بود. او می توانست این را در چشم هایش ببیند. “او درباره واکنش پسر هنگام نجات گفت.

فرمانده پلیس محلی تریسی چاپمن به 9 نیوز گفت دسترسی به آب در نهر “چیزی است که به او این شانس را داد تا زنده بماند.”

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون یکی از کسانی بود که اظهار آرامش کرد ، او در توییتی نوشت که “خوشحالم که می دانم او در امان استبه

او می گوید: “من نمی توانم تصور کنم که این تجربه چقدر برای AJ و والدینش آسیب زا بود.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *