آنچه باید درباره کپسول های لاغری نارنجی تلخ بدانید

وقتی مصمم هستید که وزن خود را از بین ببرید ، وسوسه انگیز است که برای هر نوع دارویی که با آن روبرو می شوید پول خرج کنید. انواع مختلف مکمل ها و قرص های کاهش وزن را انتخاب کنید ، فراموش نکنید. تقریباً همه تضمین می کنند که اگر کپسول ها را طبق دستور مصرف کنید ، ده ها کیلو وزن کم می کنید. اکثر آنها هنوز با مواد طبیعی ساخته می شوند. کپسول های لاغری زیبایی لاغری نارنجی تلخ واقعاً یکی از آن مکمل های کاهش وزن هستند. متأسفانه FDA و چندین ناظر سلامت به مردم در مورد این مکمل ها هشدار داده اند.

طبق گزارش FDA ، کپسول های لاغری نارنجی تلخ حاوی سیبوترامین است. سیبوترامین یک داروی محرک سختی است که فقط با اجازه پزشک قابل دریافت است. این ماده خاص خارج از برچسب این مکمل های غذایی است و برای افراد ، به ویژه افرادی که مشکلات قلبی دارند ، بسیار ناامن است. این می تواند باعث افزایش فشار خون و سکته مغزی شود. برخی از افرادی که توانسته اند از این مشکلات کاهش وزن استفاده کنند ، حتی تحت حمله قلبی قرار گرفته اند. حتی اگر قلب سالم باشد ، این بدان معنا نیست که مکمل بی خطر است. حتی افرادی که کاملاً سالم هستند می توانند با مصرف این قرص ها از مواردی مانند تپش قلب ، بی خوابی ، تهوع و حملات اضطرابی رنج ببرند. برای بدتر شدن آن ، اگر از داروهای تجویزی اضافی استفاده می کنید و از این مکمل استفاده می کنید ، عوارض جانبی بهبود می یابد.

چند شرکت کپسول لاغری زیبایی لاغری می فروشند. شرکت Beautiful Health یکی از سازمان هایی است که این قرص کاهش وزن را به فروش می رساند. او به LL Health and Beauty معروف بود. شرکت های وابسته نیز در بازار به فروش و توزیع محصولات به افرادی می پردازند که متقاعد شده اند به دنبال راه میانبری برای کاهش وزن هستند.

مراقب کپسول های لاغری نارنجی تلخ و سایر محصولات تولید شده توسط Beautiful Health Inc یا LL Health and Beauty باشید. به یک نکته توجه کنید: اگر می توانید مواد غیر طبیعی را به مکمل های غذایی خود وارد کنید و به خریداران نگویید که این ترکیبات چه چیزی هستند ، چه چیز دیگری ممکن است در سایر محصولات شما پنهان شود.

به طور خاص ، این امر چیز دیگری را مطرح می کند که بدون شک مهم است. چگونه می دانید که به کدام “کمک کننده” کاهش وزن در بازار می توان اعتماد کرد؟ محصولات زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند به همان اندازه که می خواهید وزن اضافی خود را از دست بدهید. معمولاً محصولاتی برای کمک به مردم در کاهش هوس و کاهش اشتها ساخته می شوند. با این حال ، برخی از محصولات مانند کپسول های لاغری نارنجی تلخ و لاغری می توانند حاوی موادی باشند که برای انسان کاملاً خطرناک است. سkingال از پزشک در مورد یک محصول تنها راهی است که می توانید به طور قطعی بدانید که آیا می تواند به شما کمک کند یا خیر. آنچه را که می خواهید امتحان کنید با پزشک خود ببرید تا آزمایش شود. پزشک می تواند به شما بگوید چه موادی در محصولات وجود دارد و آیا این مواد سالم هستند.

اما مهمتر از همه ، باید بخاطر داشته باشید که هیچ درمان جادویی برای کاهش وزن وجود ندارد. هیچ قرصی نمی تواند وزن بدن شما را تحت فشار قرار دهد. اگر می خواهید پوند کم کنید باید خود را وقف یک کار واقعی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *