خواه یا نه بربرین ممکن است به دیابتی ها کمک تدریجی؟

بربرین خوب آلکالوئید خالص است. در طیف گسترده ای از محصولات دارویی استاندارد مشابه زردچوبه، زرشک، نخ طلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرشک کشف شد تبدیل می شود.

محلی هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین است، جایی کدام ممکن است برای اولین بار در معامله با های دارویی آیورودا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زبان چینی استفاده شد.

آلکالوئید دسته ای اجتناب کرده اند ترکیبات آلی همراه خود منشاء طبیعی است. آلکالوئید بربرین عمدتاً تشکیل اتم های نیتروژن است. اینها عواقب فیزیولوژیکی عالی ای بر روی انسان دارند، به طور قابل توجهی همراه خود ملاحظه به سلامت متابولیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق.

2 گیاه به تماس گرفتن‌های Coptidis Rhizoma را انتخاب کنید و انتخاب کنید Phellodendri Chinensis Cortex کدام ممکن است بربرین ماده مؤثر بی نظیر در آن‌ها است، تن سال است کدام ممکن است در طب استاندارد زبان چینی برای معامله با دیابت، گاستروانتریت باکتریایی، اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر بیماری‌های گوارشی استفاده می‌شود.

ادعاهای زیادی با توجه به اثربخشی بربرین شناخته شده به عنوان درمانی برای طیف گسترده ای از {بیماری ها} مطرح شده است. با این حال چه انواع اجتناب کرده اند اینها اساساً مبتنی بر شواهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه انواع اجتناب کرده اند آنها خیالبافی هستند؟

شواهد خوبی موجود است کدام ممکن است بربرین دارای خواص ضد میکرو ارگانیسم، ضد میکروبی، ضد التهابی، ضد تومور است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون را کاهش دهد.

سایر ادعاها همراه خود شواهد کمتری تأیید می شوند … اعلام کردن تبدیل می شود کدام ممکن است این ماده اجتناب کرده اند انبساط بیشتر سرطان ها جلوگیری می تدریجی، در معامله با پوکی استخوان {مفید است}، مشکلات گوارشی، سوختگی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عفونت های باکتریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره را تسکین می دهد.

تحقیقات اصولاً به فوریت می خواست است.

مزایای بهزیستی تدریجی شده بربرین

بربرین مزایای بهزیستی را برای چندین بیماری حاضر می دهد کدام ممکن است توسط تحقیقات علمی خوشایند پشتیبانی تبدیل می شود. تعدادی از مورد اول برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم متابولیک جذاب {خواهد بود}.

بربرین به دیابتی ها {کمک می کند}

بررسی ای کدام ممکن است در آگوست 1981 در کتابخانه سراسری پزشکی آمریکا در مؤسسه سراسری بهداشت آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است بربرین به کاهش مرحله قند خون {کمک می کند}.

بررسی عکس اجتناب کرده اند شبیه به تأمین کدام ممکن است در فوریه 2019 آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است بربرین عواقب مفیدی بر متابولیسم گلوکز-لیپید، اجزا التهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام به انسولین در مبتلایان تحت تأثیر سندرم متابولیک دارد.

کیکر بررسی عکس بود کدام ممکن است در می 2008 توسط روزنامه متابولیسم آشکار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوردن بربرین را در برابر این خوردن متفورمین در سراسر سه ماه ارزیابی کرد. محققان دریافتند کدام ممکن است بربرین به مقیاس متفورمین در بالای همه چیز قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید متابولیسم چربی در مبتلایان دیابتی نوع 2 کارآمد است.

بررسی عکس کدام ممکن است در مارس 2012 در روزنامه Evidence-based Complementary and Alternative Medicine آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است بربرین بالقوه است همراه خود مهار ذخیره چربی در مبتلایان تحت تأثیر سندرم متابولیک، حساسیت به انسولین را افزایش بخشد. این بدان معناست کدام ممکن است بربرین ممکن است به جلوگیری اجتناب کرده اند آسیب کلیه کمک تدریجی.

عواقب بربرین بر کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون

شواهد خوبی موجود است کدام ممکن است بربرین ممکن است به کاهش سطوح بالای LDL، کلسترول تام را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون کمک تدریجی.

شبیه به بررسی بر روی بربرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت گلوکز کدام ممکن است در بالا اشاره کردن شد، کدام ممکن است در روزنامه متابولیسم در می 2008 آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است بربرین مرحله کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید تری گلیسیرید سرم را در مبتلایان دیابتی نوع 2 کاهش می دهد.

بررسی عکس همراه خود مخلوط کردن برنج مخمر بنفش (به آن اشاره می شود کاهش کلسترول) همراه خود بربرین کدام ممکن است در سال 2015 در Alternative Therapies in Health and Medicine آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است بربرین دامنه وسیع تری اجتناب کرده اند دفاع کردن اجتناب کرده اند کلسترول را همراه خود کاهش خطر ابتلا به بیماری های قابل توجه حاضر می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل جانبی را در مقابل همراه خود آن ها حاضر می تدریجی. به استاتین ها (داروی تجویزی کدام ممکن است معمولاً برای مدیریت مرحله کلسترول استفاده تبدیل می شود).

خوب بررسی حیوانی کدام ممکن است در آگوست 2015 در روزنامه Translational Medicine همراه خود عنوان تأثیر بربرین بر بردن کلسترول در همسترهای هیپرلیپیدمیک ناشی اجتناب کرده اند رژیم غذایی پرچرب آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است بربرین همراه خود فروش از بین بردن، غلظت غیرعادی بالای {چربی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید {چربی ها} را در خون کاهش می دهد. کلسترول اجتناب کرده اند کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهار توسل به کلسترول در روده.

تحقیق علاوه بر این نماد داده اند کدام ممکن است بربرین ممکن است فشار خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان خون را در اشخاص حقیقی تحت تأثیر سندرم متابولیک افزایش بخشد، روزی کدام ممکن است همراه خود خوب رژیم غذایی مفید غنی اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان ها هر دو تقویت می کند هایی مشابه اسید فولیک، کوآنزیم Q10 را انتخاب کنید و انتخاب کنید آستاگزانتین خوردن شود.

بربرین اجتناب کرده اند سلامت روده ها حمایت می تدریجی

بربرین تأثیر مثبتی بر سلامت روده ها دارد. این احتمالاً {به دلیل} ظرفیت آن در بالای همه چیز مرحله قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات وزنی است، به همین دلیل خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر را کاهش می دهد.

علاوه بر این به سمت آترواسکلروز دفاع کردن می تدریجی از جدا شدن اکسید نیتریک را تحریک می تدریجی، خوب مولکول علامت دهنده کدام ممکن است شریان ها را رایگان می تدریجی، به دلیل فشار خون را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان خون را افزایش می دهد.

بررسی‌ای کدام ممکن است در آوریل 2010 در روزنامه جهانی روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق آشکار شد، گزارش داد {افرادی که} بربرین خوردن می‌کنند کار کردن روده ها بهتری دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبت به {افرادی که} دارونما خوردن می‌کنند بیشتر می‌توانند بازی کنند.

بربرین به کاهش پوند {کمک می کند}

بربرین بالقوه است تأثیر متوسطی بر کاهش پوند داشته باشد.

AMPK (پروتئین کیناز سرزنده شده همراه خود آدنوزین مونوفسفات) آنزیمی در سلول های انسانی است کدام ممکن است موقعیت مهمی در ترتیب متابولیسم ایفا می تدریجی. به همین دلیل، بیشتر اوقات شناخته شده به عنوان “مبادله بی نظیر متابولیک” شناخته تبدیل می شود.

بربرین یکی اجتناب کرده اند معدود ترکیباتی است کدام ممکن است ممکن است AMPK را سرزنده تدریجی. سرزنده سازی باعث افزایش چربی سوزی در میتوکندری تبدیل می شود… این دلیل است، چندین بررسی نماد داده اند کدام ممکن است بربرین ممکن است اجتناب کرده اند تجمع چربی جلوگیری کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سمت سندرم متابولیک دفاع کردن تدریجی.

در یکی اجتناب کرده اند این تحقیق کدام ممکن است در ژوئیه 2012 در Phytomedicine آشکار شد، به بزرگسالان دارای {اضافه وزن} 500 میلی خوب و دنج بربرین به صورت خوراکی 3 بار در روز به مدت 12 هفته گرفت. این بررسی نماد داد کدام ممکن است بربرین خوب مخلوط کردن محکم کاهش دهنده چربی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیر متوسطی در کاهش پوند دارد.

بربرین ممکن است به مدیریت SIBO کمک تدریجی

{افرادی که} اجتناب کرده اند SIBO (انبساط بیش اجتناب کرده اند حد میکرو ارگانیسم های روده کودک) مبارزه کردن می برند، میکرو ارگانیسم های اضافی در روده کودک شخصی دارند. این بیماری معمولا همراه خود آنتی بیوتیک های خوراکی معامله با تبدیل می شود، با این حال در همه زمان ها موفقیت آمیز نیست.

خوب بررسی در ماه مه 2014 کدام ممکن است در Global Advances in Health and Medicine آشکار شد، نماد داد کدام ممکن است خوب معامله با طبیعی تشکیل بربرین به خوبی آنتی بیوتیک ها واقعاً کار می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در معامله با SIBO به شبیه به مقیاس ایمن است.

فواید بالقوه بربرین

فواید بدون شک بربرین به مزایایی ردیابی دارد کدام ممکن است شواهد علمی برای او یا او موجود است، با این حال به مقیاس کافی محکم نیستند هر دو برای نشان دادن خوب سود خاص کافی نیستند.

در همین جا برخی اجتناب کرده اند این مزایا موجود است:

فروپاشی شناختی… تحقیق بر روی اشخاص حقیقی انسانی نماد می دهد کدام ممکن است بربرین دارای قطعا ارزش آن را دارد درمانی بدون شک به سمت بیماری های تخریب کننده عصبی مشابه آلزایمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارکینسون را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخریب عصبی ناشی اجتناب کرده اند ضربه است. تحقیق حیوانی نماد می دهد کدام ممکن است بالقوه است به نبرد همراه خود ناامیدی نیز کمک تدریجی.

عواقب ضد سرطانی… بربرین بالقوه است به القای آپوپتوز، از دست دادن زندگی این سیستم ریزی شده سلول های سرطانی کمک تدریجی. تحقیقات در دانشکده پزشکی چین نماد داده است کدام ممکن است بربرین ممکن است آپوپتوز را در سلول های سرطانی زبان انسان القا تدریجی. تحقیقات با توجه به اینکه چگونه بربرین هیدروکلراید ممکن است متابولیسم سلول های سرطانی را ترتیب کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکثیر آنها را مهار تدریجی، شکسته نشده دارد.

دفاع کردن اجتناب کرده اند کبد… تحقیقات اولین نماد می دهد کدام ممکن است بربرین همراه خود کاهش قند خون، از دوام به انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تری گلیسیرید کدام ممکن است نشانگر آسیب کبدی در اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس هایی مشابه هپاتیت هستند، اجتناب کرده اند کبد حمایت می تدریجی. علاوه بر این اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری کبد چرب کمک می کند. تحقیقات شکسته نشده دارد.

سلامت ریه… تحقیقات نماد می دهد کدام ممکن است عواقب ضد التهابی بربرین به افزایش کار کردن ریه {کمک می کند}. در یک واحد آزمایش، به موش ها بربرین گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به مقیاس کافی کشف نشده دود سیگار قرار گرفتند کدام ممکن است باعث آسیب حاد ریه شود. خاص شد کدام ممکن است موش‌هایی کدام ممکن است آلکالوئید اکتسابی کرده‌اند، نسبت به موش‌هایی کدام ممکن است کشف نشده شبیه به مقدار دود قرار گرفته‌اند با این حال بربرین اکتسابی نکرده‌اند، تحریک کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب‌های ریوی کمتری دارند.

نحوه استفاده اجتناب کرده اند بربرین

خواهید کرد باید بتوانید بربرین را شناخته شده به عنوان خوب تقویت می کند غذایی به تعیین کنید بربرین HCL در بازار مواد غذایی بهداشتی بومی شخصی پیدا کنید… در هر مورد دیگر، می توانید آن را به صورت اینترنت سفارش دهید.

خوب دکتر خالص ممکن است ارائه می دهیم کمک تدریجی به همان اندازه صحیح ترین دوز را برای شخصی تصمیم گیری کنید. همراه خود این جاری، دوز همان قدیمی 1500 میلی خوب و دنج در روز در سه دوز مساوی 500 میلی خوب و دنج در {هر روز} خوردن تبدیل می شود.

جدا کردن دوز روزانه به چند نیمه برای تدریجی نگه از گرفتن مرحله بربرین در خون حیاتی است، از این آلکالوئید نیمه عمر کوتاهی دارد. علت تولید دیگری جدا کردن دوز روزانه اینجا است کدام ممکن است خوب دوز غول پیکر ممکن است در نتیجه ناراحتی شکم در کنار همراه خود گرفتگی بافت های عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسهال شود.

تقویت می کند را همراه خود هر دو بلافاصله بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی خوردن کنید به همان اندازه اجتناب کرده اند ظرفیت بربرین در کاهش افزایش مرحله قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی خون کدام ممکن است بلافاصله بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی رخ می دهد، بیشترین استفاده را ببرید.

ملاحظه: هنگام کسب بربرین HCL، کنترل کنید کدام ممکن است آن را همراه خود بربرول (عنوان تجاری خوب محصول تولید دیگری) هر دو بربر روبین (خوب متابولیت هر دو ماده نوسازی شده هر دو حیاتی برای متابولیسم خواهید کرد) خطا نگیرید.

مسائل جانبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرات خوردن بربرین

بربرین سابقه امنیت برتر دارد. مسائل جانبی طرفدار هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمورد به هضم هستند… برخی دردهای شکم، گرفتگی بافت های عضلانی، سوخت، یبوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسهال.

همراه خود این جاری، مبتلایان دیابتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرفشاری خون باید هنگام مدیریت وضعیت شخصی همراه خود داروهایی مشابه متفورمین هر دو استاتین ها مراقب باشند… از بربرین البته است ممکن است قند خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است خواهید کرد را به هیپوپوستی برساند.

اگر پیشنهاد می کنید تقویت می کند بربرین را تمدید شده مدت، یعنی بیش اجتناب کرده اند سه ماه خوردن کنید، باید همراه خود دکتر شخصی مراجعه به کنید.

خانمها شیرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانمها باردار نیز باید در گذشته اجتناب کرده اند خوردن هر گونه تقویت می کند بربرین همراه خود دکتر مراقبت های اولین شخصی مراجعه به کنند.