آیا بوی آلت تناسلی کتو را افزایش می دهد؟

رژیم های غذایی با قاعده ای هشدار دهنده می آیند و می روند ، که به این معنا نیست که لزوماً فایده ای ندارند ، فقط به نظر می رسد که همیشه رژیم غذایی جدیدی وجود دارد که حداقل برای مدتی توجه زیادی را به خود جلب می کند. اخیراً رژیم کتو (برای کتوژن ها) در صحنه ظاهر شد و به سرعت ویروسی شد. و با توجه به محبوبیت بیشتر ، س questionsالاتی در مورد اینکه آیا ممکن است به هیچ مشکلی برای سلامت آلت تناسلی ، به ویژه بوی آلت تناسلی کمک نکند ، مطرح شده است.

درباره رژیم کتو

فرض اساسی رژیم کتو واقعاً جدید نیست و اساس بسیاری از روندهای قبلی رژیم غذایی را شکل داده است. در اصل ، ایده کاهش کربوهیدرات ها و افزایش پروتئین و چربی است. هنگامی که بدن فقط مقادیر کمی کربوهیدرات را جذب می کند ، مقدار کمتری از مواد لازم برای سطح قند خون را در اختیار دارد. با وجود کربوهیدراتهای کمی که از آنها انرژی می گیرد ، به چربی و پروتئین تغییر می کند. و وقتی این کار را می کنید ، باعث می شود فرد وزن بیشتری کاهش دهد.

کتوز نام فرآیند به دست آوردن انرژی از چربی ها و پروتئین ها است ، از این رو نام رژیم غذایی کتو نامیده می شود.

بوی متفاوت

طولی نکشید که مردم متوجه شدند بسیاری از رژیم گیرندگان اختصاص داده شده به کتو عطر خاصی در مورد آنها ایجاد کرده است. این امر به عوامل متعددی برمی گردد که یکی از آنها این است که رژیم کتو باعث افزایش کتون در بدن می شود که در صورت سوزاندن چربی به عنوان سوخت شکل می گیرد. این یک فرایند طبیعی است ، اما یکی از محصولات جانبی آن افزایش ایجاد استون است ، همان ماده ای که در پاک کننده مینای دندان یافت می شود. وقتی فردی عرق می کند یا ادرار می کند ، ممکن است بوی استون بدهد.

علاوه بر این ، سوزاندن چربی ذخیره شده بدن به این معنی است که سموم دفن شده در آن چربی اکنون آزاد شده و بوهای منحصر به فرد آنها نیز به مخلوط عرق اضافه می شود.

در نهایت ، رژیم کتو همچنین پروتئین ها را تجزیه می کند و همچنین تمایل به انتشار بوی متمایز دارد ، چیزی شبیه آمونیاک.

و همه این بوها می توانند آن را در فاق مخلوط کنند ، جایی که گرمای اضافی دو لایه لباس یک محیط گرم و مرطوب کامل برای بوها ایجاد می کند. و هنگامی که مردی لباس زیر خود را در می آورد ، بوی بسیار قوی آلت تناسلی می تواند بوجود آید.

موقت

البته بدن هر فرد متفاوت است و متابولیسم را به شکل متفاوتی انجام می دهد. برخی از افرادی که رژیم کتو دارند ممکن است فقط اندکی بوی آلت تناسلی خود را افزایش دهند ، در حالی که دیگران ممکن است با یک وضعیت بوی آلت تناسلی واقعاً شدید روبرو شوند.

خبر خوب این است که برای بسیاری از افراد ، وضعیت بوی موقت است. اگر فردی رژیم کتو را دنبال کند ، پس از چند هفته یا چند ماه ، بدن اکثر افراد به رژیم غذایی جدید عادت می کند و بوی شدید آن کاهش می یابد.

در همین حال ، مردان باید تا حد امکان بوی آلت تناسلی را کاهش دهند. واضح است که شستشوی مناسب با یک صابون ملایم هر روز مفید است یا بیشتر اوقات در صورت لزوم ، و به ویژه اگر فردی از نظر بدنی فعال باشد و زیاد عرق کند. همچنین به “هوادهی” آلت تناسلی تا حد ممکن ، شاید با برهنه خوابیدن کمک می کند.

یکی دیگر از کارهایی که مردان می توانند در رژیم کتو برای حفظ بوی آلت تناسلی انجام دهند این است که روزانه از روغن درجه یک برای سلامت آلت تناسلی درجه یک استفاده کنند. (توسط متخصصان بهداشت توصیه می شود خانه 1 روغن مرد که از نظر بالینی ملایم و بی خطر برای پوست ثابت شده است)به ضروری است که روغن انتخاب شده حاوی ویتامین A باشد. چرا؟ زیرا این ویتامین فوق العاده و مفید دارای خواص ضد باکتریایی است که می تواند در کاهش بوی ماندگار آلت تناسلی مفید باشد. در حالت ایده آل ، روغن باید حاوی آلفا لیپوئیک اسید نیز باشد. این آنتی اکسیدان قوی با مقابله با رادیکال های آزاد و صدمه ای که به آن وارد می شود ، پوست آلت تناسلی را تقویت می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *