آیا عادت های بدی دارید؟ این نکات بهداشتی را رعایت کنید

نادیده گرفتن اعداد سخت است. بر اساس مطالعه سالیانه رفتارهای بهداشتی در ایالات متحده ، از هر ده آمریکایی شش نفر به طور منظم الکل می نوشند ، در حالی که فقط سه نفر از هر ده نفر به طور منظم ورزش می کنند.

این گزارش تعدادی از عادات سلامتی خوب و بد بزرگسالان آمریکایی را شامل می شود: آنها شامل مصرف الکل ، سیگار کشیدن ، فعالیت منظم ، وزن بدن و میزان خواب شما می شود.

در این مطالعه از داده های نظرسنجی ملی مصاحبه سلامت 2005-2007 (به اختصار NHIS) استفاده شده است که سالانه توسط مرکز ملی آمار سلامت CDC انجام می شود. نتایج بر اساس داده های جمع آوری شده از 79،096 مصاحبه با بزرگسالان آمریکایی 18 سال یا بیشتر جمع آوری شده است. در مورد بسیاری از رفتارهای متداول ، پاسخ ها تفاوت بین گروه های جنسیتی ، قومی و اجتماعی را برجسته می کند.

در مورد الکل ، میزان مصرف در طول سالها ثابت مانده است. آخرین نظرسنجی نشان داد که …

– مردان برای نوشیدن مناسب تر از زنان بودند (68 vers در مقابل 55). زنان بیشتر از مردان از مصرف الکل خودداری می کردند (31٪ در مقابل 18٪).

– سفیدپوستان بیشتر از هر گروه دیگری (آمریکایی های آفریقایی تبار ، آسیایی ، بومی آمریکا یا بومی آلاسکا) از مشروبات الکلی استفاده می کردند.

– و در اینجا یک شگفتی وجود دارد: هرچه مصاحبه شونده مودبتر باشد ، احتمال بیشتری برای نوشیدن دارد. هفتاد و چهار درصد فارغ التحصیلان نوشیدن کننده بودند ، در حالی که 44 درصد از پاسخ دهندگانی که لیسانس گرفته بودند.

همه ما می دانیم که کشیدن سیگار برای بدن چقدر خطرناک است ، اما بسیاری برای ترک سیگار به مبارزه ادامه می دهند. از سال 1997 نرخ سیگار کشیدن چند درصد کاهش یافته است ، اما بررسی CDC نشان داد که …

– از هر پنج بزرگسال یک نفر سیگار می کشید ، اما بیش از نیمی (58.5 درصد) هرگز سیگار نکشیده بودند.

– چهار نفر از هر 10 نفر سیگاری در سال گذشته سعی کرده اند سیگار را ترک کنند.

– افراد تحصیلکرده تر تمایل به سیگار کشیدن نداشتند.

– پاسخ دهندگان با GED (توسعه آموزش عمومی) بیشتر از فارغ التحصیلان دبیرستانی و فارغ التحصیلان دبیرستانی سیگار می کشیدند.

میزان تمرینات آمریکایی ها در طول سالها ثابت مانده است و نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که …

– حدود شش نفر از هر 10 بزرگسال حداقل در برخی از فعالیت های فیزیکی اوقات فراغت شرکت کردند ، در حالی که از هر 10 نفر سه نفر به طور منظم فعالیت بدنی انجام دادند.

– بزرگسالان با سطح تحصیلات بالاتر بیشتر از نظر جسمانی فعال بودند.

– مردان بیشتر از زنان فعالیت بدنی داشتند.

وقتی صحبت از وزن بدن می شود ، همه می دانند که میزان چاقی در طول سالها به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. تحمل وزن بیش از حد باید عواقب جدی برای بدن داشته باشد. این چیزی است که نظرسنجی در مورد وضعیت وزن بدن نشان داد …

– شش نفر از هر 10 بزرگسال می توانند چاق یا دارای اضافه وزن در نظر گرفته شوند.

– بزرگسالان تحصیلات عالی کمتر احتمال دارد که چاق شوند.

– چهار نفر از هر 10 فرد بزرگسال دارای وزن سالم بودند.

– مردان بیشتر احتمال دارد اضافه وزن داشته باشند (67.9٪ در مقابل 53٪). اما مردان و زنان به طور مساوی مستعد چاقی بودند (25.7٪ در مقابل 25.0٪).

متخصصان به سرعت تشخیص می دهند که خواب با کیفیت کافی برای سلامتی و رفاه شما بسیار مهم است. در مورد خوابیدن ، مطالعه نشان داد که …

– شش نفر از هر 10 بزرگسال معمولاً 7 تا 8 ساعت در یک دوره 24 ساعته می خوابند.

– سه نفر از هر 10 بزرگسال به طور متوسط ​​6 ساعت یا کمتر در هر شب می خوابند.

– افرادی که سطح خواب بالاتری دارند به احتمال زیاد شش ساعت (یا کمتر) در شب می خوابند.

– مردان در گروه سنی 25 تا 44 سال بیشتر از زنان 6 ساعت یا کمتر می خوابند. اما زنان بالای 65 سال (یا بیشتر) کمتر از 6 ساعت می خوابند.

بنابراین … شما می بینید ما کجا هستیم. این نظرسنجی برای به دست آوردن تصویری از رفتارهای بهداشتی آمریکایی ها مفید است. به نظر می رسد بسیاری از ما علیرغم تمام تلاش حاکمان و متخصصان پزشکی که سعی می کنند مزایای پیروی از نکات سلامتی را برای بدن و ذهن خود اعلام کنند ، هنوز عادات ناسالمی داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *