آیا محصولات چربی سوز مفید هستند؟

آیا روی کاناپه خود دراز کشیده اید و انتظار دارید قرص ها و مکمل های چربی سوز به شما شکمی باریک و خوش حالت دهند؟ یا به محصولات بدون قند، کم کربوهیدرات و غلات کامل وابسته هستید؟ من فقط به نظر نمی رسد درک کنم که چگونه برخی از مردم فکر می کنند که سوزاندن چربی شکم با صرف صدها دلار و نداشتن هیچ مشکل جسمی آسان است.

بگذارید یک چیز را برای همه کسانی که پول سخت به دست آمده را برای محصولاتی مانند این خرج می کنند روشن کنم، آنها کار نمی کنند. محصولاتی مانند این شما را به شکمی که آرزوی آن را داشتید نمی رساند. وقت آن است که از خرج کردن و کار کردن دست بکشید. منظور من از کار کردن این نیست که شما روی عضلات شکم خود کار می کنید، چیزی که اکثر مردم تفسیر می کنند. باید بدانید که کرانچ، چرخش تنه، دراز و نشست و بالا بردن پاها به شما کمکی نمی کند. شما باید تمرینات خود را بر کاهش چربی بدن متمرکز کنید.

منظور من از آن این است که شما باید یک تمرین کامل بدن انجام دهید. برای این کار باید نوع تمرینات را بشناسید و از همه مهمتر ترکیب و ترتیب صحیح آن را بدانید. اگر این کار را به درستی انجام دهید، سرعت سوزاندن چربی های اضافی بدن شما افزایش می یابد. این تمرینات همچنین متابولیسم شما را افزایش می دهد که می تواند حتی 24 ساعت بعد از تمرین شما ادامه داشته باشد.

تمرین نه تنها راه حل برای گرفتن عضلات شکم فلاش بورد است، بلکه کلید انجام تمرینات صحیح و به ترتیب صحیح است.

رژیم لاغری سریع