آیا مکمل های چربی سوز واقعا کار می کنند؟

بسیاری از افرادی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند به مکمل ها روی آورده اند و می خواهند بدانند: آیا مکمل های چربی سوز واقعاً همان طور که می گویند کار می کنند؟ خوب، آنها باید کار کنند، و معمولاً انجام می دهند، اما باید بدانید که مکمل های مختلف به روش های مختلف به شما کمک می کنند، در حالی که بقیه واقعاً کمی بیشتر از قرص های نمک رنگی هستند.

بنابراین اگر می‌خواهید بدانید کدام یک کارآمد هستند، فقط به مواد زیر روی بطری دقت کنید.

فیبر

فیبر در واقع هیچ کاری برای شما انجام نمی دهد، و این نکته است. این حاوی هیچ ماده مغذی واقعی یا چیز دیگری نیست، بنابراین بدون نیاز به خوردن زیاد احساس سیری خواهید کرد. این بدان معناست که احساس می کنید انرژی بیشتری دارید و به شما این امکان را می دهد که طولانی تر و سخت تر از قبل در باشگاه ورزش کنید. به علاوه، به شما کمک می‌کند منظم بمانید، کم و بیش شما را «تمیز» نگه می‌دارد تا وقتی روی ترازو می‌روید وزن غیرضروری کمتری داشته باشید.

الکترولیت ها و آب

الکترولیت ها برای حفظ انرژی شما عالی هستند. آنها به بدن شما کمک می کنند آب را در آنجا جذب کند و به خوبی هیدراته بماند. این بدان معنی است که مانند فیبر، می توانید بدون خستگی بیشتر در باشگاه ورزش کنید. بیشتر نوشیدنی های انرژی زا و ورزشی حاوی مقداری الکترولیت هستند. آنها برای ریکاوری پس از یک تمرین سخت بهترین هستند، بنابراین چند مورد را در اختیار داشته باشید. اگر نفس شما تنگ است، می توانید مقداری از نوشیدنی خود را بردارید و برای یک ساعت کامل یا بیشتر آماده باشید. البته هنوز هم آب بهترین نوشیدنی ورزشی است.

ویتامین های گروه B

هنگامی که شما انرژی می خواهید، ویتامین های B هستند. در واقع، اگر قهوه یا نوشیدنی‌های انرژی‌زا را به ویتامین‌های B خالص تغییر دهید، ممکن است صبح‌ها کمی کمتر احساس بدخلقی کنید. با شروع مصرف ویتامین B، سطح انرژی شما به طور قابل توجهی بهبود می یابد. این واقعاً بهترین دوست شماست وقتی می بینید که به راحتی خسته می شوید.

کراتین و پروتئین و غیره

در واقع، توصیه ما این است که از این مکمل های عضله ساز دوری کنید تا زمانی که تمام وزن اضافی را که می خواهید کم کنید، از دست بدهید. اینطور نیست که شما عضله نمی خواهید، در واقع می خواهید. به خصوص پس از کاهش وزن زیاد، زیرا به مقداری توده بدنی جدید برای پر کردن پوست نیاز دارید. اما کراتین و پروتئین و غیره واقعاً برای کمک به عضله سازی، نه از دست دادن چربی وجود دارد، بنابراین بدانید که وقتی روی ترازو هستید، می تواند اعداد شما را خراب کند.

حقیقت در مورد مکمل ها به این خلاصه می شود: آنها کار می کنند، اما برای شما کار نمی کنند، آنها با شما کار می کنند. آنها کار را برای شما انجام نمی دهند. اگر می خواهید وزن کم کنید، آنها فقط به شما کمک می کنند. اگر به دنبال یک درمان جادویی هستید، اگر می خواهید یک راه حل سریع داشته باشید، به جای دیگری نگاه کنید. مکمل ها کمک می کنند، آنها همه کارها را به تنهایی انجام نمی دهند، بنابراین فکر نکنید که می توانید صبح ها یک اسموتی سالم بنوشید و فقط روی باسن خود بنشینید و تلویزیون تماشا کنید و کاهش وزن را یکی یکی تماشا کنید. ورزش کنید، به ورزشگاه ضربه بزنید، سالم غذا بخورید و مقدار زیادی آب بنوشید و مکمل ها به شما کمک می کنند تا نتایج را ببینید.

رژیم لاغری سریع