آیا می توانم با رژیم غذایی کاندیدا نوشابه رژیمی بنوشم؟

من سعی می کنم در این مقاله به برخی از سوالات بپردازم زیرا شما هنوز مشکلاتی از این قبیل دارید. بعد از داشتن چیزی که برای شما خوب نبود ، چقدر طول می کشد تا بهبود پیدا کنید؟ همچنین ، آیا نوشابه رژیمی می تواند برای شما مشکل ایجاد کند؟

پاسخ قطعاً بله است ، دارای رنگهای مصنوعی ، طعم ها ، شیرین کننده ها و غیره است. برای کسی خیلی بد است. ادرار یک دوست همیشه می سوزد و گاهی اوقات می تواند به ناحیه روده حرکت کند. همچنین باعث کاهش جریان ادرار در آن می شود.

وقتی صحبت از آن می شود ، شخصی گزارشی هولناک در مورد شیرین کننده مصنوعی در نوشابه ها (آسپارتام) می خواند. این می تواند مشکلات عصبی جدی ایجاد کند و باید به هر قیمتی از آن اجتناب کرد. این می تواند مانند سم برای بدن انسان و به ویژه برای ذهن باشد. بنابراین وقتی نوشابه را از دست می دهید آب گازدار بنوشید. عالی نیست اما سرد است ، بنابراین خوب است و حباب های خوبی دارد.

آب گازدار بهتر است ، اما به دلیل گازدار بودن آن pH خنثی نیست. من فکر می کنم بسیار اسیدی است ، چیزی که باید از آن اجتناب کنیم. علاوه بر این ، قندهای موجود در نوشیدنی های رژیمی هوس کربوهیدرات را ایجاد می کنند.

از آنجا که من تمام “مطالب” در مورد کاندیدا را خواندم ، آسپارتام چندین بار ایجاد شد. تنها چیزی که روی نوترا شیرین حساب می کنید آسپارتام است. اگر آسپارتام را جستجو کنید ، لیستی از تأثیرات آن بر بدن انسان (از جمله آسیب های عصبی) را خواهید یافت. بسیاری از عوارض ذکر شده در مقایسه با عوارضی است که من داشتم و تصمیم گرفتم کاندیدا باشم.

کسی هست که همیشه می پرسد چرا وقتی آدامس های بدون قند می جویدم ، 10 دقیقه پس از شروع جویدن آن دچار سردرد می شدم. او تحقیقات خود را روی آسپارتام و کاندیدا انجام داد و دریافت که آسپارتام در آدامس های بدون قند است. در حال حاضر او فقط آب تصفیه شده می نوشد (و ضد قارچ مصرف می کند). او آدامس نمی جوید و سردرد ندارد.

من حتی امیدوارم که روزی مجبور نباشم قرص بخورم و همزمان احساس خوبی داشته باشم. توصیه من این است که مواد تشکیل دهنده هر چیزی را که قصد خوردن آن را دارید مرور کنید و با آسپارتام چیزی نخورید یا ننوشید. به هر حال حال شما را بهتر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *