آیا می توانید با چرخش در یک حلقه وزن خود را کاهش دهید؟ در اینجا چند راز واقعی برای کاهش وزن وجود دارد

استفاده از ورزش بهترین راه برای کاهش سریع وزن است و در اینجا چند تمرین وجود دارد که به شما کمک می کند از رژیم غذایی شدید اجتناب کنید.

پیاده روی چیزی است که بسیاری از افراد از آن لذت می برند و به کاهش وزن کمک می کند. با این حال ، می توانید با راه رفتن روی شیب ، اثربخشی خود را افزایش دهید. پوشیدن تردمیل بهترین گزینه است ، زیرا به شما امکان می دهد هر زمان که می خواهید راه بروید و دلیلی برای پیاده روی یا راه رفتن در شیب ندارید. بالا بردن تردمیل تا کجای پانزده درجه چیزی است که با راه رفتن حداقل بیست دقیقه تفاوت زیادی ایجاد می کند.

روزی ده دقیقه از حلقه حلقه استفاده کنید. حلقه حلقه ای که حدود 36-42 اینچ قطر و وزن دارد راهی برای پیشروی است. حتی لازم نیست ده دقیقه را به طور همزمان انجام دهید ، آن را به فاصله زمانی کوتاه تری از تمرین با حلقه حلقه تقسیم کنید. نتایج بسیار سریعی را در ضایعات و صندلی های خود خواهید دید.

با استفاده از تکنیک HIIT (تمرینات تناوبی با شدت بالا) هر بار که تمرینات قلبی را انجام می دهید ، نتایج بسیار کمی در شهر مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید بدوید ، بدوید ، از یک مربی بیضوی استفاده کنید ، یا دستگاه کاردیو مورد علاقه شما چیست ، شدت را با فواصل زمانی تغییر دهید. با یک فاصله آرام شروع کنید و سپس با فاصله کوتاهتر اما شدیدتر دنبال کنید و تکرار کنید.

به عنوان مثال می توان از دستگاه قلبی با سرعت آهسته برای حدود بیست ثانیه استفاده کرد و آن را با فاصله کوتاهتر با شدت بالا به مدت ده ثانیه دنبال کرد. با جابجایی بین شدت در طول آن شش دقیقه ، نتایج بهتری را نسبت به زمانی که به طور مداوم به مدت بیست دقیقه کار می کردید مشاهده خواهید کرد.

اگر مانند بچه ها زمان خود را در یک دایره بچرخانید ، با کاهش وزن خود نتایج بهتری خواهید دید. اینها تنها چند تکنیک است که می توانید بدون استفاده از رژیم های سخت و شدید استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *