آیا هودیا گوردونی یک غذای چربی سوز است؟

هودیا گوردونی یک گیاه کاکتوس مانند است که به طور طبیعی در بیابان های کالاهاری آفریقا یافت می شود. این گیاه چربی سوز که قرن ها توسط قبیله محلی San Bushman مصرف می شود، از نظر علمی ثابت شده است که احساس گرسنگی و هوس غذا را کاهش می دهد تا به مصرف کنندگان کمک کند وزن خود را کاهش دهند و چربی های ذخیره شده بدن را بسوزانند.

تاریخچه گیاه لاغری

در حالی که قبیله اصلی San Bushman مطمئنا هودیا را برای اهداف رژیم غذایی و چربی سوزی مصرف نمی کرد، این گیاه قدرتمند زمانی فقط برای کمک به افراد قبیله برای تحمل گرسنگی در طول قحطی، سفرهای طولانی یا دوره های بدون غذا استفاده می شد. امروزه با توجه به اینکه این گیاه قدرتمند هنوز طیف وسیعی از فواید را ارائه می دهد، مصرف کنندگان در سراسر جهان از این گیاه به عنوان داروی معجزه آسای چربی سوز جدید استقبال می کنند. از سال 2004، زمانی که این گیاه جهانی تر شد، رژیم گیرندگان این گیاه را به دلیل قدرت سرکوب کننده اشتها، علاوه بر فواید باورنکردنی چربی سوزی، پذیرفتند.

Hoodia Gordonii چگونه کار می کند؟

طبق تحقیقات و مطالعات بالینی، این گیاه حاوی یک ماده شیمیایی کاملا طبیعی است که سیگنال های گرسنگی مغز را تغییر می دهد. هنگام مصرف هودیا، مغز فرد رژیم گیرنده سیگنال‌هایی دریافت می‌کند که بدن سیر شده است – حتی اگر فردی که رژیم می‌گیرد غذا نخورده باشد. با فریب دادن مغز به احساس سیری، افراد رژیم می توانند کالری دریافتی خود را کاهش دهند. از آنجایی که بدن کالری کمتری دریافت می کند، بدن شروع به سوزاندن چربی های ذخیره شده برای انرژی می کند. از آنجایی که بدن چربی می سوزاند، بدن می تواند انرژی خود را برای عملکرد حفظ کند در حالی که رژیم های لاغری به طور همزمان وزن کم می کنند!

علاوه بر فواید کاهش اشتها برای سوزاندن چربی، هودیا گوردونی همچنین نشان داده است که احساس انرژی را افزایش می دهد و در عین حال متابولیسم بدن را افزایش می دهد. همانطور که متابولیسم بدن بهبود می یابد، رژیم گیرندگان می توانند چربی های ذخیره شده را به طور موثرتری بسوزانند و در نتیجه چربی سوزی مداوم و کاهش وزن بیشتری داشته باشند. اساساً، با افزایش متابولیسم، افراد رژیم می‌توانند کالری غذاها، وعده‌های غذایی و میان وعده‌ها را به طور مؤثرتری بسوزانند، که از افزایش وزن اضافی از منابع غذایی نیز جلوگیری می‌کند.

چگونه می توانم گیاه را مصرف کنم؟

مانند بسیاری از گیاهانی که فقط در مناطق بومی و منزوی یافت می شوند، رشد و تکثیر این گیاه دشوار است. با توجه به محدودیت‌های حمل و نقل، نگهداری و برداشت، این گیاه فقط به صورت مکمل، چای، پودر یا سایر اشکال تغییر یافته/غلیظ شده مصرف می‌شود.

مصرف کنندگان علاقه مند به تجربه مزایای چربی سوزی این گیاه می توانند طیف باورنکردنی از محصولات را به صورت آنلاین یا در فروشگاه های مواد غذایی سالم خریداری کنند. هنگام خرید محصولات هودیا، مصرف کنندگان باید از حقایق، هشدارها و دستورالعمل های خرید آگاه باشند:

  • این مکمل های غذایی هنوز توسط سازمان غذا و دارو تایید نشده اند.
  • محصولات حاوی این چربی سوزی هستند [http://www.bestfatburningfood.com] این ماده باید از صحرای کالاهاری آفریقای جنوبی 100% خالص باشد.
  • محصولات همچنین باید دارای تاییدیه و تاییدیه کنوانسیون تجارت بین‌المللی گونه‌های جانوران و گیاهان وحشی در حال انقراض باشند.
  • محصولات همچنین باید مطالعات بالینی و گزارش های اصالت تحلیلی تایید شده را منتشر کنند.
  • مصرف کنندگان باید سعی کنند محصولاتی را خریداری کنند که فقط حاوی گیاه باشد، بدون مواد افزودنی یا افزودنی های شیمیایی.
  • برخی از محصولات حاوی مواد مصنوعی یا “تقلب” هستند که ادعا می کنند هودیا هستند. مصرف کنندگان باید منابع متعدد را بررسی کنند و قبل از مصرف هر محصولی، تمام اطلاعات مواد تشکیل دهنده و محصول را بررسی کنند. اگر محصول از یک سازنده معتبر باشد، اطلاعات محصول باید به راحتی در دسترس و قابل درک باشد.