آیا هوچول می تواند بدون اخراج کمیسر خود ، بخش بهداشت نیویورک را بچرخاند؟


فرماندار کتی هوچول بلافاصله پس از نیمه شب سه شنبه مقام اول این ایالت را به دست آورد و اکنون با تصمیمات سختی در مورد نحوه بازنگری در مدیریتی که از اندرو کومو به ارث برده است روبرو است. یکی از چهره های مورد بحث کمیسر بهداشت ایالت ، دکتر هوارد زاکر است ، که اغلب به عنوان دست راست فرماندار در حال خروج عمل می کرد.

هنگامی که کوئوم در اوایل ماه جاری استعفای خود را اعلام کرد ، پس از تحقیقات از سوی دادستان کل ایالت که ادعاهای آزار و اذیت جنسی علیه او را تأیید کرد ، هوچول قول داد: “هیچ کس که در گزارش او نامشخص بوده است در دولت من باقی نخواهد ماند.”

نام زاکر در آن گزارش ذکر نشده است ، اما برخی می گویند او بخشی از فرهنگ سمی گسترده تر در آلبانی تحت حکومت کوئومو بوده است که وزارت بهداشت ایالت را به مکانی دشوار برای کار و یک همکاری ضعیف تبدیل کرده است.

برخی خواستار اخراج او هستند و خاطرنشان می کنند که زاکر از زمانی که موارد مرگ پناهجویان در طول همه گیری کم گزارش شده بود ، بر وزارت بهداشت نظارت داشت. با این حال ، در گزارش دادستان کل ایالت که در ماه ژانویه منتشر شد ، نامی از وی برده نشد. چندین بالا و پایین نیز زیر نظر زاکر راهپیمایی کردند و استعدادها را در دوره ای حیاتی برای سیاست سلامت ایالت به راه انداختند. برخی دیگر می گویند اگر هنوز دانش و تجربه او برای چوپانی نیویورک در دوران همه گیری لازم است ، باید فرصتی دیگر به او بدهد.

نیویورک پست گزارش داد که هوچول قبلاً از زاکر خواسته است که از او پیروی کند ، اما تیم انتقالی وی می گوید که 45 روز تصمیمات کارکنان را بررسی می کند. سخنگوی وزارت بهداشت در مورد تأیید این گزارش گفت: “دکتر زاکر همچنان بر مدیریت این بیماری همه گیر بی سابقه تمرکز دارد و تیم خود را از هزاران متخصص حرفه ای عمیقاً متعهد و بهداشت عمومی رهبری می کند.”

اما دولت هوچول با چالش های فوری بهداشتی روبرو است. بر اساس فهرستی که نیویورک پست از حسابرس دولتی دریافت کرده است ، WNYC / Gothamist نیز حداقل 60 کارمند وزارت بهداشت ، از جمله مقامات ارشد ، محققان و مدیران برنامه ، امسال را ترک کرده است.

WNYC / Gothamist با یکی از اعضای ارشد بخش بهداشت صحبت کرد ، که اخیراً آنجا را ترک کرده و درباره شرایط ناشناس ماندن اظهار نظر کرده است. آنها اذعان کردند که باید در ساعات طولانی در بحران سلامت عمومی منتظر بمانند ، اما گفتند آنچه واقعاً آنها را آزار می دهد این واقعیت است که فرهنگ “بدخلق است و فضای ترس را ایجاد کرده است”. کارکنان می گویند که این فرهنگ عمدتاً ناشی از افرادی است که در اتاق اجرایی کار می کنند و هنگامی که صحبت از نقش زاکر در تداوم آن شد ، جدا شد.

کمیسر زاکر گاهی اوقات فریاد می زد اما فقط یک “پیام رسان” بود ، این مقام سابق می گوید ، “من هرگز از دکتر زاکر نمی ترسیدم.”

کسانی که خواستار تغییر در رهبری بهداشت ایالت هستند ، محدود به صداهای محافظه کار مانند روبرت اورت ، رهبر اقلیت سنای جمهوری خواه و هیئت تحریریه روزنامه نیویورک پست نیستند ، که می گویند زمان جدایی فرا رسیده است. سناتور گوستاوو ریورا (D-Bronx) ، که ریاست کمیته بهداشت سنای آمریکا را بر عهده دارد ، نیز این احساس را تکرار کرد و در مصاحبه ای گفت که Cuomo توسط “وفاداران” محاصره شده است.

کمیسر هوارد زاکر در افتتاح سایت واکسیناسیون جمعی مرکز Javits در منهتن در 13 ژانویه 2021

کمیسر هوارد زاکر در افتتاح محل واکسیناسیون جمعی مرکز جاویتس در منهتن در 13 ژانویه 2021

فلش

“امیدوارم [Governor Hochul] ریورا به بسیاری از آژانس ها انرژی تازه ای می بخشد تا بتوانند توسط افرادی اداره شوند که وظیفه عمومی خود را در مرکز خود داشته باشند و لزوماً در مرکز خود از فرماندار دفاع نکنند. ” کمیسر زاکر از اشتباهات یا انتخاب های مشکوک Cuomo دفاع کرده و به عنوان مثال به کاهش هزینه های Medicaid در بحبوحه همه گیری اشاره کرده است.

زاکر همچنین از تصمیم بحث برانگیزی که اجازه می دهد افرادی که مرخص شده اند در بیمارستان به مدت کوتاه در بهار سال 2020 به طور مستقیم در خانه های سالمندان بستری شوند ، دفاع کرد. کمیسر بهداشت استدلال کرد که آنها در واقع کارکنان خانه سالمندان هستند. -19 در ابتدا.

سخنگوی هوچول در مورد مدیریت پرسنل گفت: “تیم انتقالی به طور فعال در حال استخدام کارکنان هم در اتاق اجرایی و هم در همه سازمان های دولتی ، از جمله وزارت بهداشت ، به عنوان بخشی از دولت جدید هوچول است. ما اطمینان داریم که دولت در تمام مراحل در طول این فرایند فعالیت خواهد کرد. “

هوچول پس از مراسم سوگند خود در صبح سه شنبه گفت: “تغییراتی در فرهنگ آلبانی ایجاد خواهد شد. [and] او بعداً قصد خود را برای صدور حکم ماسک جهانی برای ساختمان های مدرسه ، اعمال واکسیناسیون یا آزمایش برای کارکنان آموزشی و راه اندازی برنامه های آزمایش مجدد در مدرسه اعلام کرد. همه اینها به یک بخش بهداشتی مناسب نیاز دارد. به

نگرانی در مورد نحوه عملکرد وزارت بهداشت ایالت نیویورک فراتر از فرهنگ و نیروی انسانی مناسب است. در زمان Cuomo ، کارکنان اغلب در مورد تصمیمات کلیدی مطبوعات از مطبوعات مطلع می شوند و سپس مجبور می شوند برای به کارگیری آنها تصمیم بگیرند. استفان آکواریو ، مدیر اجرایی انجمن ایالت های نیویورک ، این ناامیدی را از عدم ارتباط مستقیم نیز نشان داد. آکواریو گفت که خطوط ارتباطی قوی بین بخش بهداشت ایالتی و بخش های بهداشت محلی بسیار مهم است و آنها وجود ندارند.

آکاکاریو افزود: “کشف دستور اجرایی بعدی یا سیاست عمومی بعدی در روزنامه یا در رادیو نحوه اداره ما نیست.” “این چنین نیست که مردم انتظار دارند ما از آنها محافظت کنیم.”

آکواریو همچنین به پولیتیکو گفت که مقامات محلی بهداشت در سراسر ایالت در حال بررسی رای اعتماد به زاکر حتی قبل از اعلام استعفای کوئومو هستند. اما آکواریو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا هنوز باید در مدیریت باقی بماند ، گفت: اگر هوچول معتقد است که او یک دارایی است ، مستحق یک شانس دوم است.

آکاکاریو گفت: “همه ما به کسی گزارش می دهیم ، بنابراین من فکر می کنم رهبری آنها تحت تأثیر سایر رهبران ایالت بوده است.” “ما باید ببینیم شیوه رهبری او چگونه تغییر می کند. اگر او تغییر نکرد ، باید در را ببینید.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *