نمای بالای پیتزای خوشمزه گیاهی گل کلم آماده در زمینه سفید.در پینترست به اشتراک بگذارید
عکس جذاب/گتی ایماژ

پیتزا، هر کسی مورد کنجکاوی شخصی را دارد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هیچ کس} اجتناب کرده اند به اشتراک گذاشتن تذکر شخصی با توجه به آنچه کدام ممکن است خوب ترافل خوشایند را می سازد ترسی ندارد. به من می خواهم آگاه اند کدام ممکن است در نیویورک، این سس است کدام ممکن است خوب به حداقل رساندن را می سازد هر دو می شکند. در کالیفرنیا، {آنها می گویند} این تاپینگ است. برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است پوسته پوسته حیاتی است – بعد از همه {به دلیل} عواقب قند خون.

هیچ اصل العمل جهانی پیتزا {وجود ندارد}

یکی اجتناب کرده اند چیزهایی کدام ممکن است پیش آگهی آنچه کدام ممکن است خوب پیتزا را خوشایند می تدریجی – هر دو محتوای چربی بهتر هر دو کمتر – را فوق العاده دردسرساز می تدریجی، انتخاب فوق العاده بیش از حد چرخ دنده مورد استفاده است.

تاپینگ ها می توانند برای ادغام کردن متعدد اجتناب کرده اند پنیرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً هر نوع پروتئینی باشند، اجتناب کرده اند سالامی ورقه شده گرفته به همان اندازه تخم مرغ سرخ شده. تاپینگ های سبزیجات می توانند به شبیه به مقیاس متنوع باشند. در حالی کدام ممکن است پیاز، فلفل دلمه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ عادی هستند، هیچ عامل نمی‌گوید کدام ممکن است کلم بروکسل هر دو کلم برشته شده نمی‌تواند روی آن باشد. همراه خود این جاری، آناناس شناخته شده به عنوان خوب تاپینگ بحث برانگیز است.

سس صورتی قابل انجام است اولین چیزی باشد کدام ممکن است هنگام در نظر گرفته شده کردن به پیتزا به ذهنتان خطور می تدریجی. با این حال سس‌های خامه‌ای سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پستو بی تجربه نیز رایج‌تر شده‌اند. ، حتی سس‌های صورتی نیز اجتناب کرده اند سبک عادی مارینارا در اطراف می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سبک‌های پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخطر هر دو باربیکیو متمایل می‌شوند.

پوسته ها فراتر اجتناب کرده اند انواع بین خوب نان غلیظ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب اساس ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نازک گذشت اند. امروزه پوسته را می توان اجتناب کرده اند هر انواع چرخ دنده غیر عادی تهیه کرد. هدف برخی اجتناب کرده اند آنها پوسته های نان شبیه بازسازی شده اجتناب کرده اند آردهای متفاوت شبیه بادام هر دو نخود است کدام ممکن است اجتناب کرده اند گلوتن اجتناب می تدریجی. هدف برخی تولید دیگری متفاوت‌های بیشتر مبتنی بر سبزیجات، شبیه سیب‌زمینی شیرین، کدو بی تجربه، هر دو گل کلم است کدام ممکن است انواع کربوهیدرات‌های کمتری را وعده می‌دهند.

پیتزا غذای سختی برای قربانیان به دیابت است

هر مختلط کدام ممکن است باشد، پیتزا به طور معمول وعده های سخاوتمندانه کربوهیدرات، پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی را حاضر می دهد. هر خوب اجتناب کرده اند اینها به روشی بر مرحله گلوکز خون تأثیر می گذارد. کربوهیدرات ها معمولا مرحله گلوکز را بالا می برند. پروتئین ممکن است همراه خود این افزایش مقابله تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصطلاح منحنی را آسان تدریجی. را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ممکن است افزایش مرحله گلوکز را به گونه ای سرکوب تدریجی کدام ممکن است ممکن است تأثیر آن را برای ساعت ها به تاخیر بیندازد.

نتیجه خالص همه این نیروهای رقیب، پیش‌سوراخ بینی اینکه چگونه هر تکه پیتزا بر مرحله گلوکز تأثیر می‌گذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای چه مدت، فوق العاده دردسر است. این عدم قطعیت پیش آگهی اینکه چه روزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه مقدار انسولین {برای حفظ} مداوم مرحله گلوکز هنگام مصرف کردن پیتزا در محدوده بلعیدن شود، فوق العاده دردسر است.

به معنای واقعی کلمه هستند، اشخاص حقیقی محله فناوری دیابت DIY دردسرساز امتحان شده کرده اند یک الگوریتم بسازید این به {افرادی که} در سیستم‌های عرضه خودکار انسولین جدید استفاده می‌کنند، کمک می‌تدریجی به همان اندازه پیتزا را میخکوب کنند.

با این حال اولین جاده دفاعی در امتحان شده {است تا} پیتزا را برای دیابت صحیح تر تدریجی.

مناسب کردن پیتزا برای دیابت

تطبیق دوزهای انسولین همراه خود غذای حال در بشقاب ما {به خودی خود} دردسر است. به این چیزها، چرخ دنده مختلفی را کدام ممکن است می توان برای تهیه پیتزا استفاده کرد، به در کنار تأثیر پیچیده آنها بر مرحله گلوکز، اضافه کنید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوز موفقیت آمیز برای پیتزا کار آسان ای نیست.

در امتحان شده برای اداره کردن بیشتر سطوح گلوکز هنگام مصرف کردن پیتزا، اکثر اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت نوع 1 (T1D) بیشتر اوقات یکی اجتناب کرده اند این 2 راه را دنبال می کنند:

  • دوز انسولین بولوس (زمان شام) شخصی را برای وعده غذایی پیتزا به 2 هر دو تعدادی از مرحله قطع کنید، به مرور زمان چاپ شده کنید به همان اندازه تاثیر انسولین را افزایش دهید، هر دو
  • چرخ دنده را متفاوت کنید به همان اندازه تاثیر پیتزا بر مرحله گلوکز را تنظیم دهید

تعویض چرخ دنده تشکیل دهنده ممکن است راه ساده تری به تذکر برسد. سبزیجات را غیر از گوشت انواع کنید به همان اندازه چربی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر بیشتری اکتسابی کنید. سس بیشتر مبتنی بر روغن زیتون را انواع کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری اجتناب کرده اند قند پنهان در سس گوجه فرنگی، چربی سالمی اکتسابی کنید. خوب پوسته متفاوت انواع کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات های خمیر نان را کاهش دهید.

آشنایی همراه خود پوسته گل کلم

پوسته پیتزای بیشتر مبتنی بر گل کلم، به طور قابل توجهی، فوق العاده مورد پسند شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان خوب متفاوت صحیح برای دیابت تبلیغ تبدیل می شود. گل کلم شناخته شده به عنوان خوب سبزی چلیپایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر نشاسته ای، سرشار اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی شبیه ویتامین C است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است شناخته شده به عنوان مبادله برای غلات استفاده شود. در مقابل همراه خود آرد همه منظوره، گل کلم تشکیل کسری اجتناب کرده اند خوب و دنج کربوهیدرات است (95 خوب و دنج در برابر این 5 خوب و دنج در هر فنجان ماده نپخته).

ساده ترین اصل پخت پیتزای گل کلم برای تهیه {در خانه} فوق العاده آسان است. پس اجتناب کرده اند پختن را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری تمام مایعات، گل کلم چرخ کرده را همراه خود تخم مرغ، موزارلا، چسبناک پارمزان رنده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از ادویه مخلوط کردن می کنیم. این ترکیب کردن به تعیین کنید خوب پوسته آسان در موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است ترد شود پخته تبدیل می شود. تاپینگ ها اضافه تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل موجود در فر {می رود} به همان اندازه خوب و دنج شود.

اجتناب کرده اند این اصل پخت، خوب پوسته فوق العاده نازک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد به انگشت می آورید. تا حد زیادی شبیه ترقه {است تا} نان. با این حال اگر تمام رطوبت در گذشته اجتناب کرده اند پخت اولین اجتناب کرده اند بین نرود، پوسته گل کلم قابل انجام است خیس شود. پوسته گل کلم نیز ممکن است ظریف باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند وزن رویه ها آسیب دیده شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک تلخ گل کلم ممکن است قابل ملاحظه باقی نگه دارد. به این توضیحات، همه طرفدار مدل های خانگی نیستند.

برای مقاوم‌تر کردن پوسته گل کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب‌تر کردن پیتزا، تولیدکنندگان تجاری بیشتر اوقات خوب آرد متفاوت (بازسازی شده اجتناب کرده اند ذرت، برنج، هر دو نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره) هر دو نشاسته (بر مقدمه سیب‌زمینی هر دو ذرت) اضافه می‌کنند به همان اندازه به ترکیبات کمک تدریجی به همان اندازه بیشتر به هم بچسبند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک گل کلم را خنثی کنید. با این حال کنترل کنید کدام ممکن است این آردها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته ها میزان کربوهیدرات حال در پوسته را افزایش می دهند.

برای دیدن تاثیری کدام ممکن است ممکن است داشته باشد، دانش خورده شدن ای پوسته پیتزا گل کلم یخچال شده Trader Joe’s را همراه خود مدل منجمد آن ارزیابی کنید.

مدل خنک شده به اصل اولین پایبند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده 4 خوب و دنج کربوهیدرات در هر وعده حاضر می تدریجی. مدل منجمد نشاسته ذرت، نشاسته سیب زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد ذرت را اجتناب کرده اند جمله چرخ دنده تشکیل دهنده شخصی فهرست می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید 17 خوب و دنج کربوهیدرات در هر وعده حاضر می تدریجی.

در امتداد طرف هم: پیتزاهای مختلط گل کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادی

در حالی کدام ممکن است ارزیابی مستقیم خوب پیتزا همراه خود گل کلم در برابر این پوسته عادی دردسر است، Costco مدل منجمد پیتزا مختلط فودکورت شخصی را همراه خود پوسته گل کلم خرس شناسایی تجاری Kirkland Signature شخصی به کالا می رساند.

هر 2 مدل محافظت های مشابهی را همراه خود نسبت های خیلی شبیه حاضر می دهند. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است آنها فوق العاده نزدیک به هم هستند، سبک رویه ها تقریباً همان است.

با این حال پوسته ها از نزدیک خاص هستند. مخلوط کردن عادی فودکورت در کنار همراه خود پوسته نان ناخوشایند پایه است کدام ممکن است در وسط (زیر رویه ها) نازک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف به همان اندازه در اطراف حاشیه از آن برآمدگی خمیری دارد. پوسته گل کلم به طور یکنواخت نازک را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون حاشیه از عالی است. شبیه خوب کراکر پخته تبدیل می شود کدام ممکن است منجر به حداقل یک پوسته ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف تبدیل می شود. با بیرون هیچ حاشیه از ای برای نگه از گرفتن رویه ها روی به حداقل رساندن، تمایل دارند به سادگی اجتناب کرده اند بین بروند. لیست چرخ دنده تشکیل دهنده مدل گل کلم برای ادغام کردن آرد برنج، نشاسته تاپیوکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته برنج است.

Costco Combo Pizza (یخ زده)
پیتزا همراه خود پوسته گل کلم امضای کرکلند
مقیاس سرو: 1/12 پیتزا (تقریباً 6 اونس)
انرژی: 380
کربوهیدرات: 41 خوب و دنج
چربی کل: 15 خوب و دنج
چربی اشباع شده: 7 خوب و دنج
سدیم: 971 خوب و دنج
فیبر: 4 خوب و دنج
مقیاس سرو: 1/4 پیتزا (تقریباً 5 اونس)
انرژی: 310
کربوهیدرات: 31 خوب و دنج
چربی کل: 15 خوب و دنج
چربی اشباع شده: 8 خوب و دنج
سدیم: 900 میلی خوب و دنج
فیبر: 1 خوب و دنج
تأمین: منو همراه خود قیمت تأمین: هات اسپات ارزان

همراه خود نگاهی جدا هم به دانش خورده شدن، تمایز چندانی بین این 2 مدل {وجود ندارد}.

در حالی کدام ممکن است انواع کربوهیدرات برای مدل پوسته گل کلم 10 خوب و دنج کمتر اجتناب کرده اند پیتزای روزمره است، هر 2 مقدار یکسانی چربی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدل عادی دارای فیبر به سختی تا حد زیادی (3 خوب و دنج) است.

پیتزای گل کلم انتخابی را پیشنهادات

حیاتی است کدام ممکن است {به خاطر داشته باشید} کدام ممکن است برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری سلیاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر لیبرال گلوتن، گل کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر پوسته های متفاوت قابل انجام است موهبتی باشد کدام ممکن است به آنها اجازه می دهد به طور معمول اجتناب کرده اند پیتزا اجتناب کنند.

با این حال برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر T1D، فقط انواع عکس با توجه به مصرف کردن پیتزا حاضر می دهد. همراه خود کاهش انواع کربوهیدرات‌ها، حد وسطی بین «9» ادعا کردن به همه پیتزا هر دو «مطمئنا» ادعا کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکل چشم انداز همراه خود سطوح گلوکز حاصل می‌شود.

چون آن است ارزیابی دانش خورده شدن‌ای در بالا نماد می‌دهد، انواع آسان پوسته گل کلم تضمینی برای اکتسابی پیتزای قابل توجهی همراه خود گلوکز نیست – حتی روزی کدام ممکن است رویه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس همراه خود هم سازگار شدن دارند. ممکن است باقی مانده است هم باید به لیست چرخ دنده تشکیل دهنده مورد توجه قرار گرفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کربوهیدرات ها، {چربی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبرها را خاص کنید.

همراه خود این جاری، متعدد اجتناب کرده اند گفتگوها {در میان} اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت با توجه به پیتزای گل کلم، بر سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس هدفمند است. {هیچ کس} استدلال قابل توجه نمی شود کدام ممکن است پوسته گل کلم اجتناب کرده اند تذکر سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس همراه خود پوسته نان عادی سازگار شدن دارد.

این دلیل است، پیتزای گل کلم {برای بسیاری} اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی، اجتناب کرده اند جمله میلا کلارک، مدافع دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر مingسس hangrywoman.com، خوب 9 دردسرساز است.

اگرچه معمولاً این ویژگی مفید تری است، با این حال [cauliflower pizza crust] کلارک می‌گوید کدام ممکن است معمولاً رضایتی را کدام ممکن است می‌خواهید هنگام مصرف کردن پوسته پیتزا تحمیل نمی‌تدریجی. در نظر گرفته شده نمی‌کنم بتوانید آن را جعل کنید، بجز همراه خود این تعویض خاص آن را انجام دهید.

شخصاً در نظر گرفته شده نمی‌کنم اگر می‌خواهید جوهره چیزی را کدام ممکن است باعث برتر شدن آن می‌شود اجتناب کرده اند بین ببرید، قطعا ارزش آن را دارد آن را ندارد کدام ممکن است وعده های غذایی را صحیح دیابت کنید. ترجیح می‌دهم بخش نوزاد‌تری اجتناب کرده اند چیزی را کدام ممکن است قابل انجام است فرسوده باشد، متعادل کنم به همان اندازه اینکه کل وعده های غذایی را عوض کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیزی غمگین بخورم.

اگر جستجو در فیبر، ویتامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی بیشتری هستید، بیشتر است اجتناب کرده اند گل کلم به‌جای اینکه پوسته‌ای اجتناب کرده اند آن مناسب کنید، شناخته شده به عنوان رویه بیشترین استفاده را ببرید.

متعدد اجتناب کرده اند متخصصان خورده شدن می‌دانند کدام ممکن است تخصص وعده های غذایی مصرف کردن می‌تواند به مقیاس محتوای غذایی وعده های غذایی برای اشخاص حقیقی مهم باشد.

مری الن فیپس، متخصص خورده شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نویسنده کتاب تهیه شام ​​ دسرهای دیابتی ساده، قطعا موافق است.

فیپس اظهار داشت: “من می خواهم آرزو می کنم افراد اجتناب کرده اند وعده های غذایی به گونه ای لذت ببرند کدام ممکن است بیشترین لذت را برای او یا او به ارمغان می آورد.” چه بخواهند اجتناب کرده اند غذاهای عادی لذت ببرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه بخواهند چرخ دنده را متفاوت آنها کنند، همه وقت راهی موجود است کدام ممکن است خوب وعده های غذایی را همراه خود قند خون سازگارتر تدریجی.

برای {افرادی که} می‌خواهند پیتزا بخورند با بیرون اینکه مسیر پوسته‌ی گل کلم را طی کنند، هدایت می‌تدریجی: «روی افزودن چرخ دنده غنی اجتناب کرده اند فیبر شناخته شده به عنوان رویه‌هایی شبیه سبزیجات با بیرون نشاسته هدف اصلی کنید. ما علاوه بر این داده‌هایی داریم کدام ممکن است نماد می‌دهد مصرف کردن برخی سبزیجات هر دو سبزی‌های غیر نشاسته‌ای در گذشته اجتناب کرده اند مصرف کردن پیتزا قابل انجام است پاسخ قند خون را پس اجتناب کرده اند مصرف کردن نیز افزایش بخشد.

متعاقباً، به خاطر مرحله قند خون شخصی، هنگام انواع خوب به حداقل رساندن، قابل انجام است همراه خود خوب غذای نپخته (بشقاب سبزیجات نپخته) هر دو خوب سالاد بی تجربه آغاز کنید.