آیت الله سعیدی: ارتش در کنار سپاه پاسدار آرمان های انقلاب است.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، خادم حرم مطهر و امام جمعه قم آیت الله سید محمد سعیدی شامگاه پنجشنبه 2 شهریور 1401 در چهارمین مراسم بزرگداشت 565 شهید سپاه استان قم شرکت کرد. که در مرکز فقهی امام اطهر (علیه السلام) برگزار شد، گفت: یاد شهدا و تکریم خانواده های آنان از آموزه های دینی ماست.

وی افزود: شهدای ارتش برای ما جایگاه والایی دارند و مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقاطع مختلف مایه مباهات کشور ما بوده اند و در اوایل انقلاب دشمنان بسیاری بودند. ارتش جمهوری اسلامی ایران نه اینکه بسازد، بلکه ارتش در کنار مردم ایستاد و پشتیبان سرسخت انقلاب بود، اسلام را ساخت و سربلند کرد.

امام جمعه قم گفت: ارتش در اوایل انقلاب به همه ثابت کرد که ارتش ارتش حکومت پهلوی نیست بلکه ارتش جمهوری اسلامی است و در تمام این مدت ارتش و سپاه پاسداران بوده است. پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی ایران. امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی.

سعیدی گفت: سپاه، ارتش و نیروهای مسلح نشان دادند که با رهبری ولی فقیه امام خامنه ای برای تحقق امت اسلامی متحد هستند و نگذاشتند پرچمی که امام خمینی (ره) برافراشته بود به اهتزاز درآید. ) با او بزرگ شد. شهدا بر زمین می افتند.

وی در پایان گفت: در کریمه شهر اهل بیت نیز شهدا تجلیل می شوند، وقتی یاد شهدا تازه شود به برکت سرکشی و جهادشان نور و نفسی تازه در رگ های مردم دمیده می شود. و این مبارک است.» مردم قم

انتهای پیام/78030
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.