آیت الله عبادی: فرهنگ شهادت جامعه را هوشیار نگاه می دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت الله سید علی رضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز در دیدار با حاضران در دومین یادواره شهدای ناحیه دهوک اظهار داشت: برپایی یادواره شهدا. ولسوالی دهوک یک ابتکار بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی برای زنده بودن یاد شهدا کمتر از شهادت، گفت: سفر انسان از زمین تا آسمان است و مسافر بودن یعنی در این راه و مانع آن خداست. خودش» و خود را فراموش نکند، پس وظیفه شهدا بیداری و بیداری جامعه و مردم بود تا مردم را از غفلت نجات دهند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نقشه دشمن چه با مواد مخدر باشد، چه با هالیوود، چه با فحشا و فحشا و چه با حرام های ظالمانه، راه و خدای خود را فراموش نکنیم.

آبادی افزود: وقتی انسان غفلت می کند، دشمن هم سلطه پیدا می کند.

وی افزود: حاج قاسم به عنوان فردی بیدار و هوشیار نقش مهمی در ایران، منطقه و در سطح بین‌المللی ایفا کرد که دیگر شیاطین غرب از این فرد منزجر نمی‌شود و چنین کاری را متصور شد و انجام داد. او این شخص را که مخالف تمام قوانین دنیا بود به شهادت رساند، اما شهید حاج قاسم ده ها مانند سردار حاج قاسم جوامع را بیدار کرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه شهادت انسان را هوشیار نگاه می کند، می گوید: بنابراین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و شهدای یکسان است. نقشی که قطعاً شهادت است. کیفیت شرط است.

آبادی با اشاره به محل شهرستان دهوک به انتخاب های مختلف و پتانسیل آن نباید فراموش شود، افزود: اگر نقطه ای از ایران آبادتر بود به نفع همه و راه حل این است که با مراجع ذیربط تماس بگیرید. در مورد مسائل

وی با بیان اینکه همه امور متاثر از مسائل فرهنگی است و اگر فرهنگ لطمه بخورد به همه مسائل آسیب می زند، گفت: بزرگترین مشکل ما با دشمن فرهنگی است زیرا انسان موجود فرهنگی است.

انتهای پیام/69027
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post آیت الله عبادی: فرهنگ شهادت جامعه را هوشیار نگاه می دارد. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.

The post آیت الله عبادی: فرهنگ شهادت جامعه را هوشیار نگاه می دارد. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.