آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند

آیدا 250،000 نفر از ساکنان نیوجرسی را مجبور کرد که آب را به مدت 6 هفته بجوشانند


ساکنان نیوجرسی در پترسون ، پاسایک و بخش هایی از کلیفتون و وودلند پارک پس از آلودگی بقایای طوفان ایدا به آب آشامیدنی خود ، ششمین هفته هشدار خود را درباره جوشاندن آب آغاز کردند.

مقامات می گویند که رواناب باران ، مخزن باز را که آب تمیز را در حدود 250،000 نفر در پترسون و جوامع اطراف توزیع می کند ، آلوده کرده است.

روبی کاتن ، کمیسر آب پاساییک دره گفت: “ما به پایان راه نزدیک می شویم ، اما کمی صبر بیشتری داریم زیرا تقریباً کارمان تمام شده است.” انتظار می رود که روند تمیز کردن در هفته آینده به پایان برسد.

وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست باید نمونه های اضافی آب را تأیید کند تا ساکنان بتوانند دوباره با اطمینان از آب لوله کشی استفاده کنند.

لیندل جونز ، سخنگوی کمیسیون آب دره پاسایک ، گفت که خدمه آب بی وقفه کار می کنند و در حال حاضر 3000 از بیش از 4000 شیر آب را برای تمیز کردن سیستم توزیع شستشو داده اند.

وی گفت: “این مخزن میلیون ها و میلیون ها گالن آب دارد ، بنابراین ما مجبور شدیم آب آلوده را خارج کرده و آب تمیز را جایگزین آن کنیم.” “آخرین مرحله تمیز کردن شیرهای آب است.”

هنوز مشخص نیست که چه آلاینده هایی در آب وجود دارد ، اما جونز گفت که آب مخزن کدر است و ممکن است حاوی مدفوع حیوانات یا سایر مواد شیمیایی از مناطق اطراف باشد.

کمیسیون آب دره پاساییک دارای سه مخزن باز است اما تنها یکی از آنها آلوده شده است. مقامات گفتند که دو مخزن دیگر در سطح مرتفع تری قرار دارند و در ماه های تابستان که آب بیشتری مصرف می شود به عنوان پشتیبان استفاده می شود. او گفت که سیستم نمی تواند فقط به آب مخزن دیگر منتقل شود زیرا قسمتهایی از سیستم احتمالاً از قبل آلوده شده است.

او می گوید: “ما فقط می خواستیم مطمئن شویم که آب مشتریانمان سالم است ، بنابراین بهترین کار این است که به مشاوره آب جوش بروید.” این فرمان در 2 سپتامبر صادر شد.

پنبه گفت که می خواهد مطمئن شود که آژانس برای طوفان های آینده آماده است و این شامل پوشش مخازن است. در سال 2009 ، مقامات ایالتی به کمیسیون آب پایه دره دستور دادند مخازن خود را مطابق با قوانین فدرال بپوشانند. با این حال ، طاقها هنوز در معرض دید هستند.

جونز گفت که انتظار دارد کمیسیون آب دره پاسایک بتواند حداقل برای بخشی از هزینه های تمیز کردن و آب بطری رایگان که در مکانهای منتخب ارائه کرده اند ، از FEMA بازپرداخت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *