ابوالقاسم طالبی: غیر معمول طالب‌زاده نخواست «سرپرست» باشد/ ریزش‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویش‌های جریان فیلمسازی انقلاب


به گزارش گروه تولید دیگری رسانه‌های خبرگزاری فارس، ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون دانستن درباره عملکرد‌های خشمگین‌یاد غیر معمول طالب‌زاده، {تأکید کرد}: غیر معمول این اواخر به این نتیجه رسیده بود کدام ممکن است باید خودش تغییر به 1 رسانه شود. کمااینکه می تواند یک رسانه شده بود. هم او به خوبی محبوبیت پیدا کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم دنیای غیر او را شناخته بود. غیر معمول طالب‌زاده خوب «رسانه» بود. روزی شاید به رسانه‌های تولید دیگری احتیاج داشت با این حال بعد اجتناب کرده اند ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرای این سیستم «عصر» خودش تغییر به 1 رسانه شد.

وی افزود: یادگارهای متنوع اجتناب کرده اند غیر معمول طالب‌زاده که هنوز است. خودش روزی به ممکن است می‌اظهار داشت حدود ۲۰۰ ساعت فیلم ضبط‌شده است جبهه‌های درگیری دارد کدام ممکن است باقی مانده است نگاتیو است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر نشده است. او کارهای متنوع کرد کدام ممکن است نتایج آن همچنان که هنوز است. مورد ورودی‌های سنگینی هم قرار داشت. به طور غیر منتظره 1000 کامنت علیه او اجتناب کرده اند ریاض آشکار می‌شود کدام ممکن است مدعی می‌شوند غیر معمول با مردمان نبود! آخر همه این چیزها را دیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان هم می‌بینیم. بدون در نظر گرفتن این چیزها غیر معمول باقی مانده است نمرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او باقی مانده است هست.

طالبی دانستن درباره عدم حضور غیر معمول طالب‌زاده در پاسخگویی‌های کلیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریتی در صداوسیما هم اظهار داشت: غیر معمول خودش کنجکاوی‌ای به این سمت‌ها نداشت. غیر معمول در جهان رسانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش‌های رسانه‌ای مقاوم‌تر اجتناب کرده اند خوب «سرپرست» حرکت می‌کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این واقعیتی بود کدام ممکن است خودش هم به آن است رسیده بود. این دلیل است هم خودش محدوده کرد کدام ممکن است مدیریت را نپذیرد. غیر معمول هر جایی بافت خلا می‌کرد، آنجا حاضر می‌شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان مدیریت هم هیچ‌گاه تمیز نیست! در زمینه مدیریت در همه زمان ها ما شاهد صف مدعیان هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه می‌خواهند سرپرست شوند. با این حال غیر معمول طالب‌زاده در جاهایی حاضر بود کدام ممکن است حالا کدام ممکن است گذشت است متوجه خواهیم شد کدام ممکن است تمیز خواهد ماند.

وی افزود: ممکن است معتقدم کدام ممکن است غیر معمول طالب‌زاده خوب «شهید» است، هم {به دلیل} مسیری کدام ممکن است محدوده کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم {به دلیل} اینکه مقابل کسانی ایستاده بود کدام ممکن است اجتناب کرده اند هیچ فرصتی برای زدن او دریغ نمی‌کردند.

ریزش‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویش‌های جریان فیلمسازی انقلاب

این کارگردان سینما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون دانستن درباره بروز برخی جبهه‌بندی‌های جدید {در میان} فیلمسازان مربوط به جبهه انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت بابت برخی مرزبندی‌های جدید {در این} بخش هم اظهار داشت: اختلاف همواره موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در یک واحد خانوار هم می‌توان شاهد اختلافاتی بود. موقعی بالقوه است ممکن است در خانوار با پدر یا برادرتان هم قهر کنید با این حال این انگیزه نمی‌شود کدام ممکن است پدری را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادری آن‌ها را منکر شوید. اختلاف سلیقه همواره موجود است با این حال این به معنای اختلافات مبنایی نیست. {همه ما} دانستن درباره مبانی انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرجعیت تأمل حضرت امام (ره) به‌عنوان بنیان‌گذار این انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده ولایت فقیه ایشان کدام ممکن است مشکلی جمعاً نداریم. آن‌هایی کدام ممکن است با این مبانی دچار اختلاف می‌شوند را باید جزو «ریزش‌ها» به‌حساب بیاورید.

واقعیت اینجا است کدام ممکن است در جبهه انقلاب هیچ خبری نیست. شخصی ممکن است ۳۴ سال است ساکن اکباتان هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانسته‌ام خانه‌ام را جابه‌جا کنم. عده‌ای در نظر گرفته شده می‌کنند {در این} جبهه بخوربخور است، به میدان می‌آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی می‌بینند خبری نیست، معاصر به آن است سوی تولید دیگری می‌توسعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر می‌فهمند کدام ممکن است آنجا چه خبر است وی افزود: این می تواند یک نفر با ریش را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد انقلابی به صحنه می‌آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2 فیلم انقلابی هم می‌سازد با این حال بعد می‌بیند {در این} جبهه خبری نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌رود داستان‌ش منحصر به فرد است. کمااینکه برخلاف آنچه می‌گویند این‌ها مدام دارند می‌خورند، واقعیت اینجا است کدام ممکن است در جبهه انقلاب هیچ خبری نیست. شخصی ممکن است ۳۴ سال است ساکن اکباتان هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانسته‌ام خانه‌ام را جابه‌جا کنم. عده‌ای در نظر گرفته شده می‌کنند {در این} جبهه بخوربخور است، به میدان می‌آیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی می‌بینند خبری نیست، معاصر به آن است سوی تولید دیگری می‌توسعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر می‌فهمند کدام ممکن است آنجا چه خبر است؛ جایزه خارج اجتناب کرده اند ملت دارند، دلار دارند، بنیاد فارابی به بازدید می‌بردشان، بازدید کننده تورها می‌شوند، همه خبرها آنجاست!

طالبی شکسته نشده داد: ممکن است فکر کن خوب فیلم بسازی کدام ممکن است ۱۰ هزار دلار جایزه اجتناب کرده اند خوب جشنواره بگیرد، این مبلغ به ریال چقدر می‌شود؟ بعد رایت شبیه به فیلم را چندین جامعه خارجی می‌خرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر کدام آن‌ها هم ۱۰ هزار دلار می‌دهند. این پول‌ها چه می‌شود؟ چنین فیلمسازی می‌گوید ممکن است چرا وارد جبهه انقلاب شوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرکس دلش خواست هر لیچاری بار ممکن است تنبل. آن طرف همه راحتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر کس هر کاری دلش بخواهد می‌تنبل!

این کارگردان {تأکید کرد}: انقلاب اسلامی خوب سری فیلمساز دارد کدام ممکن است این‌ها «جوشش» انقلاب محسوب می‌شوند. برخی اجتناب کرده اند همین‌ها هم در میانه راه می‌برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جوشش می‌افتند با این حال برخی همچنان مسیر را شکسته نشده می‌دهند تا به مرحله پرواز برسند، مشابه حاج غیر معمول طالب‌زاده. این ماجرا در همه صنفی هم موجود است اجتناب کرده اند روحانی تا پاسخگو برای را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچکس نمی‌تواند تضمین بدهد کدام ممکن است همواره در جاری جوشش است. برای انقلاب درک کردن خوب توفیق است کدام ممکن است گاهی اجتناب کرده اند شخص سلب می‌شود، انگیزه آن هم هر چیزی می‌تواند باشد، اجتناب کرده اند نان حرام گرفته تا بلای اولاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی بلایای تولید دیگری.

وی شکسته نشده داد: انقلاب اسلامی خوب موضع حق است کدام ممکن است روبرو شدن بر بالا آن تبعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش‌های دارد. ارزش‌های آن هم یکی 2 تا نیست. هژمونی غرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هژمونی لیبرالیسم علیه بايد می‌شوند. لیبرالیسم در جاری حاضر در ایران خوب هژمونی پیدا کرده است، آخر هشت سال ریاست جمهوری را توسط دست داشتند. روزی حضرت امام (ره) در نامه برکنار منتظری این نکته را متذکر شدند کدام ممکن است چون می‌خواهید ملت با به لیبرال‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طریق آنها به منافقین بدهید، صلاحیت مدیریت را ندارید. حالا امام کجاست کدام ممکن است ببند، لیبرال‌ها {در این} مملکت رئیس جمهور هم شدند! به مردمان هم دروغ گفتند. گفتن کردند همه ضرر ما اینجا است کدام ممکن است با غرب کف دست نداده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر این سید کف دست اجتناب کرده اند لجبازی بردارد، ما حرف زدن با غرب را بلد هستیم! مردمان هم ادراک کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آن است‌ها رأی دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن‌ها رفتند با غرب کف دست دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس کل ۴۰ سال انقلاب به آن است‌ها خندیدند، هیچ اتفاقی هم نیفتد!

این کارگردان {تأکید کرد}: واقعاً روبرو شدن پای موضع انقلاب، {در این} دنیا برای شما ممکن است معرفی شده است‌ای نخواهد داشت. ممکن است اجتناب کرده اند ۱۷ سالگی پای این انقلاب بوده‌ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان هم ایستاده‌ام، با این حال این ایستادگی غیر اجتناب کرده اند آنکه بین خودت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدای خودت شاید چیزی عایدت تنبل، هیچ عایدی ندارد. شرط شبیه به هم اینجا است کدام ممکن است همین حرف‌هایی کدام ممکن است ممکن است الان دارم می‌زنم هم اجتناب کرده اند بالا اخلاص باشد، 9 اینکه بخواهم منم منم کنم. خدا خیلی دردسرساز می‌پذیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرط پذیرش‌َش هم اخلاص است. برخی هم می‌گویند اگر این روش اینقدر دردسرساز است، بگذارید برویم آن سوی تولید دیگری کدام ممکن است دستی بتوانیم مسکن کنیم.

غیر معمول طالب‌زاده ترور بیولوژیک شده است

طالبی در بخش عکس اجتناب کرده اند صحبت‌های شخصی دانستن درباره ابهامات مطرح شده مبنی‌بر ترور بیولوژیک غیر معمول طالب‌زاده ضمن تأکید بر بروز این ترور دلیل داد: واقعیت اینجا است کدام ممکن است ترور بیولوژیک خوب ترور خاموش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد آن اینجا است کدام ممکن است قابل نشان دادن نیست. غیر معمول طالب‌زاده شخص خاص بود کدام ممکن است به‌عمق سلامت مسکن می‌کرد. با قد ۱۸۶ خوب شخص فوق العاده مقاوم بنیه بود کدام ممکن است به طور غیر منتظره فروپاشید. نمی‌شود کدام ممکن است شخص خاص به‌صورت ناگهانی، اینگونه فروبپاشد. غیر معمول اگر اینگونه هدف قرار نمی‌گرفت به سادگی تا ۹۰ سال تولید دیگری عمر می‌کرد. آن‌ها کدام ممکن است به ترور بیولوژیک معتقد نیستند را هم کاری نمی‌توان کرد. این‌ها شاید در وجود خدا هم شک کنند! گویی به همه عامل شک دارند غیر اجتناب کرده اند آنچه خودشان به آن است ادراک دارند.

وی با تأکید بر اینکه ترور بیولوژیک خوب استراتژی آموزشی است، {تأکید کرد}: {با این وجود} ابزارهای آموزشی به سمت این پدیده تسلیم شده‌اند، کمااینکه علم به سمت پدیده‌ای آموزشی مشابه کرونا، تسلیم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی‌تواند به پرس و جو‌ها پاسخ این است بدهد. باقی مانده است کدام ممکن است باقی مانده است است، نمی‌دانند ماهیت این ویروس چه {بوده است}. برخی می‌گویند همین ویروس هم محصول یکی اجتناب کرده اند ورزش‌های آلی آمریکا {بوده است} کدام ممکن است اجتناب کرده اند آزمایشگاه به سطح درز کرده است، برخی تولید دیگری هم آن را تکذیب می‌کنند می‌گویند کار زبان چینی‌ها {بوده است}. با این حال در اینکه این پدیده موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینگونه جهان را درنوردیده‌است کدام ممکن است نمی‌توانیم تردید کنیم.

این کارگردان با ردیابی به مورد درست مثل درگذشت فرج‌الله سلحشور اظهار داشت: خشمگین‌یاد سلحشور تنها فیلمسازی بود کدام ممکن است سریال‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثارش متنوع اجتناب کرده اند ملت ها را درنوردیده بود. تمام کشورهای عربی را تصرف کردن کرده بود. طبیعتاً ایشان هم به مراسم‌های مختلف در کشورهای تولید دیگری دعوت می‌شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون هیچ ملاحظه‌ای به این مراسم‌ها می‌سر خورد، آن‌ها هم کارشان را بلد بودند. پرس و جو ممکن است این این است که اگر ممکن است به‌جای صهیونیست‌ها بودید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باهوش موثری وجود داشت کدام ممکن است اینگونه ممکن است را هدف قرار داده بود، اگر آن باهوش به راحتی در دسترس است ممکن است قرار می‌گرفت، همراه او چه می‌کردید؟

طالبی شکسته نشده داد: ما دانستن درباره رژیمی صحبت می‌کنیم کدام ممکن است سیدعباس موسوی را کدام ممکن است با خانوار عازم تور بود را با موشک هدف قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل خانوار‌اش را سوزاند. چنین رژیمی چرا نباید خوب باهوش را ترور تنبل؟ قطعاً این کار را می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابایی هم اجتناب کرده اند گفتن آن ندارد. این‌ها اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است می‌دانند ترور باهوش ارزش دارد، سراغ ترورهای خاموش می‌توسعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً هم آن را گفتن نمی‌کنند، با این حال سال‌ها بعد احتمالاً اسناد آن هم درخواهد به اینجا رسید. مشخص باشید شبیه به زمان هم باز عده‌ای هستند کدام ممکن است {در این} مشکل تشکیک کنند! این‌ها شبیه به دنباله‌های تقی‌زاده هستند کدام ممکن است همواره در گذشته تاریخی بوده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازهم خواهند بود.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول هدایت کنید

رژیم لاغری سریع