اتحاد دشمنان علیه ایران در منطقه شکست خورد.


به گزارش خبرگزاری فارس از سرجان، حجت الاسلام سید محمود حسینی در خطبه های نماز جمعه امروز سرجان به سفر رئیس جمهور آمریکا به منطقه اشاره کرد و گفت: هدف از این سفر ائتلاف علیه حکومت اسلامی بود. ایران اما شکست خوردند و شک نداریم که سفر بایدن تلاشی علیه اسرائیل و جمهوری اسلامی خاورمیانه بود که نتیجه ای برای او نداشت و نگرانی او را نسبت به اقتدار ایران افزایش داد.

وی افزود: بیگانگان باید بدانند که خداوند پشتیبان این نظام و انقلاب است و خطرات زیادی را از این کشور دور کرده است و اقتدار امروز نیروی دریایی ما در برخورد با دشمن و هر حرکت دشمن آنها کم نظیر است. آماده پاسخگویی است

حسینی صرفه جویی در مصرف آب و برق را پیشنهاد کرد و گفت: صرفه جویی و استفاده حداکثری از آب شرب باید با برنامه ریزی صحیح دستگاه های مدیریتی و متولیان امر در جامعه نهادینه و فرهنگی شود.

وی بیان کرد: با توجه به خشکسالی چند سال اخیر باید کار فرهنگی مناسبی در زمینه تامین آب و برق انجام شود تا مردم به مدیریت مصرف توجه بیشتری داشته باشند و مردم بر بحران ها و کمبودها فائق آیند.

خطیب جمعه سرجان با اشاره به برگزاری جماعت 10 کیلومتری در تهران در روز عید سعید غدیر خم گفت: این محفل که با موکب ها و غرفه های متعدد مردمی و 127 هزار نفر برگزار شد، اجتماع شیرینی از همه اقشار داشت. تجربه. از دشمنان برای دلسردی و تضعیف روحیه مردم ایران استفاده کرد.

وی با اشاره به اهمیت خانواده و نقش آن در جامعه افزود: دشمنان غرب و اسلام برای تجزیه خانواده و تخریب ارزش های جوامع اسلامی برنامه ریزی کرده اند.

حسینی به روز 15 مرداد به عنوان روز ارتقای آموزش فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت: جامعه ای که می خواهد معمار تمدن باشد و می خواهد در عرصه بین المللی سربلند باشد باید برای آموزش فنی و حرفه ای تلاش و کوشش کند و این روز به ما یادآوری می کند. کار و تلاش به عنوان ضامن عزت و آرامش در عرصه فردی و اجتماعی.

انتهای پیام/3388/ق
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.