اثربخشی واکسن COVID-19 در برابر عفونت های جدید در نیویورک


پنجشنبه ، 19 اوت 2021 (HealthDay News)-در حال حاضر واکسن های موجود در پیشگیری از سندرم حاد تنفسی حاد ناشی از ویروس کرونا -2 و بستری شدن در ارتباط با COVID-19 م areثر است ، اما بر اساس تحقیقات ، اثر واکسن در ماه های اخیر در نوا یورک کاهش یافته است. در شماره 18 اوت مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده منتشر شد گزارش هفتگی عوارض و مرگ و میربه

Eli S. Rosenberg ، Ph.D. ، از وزارت بهداشت نیویورک در آلبانی ، و همکارانش مربوط به پایگاه های داده های واکسیناسیون ، آزمایشات آزمایشگاهی و بستری شدن در سراسر ایالات متحده در نیویورک برای برآورد میزان موارد جدید COVID-19 تأیید شده توسط آزمایشگاه و بستری شدن برای وضعیت واکسیناسیون در بزرگسالانی که یکی از سه واکسنی را دریافت کرده اند که سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای استفاده اضطراری مجاز کرده است.

محققان دریافتند که اثربخشی کلی واکسن متناسب با سن در برابر موارد جدید COVID-19 برای همه بزرگسالان از 91.9 به 79.8 درصد در 3 مه تا 25 ژوئیه 2021 کاهش یافته است. اثر واکسن متناسب با سن در برابر بستری شدن نسبتاً پایدار بود. در مدت مشابه دوره بین 91.9 تا 95.3 درصد. نویسندگان می نویسند: “به نظر می رسد که اثر واکسن در برابر عفونت در ماه های اخیر در نیویورک در حال کاهش است ، همزمان با دوره ای از کاهش محدودیت های بهداشت عمومی جامعه و افزایش گردش انواع دلتا.” “این یافته ها از رویکرد چندگانه ای برای کاهش بستری شدن های جدید و موارد COVID-19 پشتیبانی می کند ، با تمرکز بر واکسیناسیون و شامل رویکردهای دیگر مانند ماسک زدن و فاصله گذاری فیزیکی.”

خلاصه / متن کامل

حق چاپ © 2021 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.
روز سلامتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *