اجرای کمپین عید تا عید در زنجان


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سلمان حسینی مدیرکل بهزیستی استان زنجان در جمع خبرنگاران در خصوص کمپین عید سعید فطر (عید قربان تا عید غدیر خم) اظهار داشت: شهروندان و نیکوکاران می توانند کمک کنند. 29 هزار مددجوی بهزیستی برای حمایت از خانواده نیازمندان، یتیم و بد سرپرست از کودکان و افراد دارای معلولیت به ادارات بهزیستی منتقل شوند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه 10 خیر نیز در اجرای این کمپین زیر نظر بهزیستی همکاری دارند، افزود: 20 مرکز بهزیستی در سراسر استان، قربانیان، قربانیان ذبح شده و آماده جمع آوری دام زنده هستند.

وی با بیان اینکه همکاری و ابتکارات نیکوکاران در رفع مشکلات جامعه هدف بهزیستی تاثیر بسزایی دارد، گفت: در حال حاضر 650 کودک تحت حمایت بهزیستی و 510 کودک تحت حمایت بهزیستی هستند و 250 کودک در انتظار هستند. کمک از طرف حامیان و خیرین.

وی افزود: هدف از این کمپین جلب مشارکت حداکثری مردم به منظور ارتقا و ارتقای کیفیت زندگی مشتریان است.

حسینی جمع آوری کمک های مردمی بر اساس پروتکل های بهداشتی، کمک هزینه معیشت، مواد غذایی و بسته ها و لوازم بهداشتی، درمانی و دارویی از استان های خوب و وفادار را در هر سطح توان مالی برای توزیع به مشتریان عنوان کرد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: 7 پایگاه در مراکز بهزیستی شهرستان های تابعه و 3 پایگاه در مرکز استان، یک پایگاه در ستاد بهزیستی و یک پایگاه در مرکز شیرخوارگاه شهید ثمین تاب بهازیستی، یک پایگاه. پایه. جهت رفاه شهرستان زنجان و زیر نظر 10 خیر.

انتهای پیام/ 73005
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.