اجرای 40 عنوان از برنامه شاخص هفته بسیج در زوریخ

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرکه، محمدمهدی ادهم فرماندهی مقاومت بسیج شهرستان سیرکه صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران، شهادت مردم بی گناه در حوادث اخیر کشور را تسلیت گفت. وی گفت: امروز پس از گذشت بیش از چهل سال بیشتر متوجه اتفاقات بعدی که شاهد آن هستیم و طرح معجزه آسای امام راحل در ویژه بسیج شجره طیبه هستیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت: بسیج در 14 آذر 1358 به عنوان نهالستان تبدیل شد و امروز شجره طیبه ای به دست رهبر انقلاب، امید و ناامیدی مردم عقب مانده و دلسوز کشور است. عامل ترس و دل شکستگی از دشمنان

فرمانده منطقه مقاومت بسیج شهرستان سرخا با بیان اینکه امام راحل و عظیم الشان می فرمایند «افتخار من در دنیا این است که بسیجی هستم» و در جایی دیگر فرمودند «بسیج 20 میلیونی ارتش است. فرمول دفاع همه جانبه از اسلامی افزود: انقلاب بسیج را نیروی انقلابی کشور برای همه اقشار می داند.

ادهم با بیان اینکه چه کسی می تواند نقش بسیج را در دفاع مقدس انکار کند، افزود: تعداد زیادی از شهدای ما به جبهه ها رفتند و بسیجی با دشمن جنگیدند.

وی بیان کرد: همچنین نقش بسیج در مسائل امنیتی بعد از دوران دفاع مقدس، فتنه 78، فتنه 88، دفاع و سازندگی، محرومیت زدایی و عرصه های فرهنگی و اجتماعی به مشاهده قابل مشاهده است.

فرمانده منطقه مقاومت بسیج شهرستان سرقا گفت: امروز هرجا در منطقه محروم اتفاقی می تواند نقش پررنگ بسیج و بسیجیان به چشم می خورد. همه دلسوزان کشور باید در تقویت نیروی حشد الشعبی و پیشبرد این مسیر حمایت و کمک کنند.

ادهم بیان کرد: از جلسات سه ماهه گذشته را با سپاه شهرستان سرقا و حوزه بسیج با هدف گرامیداشت هفته بسیج در نظر گرفته ایم تا بتوانیم خدمات را به صورت نمادین ارائه کنیم. نمایش مردم در طول سال در هفته بسیج.

وی با بیان اینکه قصد داریم با شعار «بسیج خدمتگزار مردم ایران» بسیج را بیشتر در معرض دید مردم قرار دهیم، گفت: به این معنا نیست که مردم بسیج را ناشناسند. الحمدلله همه مردم ما حامی بسیج و بسیج هستند و در تمامی برنامه های مختلف که توسط سازمان بسیج و سپاه سرخی برگزار می شود همیشه از راهنمایی و حمایت مردمی حمایت می شود و خداوند را شاکریم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سرقا گفت: هر روز از هفته بسیج موضوع خاصی را به خود اختصاص داده است و با 8 آبان هفته فعال با عنوان «نهضت دوباره» آغاز می شود.

ادهم تصریح کرد: عنوان روز دوشنبه «مسجد، مسجد کانون و جامعه اسلامی»، سه شنبه «تحرک، نوآوری و جهاد علمی»، چهارشنبه «تحرک، دموکراسی و ایران قدرتمند و مستقل»، پنجشنبه «بسیج، جهاد و شهادت» است. «بسیج جمعه، ایمان و تربیت اسلامی» و هفته پنجم عاشور با نهضت ضعیفان گرامی می‌شود و آخرین روز از این هفته «بسیج، مقاومت و اقتدار ملی» نام‌گذاری شده است.

وی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده به مناسبت هفته بسیج 40 سرفصل برنامه شاخص، 85 سرفصل برنامه اجرایی و 300 فعالیت در پایگاه های مقاومت بسیج، ناحیه و حوزه های مقاومت اداری شهرستان سرخیه اجرا می شود.

وی به برنامه های شاخص بسیج در روز شنبه اشاره کرد و گفت: اولین برنامه شاخص کشوری که همزمان با سراسر کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیس جمهور در استان البرز افتتاح و اجرا می شود. افتتاحیه رزمایش جهادی فاطمی 2 که شنبه 7 آبان ماه در قالب ویدئو کنفرانس و گفت و گوی سراسری کشور برگزار می شود به مدت 10 روز از ساعت 8 صبح برگزار می شود. روستای لجرد، نزدیک امامزادگان سید رضا و سید علی اکبر.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه سرخیه افزود: عنوان دوم برنامه شاخص «غرغر دعوت» است. بسیاری از مردم ایران اسلامی و سرخی از خدمات بسیج اطلاعی ندارند و از این برنامه روحیه آنها را تقویت می کنند. به همین منظور قصد داریم خدمات و عملکرد اتوبوس های شهری را در قالب پوستر پشت درب منازل به خانواده ها برسانیم.

ادهم افزود: سومین برنامه مهم برگزاری مسابقات قرآنی در روز پنجشنبه سوم آذرماه است و در رشته های حفظ، ترتیل، ترتیل و حفظ برگزار می شود. علاقه مندی ها می توانند تا 28 آبان ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: چهارمین برنامه «رزمایش اقتدار اتوبوس امنیتی» است. در این برنامه گشت های محله رضوی با نماز مغرب و عشا گرد هم می آیند.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه سرقا عنوان کرد: پنجمین عنوان برنامه «میقات صالحین» اجلاس قالقا صالحین روز جمعه 13 آذرماه ساعت 10:30 با اقامه نماز جمعه در مصلی برگزار می شود.

ادهم اذعان داشت: محفل انس با قرآن ششمین برنامه بزرگی است که جمعه 13 آذرماه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهدا برگزار می شود که با حضور احمدی وفا، قاریان بین المللی، استانی و شهرستانی برگزار می شود. قاریان و نوجوانان.

وی گفت: زیارت قبور مطهر شهدا در جوارزار شهدای سرخه گل شام پنجشنبه و گردهمایی سازمانی بسیجیان تحت عنوان شکوه مقاومت در 14 آذر همزمان با یوم القدس. بسیج مستضعفین از دیگر برنامه های مهم اجرایی است.

انتهای پیام/2568/h/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post اجرای 40 عنوان از برنامه شاخص هفته بسیج در زوریخ اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.