احیای امیدهای ناامید مردم شاهکار دولت رئیس جمهور است/ باید بین عامل و احساس کننده تفاوت قائل شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام محمد مونی براد بعد از ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح و اجرای طرح شهر جدید سهند اظهار داشت: در نظام اسلامی خدمت به مردم دو ویژگی و یک فضیلت بزرگ است. یکی اینکه انسان خودش خادم مصالح دنیوی است و آخرت را می برد و دیگری تثبیت پرچم و تعریف توانایی حکومت دینی با عملکرد مسئولان.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای دولت سیزدهم شاهد بوده ایم که از هر فرصت و لحظه ای برای خدمت به مردم استفاده می شود، افزود: پاسخ ما به آن دسته از مردمی است که با وجود نقش آفرینی در جریان، لب به اعتراض گشوده اند. وضعیت. کشور همان چیزی است که کشور بوده است، در دستان جنبش لیبرالی بوده که شما نماد آن هستید و اقدامات چنین جنبشی کشور را به مرحله کنونی رسانده است.

امام جمعه شهر جدید سهند تاکید کرد: تفکر اصلاح طلبی یک جریان مخرب است و اگرچه نمی گوییم نیروی خوبی در آنها وجود ندارد، اما این تفکر در نظام اسلامی ما مخرب است و به همین دلیل است. افراد درجه یک افرادی که با سران رژیم گذشته در ارتباط هستند اکنون در زندان هستند و این تفکر غیردینی را حتی کسانی که ردای و القاب مذهبی دارند نیز می توانند بیان کنند.

وی خاطرنشان کرد: در دولت سیزدهم انقلاب کارهای بزرگی انجام شده است و به گفته رهبری مهمترین دستاورد این دولت این است که امیدهای ناامید مردم به آنها بازگشته است و این مهم از آنجایی است که نظام نظام اسلامی جمهوری ایران در کنار مردم ماندگار بوده و هست و حمایت مردم از حکومت و نظام مبتنی بر اعتقادات دینی است و نباید این اعتماد خدشه دار شود.

منیب راد اجرای طرح ها و پروژه های راکد شهر جدید سهند در یک صد روز را بیانگر تفکر دینی و انقلابی خواند و گفت: در این مدت برخی از کارهای بر زمین مانده شتاب گرفته و پروژه های جدید انجام شده است. نیز آغاز شده است انجام شده است و باید بین فردی باشد که اهل عمل است و باید بین سلامت طلب و غیرمسئول تمایز قائل شود و البته باید در نظر داشت که دیکته نانوشته اشتباه نیست و انجام هر کاری ممکن است اشتباه باشد. .

انتهای پیام/60036
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.