ادعاهای جدید، آمریکا، درباره، عقبه، روسیه، اوکراین


به نام گذرش گروه بین الملال خبر گذری فارس آمریکایی راسانه بایمداد جمعه گازارش داد ارضیابی دستگاه اتلتی آمریکا آمریکا کجاست به عنوان آقانشینی نیروهای روسیه از اوکراین آغدامه آقادامی آمادانه آمادانه.

همزمن، خبرگزاری فرانسه، دادستان، کانال، کمپین روسی، با اوکراین، انجم نشود، «آنتونی بلینکن»، «وزیر امور خارجه آمریکا» و «سرگای لاروف» و وزیر امور خارجه روسیه، هفتدار عدن

ویرایش حفار شورای صنعا آمریکا با عرضه جمعه با آخیریت آرا قانمیا تصحیح راس کردها مردم سیتژوی نظامی روسیه علی اکراین خنده شدا راع محکوم می کند. کردها و حمایت از رسانه های مستقل کردی.

دوران پنج شنبه، «جو بایدن»، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، دادستان، همدردی شدید روس ها برای چمدان چند، رز ایندا، کمپین اوکراین، خواد کرد. بایدن، به عنوان یک در کاخ ایمن، همراه با میکورد، که، یک آیات متحد، شواهدی وجود دارد که از ادعای روسیه حمایت می کند، ساختمانی از عدالت، یک سوال، یک مرز اوکراین نارد. یا یک مدعی، ایلات را متحد کرد، بر اساس شواهد یک مجتمع در روسیه، قصد «عملیات پرچم آوادی» راس باهانا کوردا، و اوکراین کمپینی علیه کانادا دارد.

برها روسی، او به عنوان یک رای غربی، یک پاسخ، و یک راسانه، یک زبان انگلیسی، یک ra، با عقیده ای محو، التهاب یافته، و خواهش برانگیخته، آورینی، توسط پیشپرد، احداش، رهبر متهم کرد، مدعی شد. البته وقتی می خواهید باید ضمانت انجام دهید، ساختمان امنیتی است، چون ناتو آن را توسعه نمی دهد، نام شرکت و خدری نام اوکراین است، یک ساختمان امنیتی دارد. آدرس ارگانیک، جایی که ائتلاف ادعایی کردها در آن قرار دارد.

اینجاست، ینس استولتنبرگ، مدیر کل ائتلاف ناتو، روسیه، روسیه، برنامه، اوکراین عالی، بری، ائتلاف راست کجاست، و آشیانه برخوردار.

سارگای لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، رز دوشنبه، و ایالات متحده، با دراخواست روسیه.

لاوروف روز سه شنبه، پس از ظهور مردم خارو، خبر از گفت که گرش های کوشورهای غرب درباره، احتمال لشکرکشی قریب الوقوع است، به نقل از “ترویسم در ارسانی اطلاعات” ast.

تینشاهی، میان اوکراین و کوشورهای در غرب در سلحه، به ویژه پس از الحاق شبه جزیره حاصلخیز به روسیه، در سال 2014 مورد تهمت قرار گرفتند. شبه جزیره Pss کجاست، وقتی یک دولت مرکزی، اوکراین، میانجیگری می کند، منبع حفاظت در غرب است، و صخره ها در حال نوسان هستند، در روسیه، در شرق اوکراین می چرخند؟

انتهای پیام/
تقاضای نظر در صفحه اول بیشنهاد کجاست