ارائه خدمات ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران اراکی در سال ۱۴۰۰


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک محمد مهجوری بعد از ظهر امروز در آیین بازدید از اردوی جهادی گروه جهادی شهید علیرضا ابراهیمی در روستای مشهد الکوبه اراک با تقدیر از زحمات جهادگران در رزمایش جهادگران فاطمی اظهار کرد: در هفته بسیج سازندگی امسال بیش از ۲۳ گروه جهادی در این رزمایش شرکت کردند.

وی افزود: یکی از مهمترین کارکردهای اردوهای جهادی در کنار برکات فراوان آن امیدبخشی بین مردم و مناطق محروم است و جوانان با شرکت در این اردوها درس معنویت، اخلاق و مدیریت می‌آموزند و از این جهت گفتمان‌سازی کار جهادی اهمیت بسیاری دارد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: یکی از مهمترین نیازهای مهم گام دوم انقلاب فرهنگ‌سازی حرکت‌های جهادی بر پایه مردم است و در موفقیت‌های گام اول انقلاب نقش مردم بسیار پر رنگ است و لذا نقش مردم در ساختن ایرانی قوی در گام دوم از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مهجوری تأکید کرد: راهکار مقابله با دشمنان کار و روحیه جهادی است و جهادگران در طی این سال‌ها توانستند بسیاری از تهدیدات را به فرصت تبدیل کنند و کارآمدی تفکر جهادی و انقلابی را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: جهادگران بسیجی با روحیه انقلابی نشان داده‌اند با جهاد هیچ بن‌بستی وجود ندارد و لذا در گام دوم انقلاب باید کار جهادی و خدمت به محرومین گفتمان قالب جامعه باشد.

 فرمانده سپاه ناحیه اراک  بیان کرد: در راستای خدمت‌رسانی به مردم و رفع فقر و محرومیت در سطح شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی سازماندهی شده‌اند که در عرصه‌های مختلف خدمت‌رسانی می‌کنند.

مهجوری خاطر نشان کرد: گروه‌های جهادی در سطح اراک منشا خدمات فراوانی بوده‌اند و در سال ۱۴۰۰ بیش از ۶۵ هزار نفر روز توسط جهادگران بسیجی به مردم خدمات ارائه شده است و در سال ۱۴۰۱ مسیر خدمت رسانی به مردم شتابنده ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید