اریکا جین فاش می کند که وکیلش به او توصیه کرده است که "RHOBH" را ترک کند

اریکا جین فاش می کند که وکیلش به او توصیه کرده است که “RHOBH” را ترک کندزنان خانه دار واقعی بورلی هیلز چهار قسمت کامل برای درام اریکا جین ، اما آنها هیچ وقت را برای پرش به آن در طول قسمت اول تلف نکردند. اندی کوهن ، مجری ، درست در بالای صفحه ، چند س questionsال را که همه ما منتظر شنیدن پاسخ آنها بودیم ، وارونه کرده است – البته ، سپس دنده را عوض کنید تا با Sutton Stracke و درام Dorit/Rinna/Garcelle آخرین کار را انجام دهید. به علاوه ، ما “رسید” های کتی هیلتون را نیز برای دسترسی داریم.

اما بلافاصله به ما اطمینان داده می شود که اریکا آماده رویارویی با تیم تیراندازی است ، زیرا اندی از او می پرسد شب قبل چگونه خوابیده است و او پاسخ می دهد ، “بسیار خوب” به شکلی که کاملاً مطمئن/متکبر/شگفت انگیز/و کامل بود. برای آنچه در پیش است آماده شوید.

“واقعا؟” او پرسید ، و او پاسخ داد: “بله ، آیا من باید راه دیگری بخوابم؟” او به او اطمینان داد که واقعاً منتظر دیدار مجدد است و افزود: “من مشتاقانه منتظر بسته شدن این فصل و ادامه دادن هستم.” او همچنین گفت: “خوشحالم که هر کاری را که می کنم می گویم می توان گفتن. لطفاً درک کنید که برخی چیزها وجود دارد که من نمی توانم به آنها پاسخ دهم ، “اما” من تمام تلاش خود را می کنم تا هر قسمت از داستان را در اختیارم قرار دهم. ” “

اریکا با اشاره به واکنش هم تیمی هایش به همه اخبار شگفت انگیز که می گوید: “این سخت ترین قسمت زندگی من است و من خواهان صبر با خانم ها هستم ، اما برخی از آنها را گرفتم و برخی دیگر این کار را نکردم.” در طول فصل او همچنین مطمئن بود که در پرونده حقوقی شوهر سابقش ، تام ژیراردی ، با قربانیان همدردی می کند و همچنین ادعا می کند ، “من در وضعیت تقریبا غیرممکنی هستم” ، و “هر کسی که مورد ظلم قرار گرفته باشد ، من آنها را می خواهم” کامل بودن. “

او همچنین از اندی پرسید که تماشای دوباره این فصل در این فصل چه حسی دارد و او اعتراف کرد: “دقیقاً همینطور بود واقعاواقعاً دشوار است »، و این که تماشای واکنش همکارانش به اخبار را به او نشان دهد” احساس ناامیدی ، عصبانیت ، ناراحتی ، سپس کمی امید ، کمی عشق ، برخی حمایت “داشت.

واضح بود که اندی در حال حاضر برخی از بهترین کارهای میزبانی خود را انجام می دهد و از سایر زنان خواسته است که قبل از آشکار شدن این موضوع ، پیش از این با وکلا مشورت کرده بودند. ساتون توضیح داد که با الف صحبت کرده است دوست او یک وکیل است ، نه وکیل واقعی اش ، و کریستال با او صحبت کرد ، بیشتر به این دلیل که او در فصل اولش در تلویزیون حضور داشت ، اما همچنین به این دلیل که “به طور کلی با وکلای من مشورت زیادی می کند.” علاوه بر این ، کیل اذعان کرد که “از شوهر فی ، که وکیل است ، درخواست کرد که آن را جدا کند لس آنجلس تایمز مقاله به دلیل طولانی بودن آن. “

در بزرگترین فاش شدن تجمع تا به امروز ، اندی از اریکا پرسید که آیا وکلای او به او توصیه کرده اند که برنامه را ترک کند و او به او گفت: “آنها این کار را کردند و من گفتم نه ، زیرا من چیزی برای پنهان کردن ندارم.” آنها به او هشدار دادند که همه چیز می تواند برعلیه او باشد و “همه چیز را می توان تجزیه و تحلیل ، پیچاند ، چرخاند و به طور بالقوه علیه شما استفاده کرد ، اما این واقعیت دارد یا نه ، در این مرحله تقریباً مهم نیست.” علاوه بر این ، وقتی صحبت از ترک سیگار به میان آمد ، او اعتراف کرد که در این باره فکر کرده است اما تصمیم گرفت “من تسلیم نمی شوم و می خواستم به تعهد خود عمل کنم. من از آنچه برای من پیش می آید فرار نمی کنم.”

اندی در حال ضربه بود ، از او می پرسید که تام چقدر پول دارد تا بتواند زندگی خود را تأمین کند ، در حالی که این تنها درآمد او در آن زمان بود و به او گفت: “این اکنون بیش از یک ملاحظه است. در آن زمان که ما در حال فیلمبرداری نمایش بودیم ، من به معنای واقعی کلمه سعی می کردم زنده بمانم “.

در پاسخ به طرفداران که می خواستند او را از برنامه بیرون کنند ، اریکا صریحاً پاسخ داد: “نه ، چرا باید اخراج شوم؟” و او از این فرصت استفاده کرد و به آنها یادآوری کرد که علی رغم آنچه ممکن است (و خوانده باشد) در اینترنت ، هیچ اشتباهی نکرده است. باز هم می گویم: همه اینها در قسمت اول است. ما در تور هستیم

در دیگر اخبار Erika ، ما آموخته ایم که وقتی صحبت از دوستیابی می شود ، او “می خواهد رابطه جنسی داغ داشته باشد” و ترجیح می دهد فردی با “آلت تناسلی بزرگ” باشد ، اما بیشتر کشفیات دیگر از گوشه نیمکت او مطمئناً هنوز نیامده ما می فهمیم که اولین شبهات اندی در مورد ازدواج آنها زمانی ایجاد شد که اریکا به او گفت که تام کتاب او را نخوانده است و او “فکر می کند این بسیار عجیب است.” او همچنین اعتراف کرد که از این واقعیت که تام برای دیدن او در برادوی نیامده “شگفت زده شده است”.

در قسمت دوم گردهمایی ، خواهیم آموخت که نه تنها تام یک گوشی تاشو داشت ، بلکه وقتی زنی عکس سینه هایش را برای او ارسال کرد ، اریکا با پیامی به آن پیام داد: “سینه های زیبا ، عوضی احمق” .” عالی! تقلب های بیشتر و رفتارهای اخیر آنها در رسانه های اجتماعی نیز در قسمت بعدی که چهارشنبه آینده ساعت 20:00 EST/PT در Bravo پخش می شود ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جریان زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز برآورد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *