اریک آدامز آخرین دور صندوق های تطبیق عمومی را رد می کند ، زیرا Sliwa تقریباً 700000 دلار سرمایه دارد

اریک آدامز آخرین دور صندوق های تطبیق عمومی را رد می کند ، زیرا Sliwa تقریباً 700000 دلار سرمایه دارد


اریک آدامز ، رئیس منطقه بروکلین و نامزد حزب دموکرات برای شهرداری ، در اقدامی غیرمعمول آخرین دور تسهیلات بودجه عمومی را از هیات مالی کمپین شهر رد کرد. در همین حین ، حریف جمهوری خواهش ، کورتیس اسلیوا ، با نزدیک شدن به پایان مسابقه ، نزدیک به 700،000 دلار پول مسابقه عمومی به خانه برد.

تصمیم آدامز در حالی گرفته می شود که او همچنان با میلیون ها دلار در کمپین از اسلیوا پیشی می گیرد. در حالی که اسلیوا ، بنیانگذار The Guardian Angels ، از زمان ورود به رقابت نزدیک به 4 میلیون دلار دارد ، آدامز 19 میلیون دلار سرمایه جنگی جمع آوری کرده است و به نظر می رسد به ساخت خزانه خود ادامه می دهد.

ایوان تیس ، مشاور ارشد کمپین آدامز و سخنگوی کمپین ، ایوان تیس ، روز پنجشنبه در یک گردهمایی انتخاباتی به WNYC/Gothamist گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک بسیار موفقیت آمیز بوده است. هیچ دلیلی وجود ندارد که پول مالیات دهندگان را صرف این کمپین کنیم. در عوض ما خود را تامین مالی خواهیم کرد.”

بیشتر بخوانید: تسطیح میدان بازی: هیات مالی کمپین توضیح داده شده است

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در ماه ژوئن ، پیشتاز در انتخابات محسوب می شد ، 2 میلیون دلار در آخرین پرونده خود برای دوره 24 اوت تا 27 سپتامبر جمع آوری کرد. اما وقتی CFB دور هم جمع شد تا آخرین دور مشارکت برنامه صندوق تطبیق آژانس را که معروف ترین آنها برنامه 8 به 1 است ، اعلام کند ، نام او روز پنجشنبه اعلام نشد. بر اساس این برنامه ، کمکهای کوچک هشت برابر بیشتر است.

در این دوره اخیر بیش از 3 میلیون دلار توزیع شده است. در حالی که Sliwa یک تکه بزرگ دریافت کرد ، وکیل ژومان ویلیامز – که برای انتخاب مجدد نامزد شده است زیرا او همچنین در نظر دارد برای فرمانداری – بیشترین پول را با 959،000 دلار دریافت کرد.

در حالی که کمپین آدامز ادعا می کند که در این دوره اخیر 354،061 دلار جمع آوری کرده است ، مشخص نیست که CFB در واقع تا چه اندازه مطابقت دارد زیرا ادعاها در حال بررسی است.

با اعلام امروز ، Sliwa بیش از 1.8 میلیون دلار پول نقد در دست دارد و Adams بیش از 7.5 میلیون دلار در دست دارد.

تیس گفت که پول رئیس بخش بروکلین به تبلیغات تلویزیونی بیشتری می رسد که قبل از انتخابات عمومی نوامبر 2 پخش می شود. روز دوشنبه ، کمپین آدامز اولین تبلیغ تلویزیونی عمومی خود را راه اندازی کرد ، که در آن آدامز از پیام کاهش جنایت خود به صحبت در مورد مادر مرحوم خود منحرف شد.

پرونده های کمپین نشان می دهد که او برای تلویزیون ، رادیو و تبلیغات چاپی و حداقل برای یک بیلبورد پول خرج کرده است. راب کول ، سخنگوی کمپین Sliwa ، گفت که تبلیغات بیشتری منتشر خواهد شد.

اگرچه اسلیوا و آدامز از برنامه پول 8 به 1 برای اجرای کمپین های خود سود بردند ، اما آدامز تمایل زیادی به دریافت کمک های اهداکنندگان ثروتمند پس از انتخابات مقدماتی داشت. در طول تابستان ، نیویورک تایمز گزارش داد که آدامز با حضور در جمع آوری کمک های مالی که توسط میلیاردرها جان کاتسیماتیدیس و مایک بلومبرگ شهردار سابق برگزار شد ، به حلقه اهداکنندگان ثروتمند برخورد کرد.

بیشتر بخوانید: گردهمایی های کارگری و Hamptons Soirees: آیا اریک آدامز می تواند قهرمان طبقه کارگر و دوست ثروتمندان باشد؟

حتی هنگام دریافت بودجه از اهداکنندگان ثروتمند ، آدامز از ساختار فعلی کمپین ها ابراز تاسف کرد ، که غالباً به منظور جمع آوری کمک های مالی متمرکز است. در طول فصل مبارزات انتخاباتی ، آدامز لابی کرد تا کمپین های شهری آینده به طور انحصاری توسط CFB تامین مالی شود.

آدامز هنگام حضور در برنامه برایان لرر سه شنبه گفت: “من هر دلیلی را که جمع آوری می کنم با صدها هزار تماس و جمع آوری کمک های مالی پس می دهم. هیچ کس از این امر در سیاست لذت نمی برد.” “اما در حال حاضر ، شما باید در تلویزیون باشید ، که میلیون ها دلار هزینه دارد ، تبلیغات رادیویی ، حقوق کارکنان … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که کمپین Sliwa عملیات مردمی را انجام می دهد و به طور متوسط ​​بیش از 100 دلار کمک دریافت می کند.

“ما کاندیدای مردم خواهیم بود. [Adams] او نامزد لابی ها و صندوق های سرمایه گذاری ریسک پذیر خواهد بود. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *