از رویدادهای عجیب میلان فولاد / تماس بازیکن مقابل با فولاد + فرار فیلم


میشم شاهین پس از لغو دیدار ملوان بندرانزلی مقابل فولاد خوزستان در گفت وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی اظهار داشت: نماینده باشگاه فولاد صبح امروز پس از بازدید از ورزشگاه انزلی با مدیر باشگاه ملوان تماس گرفت و گفت: این بازی باید به دلیل لغو شود. به شرایط فعلی

وی با بیان اینکه تمامی تصاویر زمین و شرایط جوی در هر ساعت از مسابقه در دسترس است، افزود: شرایط کاملا مساعد بود و توپ به نرمی در زمین حرکت می کرد و شرایط مشخص بود اما اتفاق عجیبی رخ داد. نماینده و ناظر با داوران. او ساعت 14 وارد بازی شد تا بازی را بررسی کند، یعنی پنج ساعت قبل از بازی این اتفاق افتاده است.

مدیر رسانه ای ملوین با اشاره به خشکی کامل زمین هنگام بازدید ناظر و داور هنگام ورود، گفت: تمامی فیلم ها و تصاویر موجود است، مشکلی وجود ندارد و به صورت باران در حال باریدن بود. نم نم باران در واقع شرایط بارندگی در این فصل از سال مشابه است و خاک زهکشی می شود و با وجود بارندگی، آب روی زمین نمی ماند.

شاهین با اشاره به اینکه انزلی پرباران ترین شهر ایران است، خاطرنشان کرد: اگر مسابقه ای به دلیل بارندگی در شهریور ماه که بارندگی بسیار کمی دارد لغو شود، تا پایان زمستان در انزلی فرصت داریم.

وی با اشاره به اینکه در ورزشگاه انزلی در شرایط بدتری بازی کرده ایم، تصریح کرد: وقتی این نکته را به نماینده و مهمانداران می گویند، آنها پاسخ می دهند که بازی های قبلی در لیگ یک بوده است و این همان لیگ برتر است. در نتیجه سازمان لیگ خودش را زیر سوال می برد چون قوانین لیگ برتر و لیگ یک دقیقاً یکی است و همین چند ماه پیش بدترین ها را مقابل سایپا داشتیم و در شرایط بدی بازی کردیم و در شرایط من به نظر تیم سایپا با آن شرایط ظلم شد.

مدیر رسانه ای ملوین با اشاره به اینکه مشکلات زیادی داریم و نمی توانیم به آن فکر مثبت کنیم، گفت: اولین نکته این است که داور 90 دقیقه قبل از بازی به زمین می آید، باید شرایط را بررسی می کرد و بازی به طور کامل به تعویق افتاد. و حتی نگفتند که بازی در 24 ساعت آینده برگزار خواهد شد.

شاهین با اشاره به تماس یک فوتبالیست با بازیکن میلوانی افزود: ساعت 15:30 یک بازیکن فوتبال با بازیکنان میلوان تماس گرفت و گفت که ما در راه رشت هستیم و در حال حرکت هستیم و در حین بررسی زمین باید انجام شود. 90 دقیقه قبل از بازی

وی گفت: ما با تیم فولاد خوزستان مشکلی نداریم و این تصمیمی نیست که فولاد در آن نقش داشته باشد. و همه تصمیمات مضاعف بود و هر تصمیمی که سازمان لیگ برای ما می گرفت با تیم های دیگر متفاوت بود.

به گفته مدیر رسانه ای میلوان، پشت نیمکت میهمان در انزلی یک سوم ورزشگاه را برای تیم میهمان خالی کردیم اما در بازی با نساجی و گلغر هواداران کاملا پشت نیمکت ما بودند و همه فیلم ها و تصاویر موجود است. . موجود اگر در انزلی این اتفاق می افتاد بازی برگزار نمی شد اما در بازی نساجی همان ناظر، تماشاگر ما و تماشاگر نساجی بدون وقفه مقابل تیم حریف می نشستند اما دقیقا همان ناظر. در بازی بعدی انزلی با او رفتار کرد و وقتی اعتراض کردیم گفت ما او را گزارش کرده‌ایم اما به ملوان گفت ممکن است اجازه بازی داده نشود و این برخورد دوگانه‌ای است که اتفاق افتاده است. برای ملوانان در هفته های اخیر.

شاهین با اشاره به اینکه باشگاه میلان به شدت به این موضوع اعتراض دارد، گفت: ما حق خود را از دست نمی دهیم و با وجود اینکه می دانیم دستمان به جایی بند نیست، تصمیمات فوتبالی مربوط به انتخابات فدراسیون او به شرح زیر است. انتظار بیشتری داشتیم، محال است، نود دقیقه قبل از بازی تا ساعت 5:30 در ورزشگاه بودیم و منتظر بودیم تا تیم داوری و ناظر زمین دوباره بررسی کنند، اما متاسفانه نیامدند. .
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.