از مسئولیت اجتماعی شرکت ها تا روابط سرمایه گذاران تا بازار اسپانیایی تا سیاست عمومی: محبوب ترین پست های وبلاگ در سه ماهه سوم سال 2021

از مسئولیت اجتماعی شرکت ها تا روابط سرمایه گذاران تا بازار اسپانیایی تا سیاست عمومی: محبوب ترین پست های وبلاگ در سه ماهه سوم سال 2021


در سه ماهه سوم سال 2021 ، مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) ، روابط سرمایه گذاران ، بازار اسپانیایی تبار ایالات متحده و ارتباطات و سیاست دولتی موضوعات وبلاگی بودند که بیشتر مورد توجه خوانندگان ارتباطات قرار گرفت.

همانطور که متوجه شدید ، هر قطعه زیر راهنمای استراتژیک و مراحل تاکتیکی را ارائه می دهد که تیم ها با هر اندازه می توانند پیاده سازی کنند.

با قدرت زیاد ، CSR بزرگتر می آید ، نیاز به اخبار متمرکز بر ESG و CSR همچنان افزایش می یابد زیرا مصرف کنندگان بیشتری انتظار دارند مارک ها و شرکت هایی که مکرراً مسئولیت اجتماعی بیشتری دارند. اتخاذ رویکرد صحیح برای گزارش این تلاش ها نیازمند توجه دقیق است. آلیسون گری ، ویراستار این اتاق خبر ، توضیح می دهد که چگونه بخش CSR Business Wire با مخاطبان بسیار علاقمندی که می خواهند اخبار CSR ، ESG و ESG را بخوانند و عمل کنند ، ارتباط برقرار می کند.

قوانین عملکرد ، اما درک همه چیز است: چگونه می دانید که سرمایه گذاران در مورد شرکت شما واقعاً چگونه فکر می کنند ممکن است سرمایه گذاران همیشه درباره دیدگاه یک شرکت دولتی ، استراتژی آن ، تیم مدیریتی آن و برنامه روابط سرمایه گذاران به طور کلی پیش قدم نباشند. جف میساکیان از PondelWilkinson در این پست وبلاگ توصیه می کند که انجام مطالعه ادراک شخص ثالث یکی از راه های کشف این بینش های عمیق تر ، صریح تر و گاهی سخت تر است. مسلح به این دانش ، تیم های مدیریتی و هیئت مدیره در هر شرکت دولتی می توانند اطمینان حاصل کنند که برنامه های IR خود با انتظارات سرمایه گذاران و اهداف شرکت مطابقت دارد.

ماه میراث اسپانیایی: آنچه گزارش سرشماری ایالات متحده در مورد جمعیت اسپانیایی زبانان تأیید می کند و برای ارتباطگران امروز به چه معناست داده های گزارش سرشماری 2020 بینندگان قابل استفاده ای را برای تماس گیرندگان برای استفاده از جمعیت اسپانیایی زبانان در ایالات متحده ، از جمله قدرت خرید ، عادات مصرف رسانه ها ، نفوذ سیاسی و موارد دیگر ارائه می دهد ، این وبلاگ توسط پیلار پورتلا ، مدیر روابط رسانه ای در Business Wire شش بینش ارتباطات و بازاریابی برای متخصصان روابط عمومی برای ایجاد استراتژی های ارتباطی پایدار برای دسترسی و ارتباط با مخاطبان آمریکایی اسپانیایی زبان.

استراتژی بهترین سیاست است: ایجاد یک برنامه روابط دولتی موفق صدای سیاسی سازمان شما مهم است. بهترین راه برای جلب توجه و عمل به اخبار مهم و متمرکز بر موضوعات ، ایجاد یک برنامه موثر روابط دولتی است که به مخاطبان نهایی سیاست ها و قوانین م thatثر بر تجارت آنها را آگاه می کند. در این پست وبلاگی توسط Raisa Acloque ، متخصص روابط رسانه ای ، پنج استراتژی سیاست عمومی را برای دسترسی به مقامات دولتی ، کمیته های کنگره و خبرنگاران که آنها را پوشش می دهند کشف کنید و در مورد توزیع سیم سیاست عمومی Business Wire اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سه ماهه سوم “اخبار” است: هفت ملاحظات کلیدی برای گزارشات فصلی
برای شرکت های دولتی که برای سال مالی ژانویه تا دسامبر گزارش می دهند ، درآمد سه ماهه سوم می تواند نشان دهنده نتایج پایان سال باشد. در این وبلاگ یک مهمان دیگر توسط مری تی کانوی از جانب ارتباطات کانوی، هفت ملاحظات را مورد بحث قرار می دهد تا به شرکت ها در آماده سازی و گزارش درآمدهای سه ماهه سوم با حفظ تمرکز بر عملکرد ، موقعیت استراتژیک و اطمینان از چشم اندازهای آینده کمک کند.

ما در Business Wire متعهد به ایجاد محتوایی هستیم که تماس گیرندگان امروزی می خواهند بخوانند. برای دریافت هشدار هنگام انتشار پست های جدید وبلاگ ، در زیر عضو شوید.


جدیدترین نکات روابط عمومی ، رسانه ، بازاریابی و رسانه را در وبلاگ Business Wire دریافت کنید. امروز مشترک شوید!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *