اجتناب کرده اند مشهد رضا (علیه السلام) به همان اندازه کربلای معلا همراه خود خانم سسختی / پیام حاج قاسم را آرزو می کنم


خبرگزاری فارس یاسوج; نسیم راوند _ 15 آذرماه سال جاری یکی اجتناب کرده اند سیاستمداران مشهد مقدس پس اجتناب کرده اند زیارت مزار شهدای مدافع حرم محمد اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیدجواد جهانی انتخاب گرفت اجتناب کرده اند مشهد به کرمان پرسه زدن تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دومین سالگرد برسد. . نابودی سلیمانی

وی پس اجتناب کرده اند طی راه هایی تعدادی از کیلومتری برای گرامیداشت بیانیه سوگند خورده شهید سلیمانی وارد کرمان شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد بازدید مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهالی قرار گرفت.

این بانوی سیاسی در 3 دی ماه انتخاب گرفت اجتناب کرده اند کرمان پیاده {به سمت} بصره، نجف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربلا حرکت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند 56 روز پرسه زدن در 27 اسفند به راه شخصی یکپارچه دهد به همان اندازه به بصره برسد.

همراه خود کبری جعفریان زن 52 ساله اهل جهان سیسخات را انتخاب کنید و انتخاب کنید کوگیلویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بویراحمد صحبت کردم کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند حضور در بصره در نیمه شعبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه عصر همراه خود ماشین وارد کربلا شد با این حال دیروز ساعت 350 به بصره بازگشت. – کیلومتر راه بصره به نجف را انتخاب کنید و انتخاب کنید 430 کیلومتر به همان اندازه کربلا همراه خود پای پیاده.

وی می گوید در گذشته اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان به کربلا می رسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تایید سفارت ایران در تمام ایام ماه مبارک رمضان خدمت حسین (علیه السلام) می پردازم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} مدت همراه خود رئیس جمهور دیدار احتمالاً وجود خواهد داشت. جمهوری سفارتخانه های ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق برای ایمن سازی خیابان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه بتوانیم خیابان کاظمین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سامرا را پیاده طی کنیم، همکاری کردند.

او می گوید کدام ممکن است در روز عید فطر اجتناب کرده اند کربلا به سامرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاظمین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس به سوریه {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد دارد همراه خود پای پیاده به لبنان برود.

او می گوید کدام ممکن است سفارت ایران عالی ایست بازرسی تحمیل کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حشد الشعبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای ایرانی در جاری ایمن سازی خیابان بصره به نجف را انتخاب کنید و انتخاب کنید نجف به کربلا هستند.

هنگامی کدام ممکن است در 18 مارس وارد بصره شدم، رادیو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون عراق شناخته شده به عنوان عالی اقدام سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی عالی زن ایرانی همراه خود من می خواهم مصاحبه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جبهه از دوام دختران مقامات عراق اجتناب کرده اند من می خواهم استقبال کرد.

وی در خصوص دیدار همراه خود خانوار شهید ابومهدی المهندس می گوید کدام ممکن است در بصره همراه خود خواهر این شهید بزرگوار شناخته شده شدم.

پیام مشترک من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار شهید المهندس اینجا است کدام ممکن است ممکن است جزء خانوار باشید. مردمان ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق در زمان صدام همراه خود هم دشمن بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن نقطه تاکنون دشمنی نداشته اند به همان اندازه مبادا دشمن در صدد تفرقه انداختن این امت اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مسلمانان باشد.

اجتناب کرده اند ایشان با توجه به هدفش پرسیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایشان فرمودند بعد اجتناب کرده اند بازدید به لبنان به دیدار مقام معظم مدیریت می توسعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آنجا هدف بی نظیر راه رفتن {در این} مسیر را خاص می کنم، با این حال در یک واحد جمله مختصر آرزو می کنم بگویم کدام ممکن است هدف من می خواهم اینجا است. راه شهدا را یکپارچه دهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در راه پرچم امام رضا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکسها شهید سلیمانی را برای سوئیچ این شهید بزرگوار به در کنار داشته باشم.

این امر بیشتر و بیشتر ای برای همه، به طور قابل توجهی نیروهای امنیتی، مدافعان سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه رسانه ها موفقیت آمیز {بوده است}.

انتهای پیام/ 82024
این را برای صفحه اول توصیه دهید