قلب قرمز در دست یک زن نشان دهنده صدمین سالگرد کشف انسولین است.در پینترست به اشتراک بگذارید
تصویر اجتناب کرده اند طریق #SpareARose

متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت کدام ممکن است مسکن آنها به انسولین تکیه کن است، برای تامین ارزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورود به این داروی حیاتی همراه خود اشکال مواجه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی اسبابک ها، به دلیل جیره بندی می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می میرند.

این دلیل است است کدام ممکن است هر سال در ماه فوریه، صفحه بحث دیابت ما با توجه به این موضوع فوق العاده پر بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدا تبدیل می شود ابتکار “Spare a Rose”، عالی امتحان شده مردم همراه خود هدف مخلوط‌آوری پول برای تامین انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراهم می کند دیابت برای {افرادی که} {در سراسر} جهان خواستن مبرم دارند.

مفهوم آسان است: به جای آن کسب “دوجین گل رز” روزمره کدام ممکن است در روز ولنتاین فوق العاده مورد پسند هستند، ساده 11 گل می‌کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد فینال گل (تقریباً 3 به همان اندازه 5 دلار) را تواند به شما کمک کند اشخاص حقیقی دیابتی اهدا می‌کنید. ممکن است همچنان عاشقانه هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل رز می دهید، در حالی کدام ممکن است به {کسی که} واقعاً به آن است خواستن دارد، مقداری عشق آرم می دهید.

به طور قابل توجهی، واقعاً همینطور است کدام ممکن است آسان.

ممکن است در واقع ساده اجتناب کرده اند عالی گل رز صرفه‌جویی می‌کنید – حداقل، از در واقعً فرصتی موجود است کدام ممکن است اجتناب کرده اند همه گل‌های رز صرفه‌جویی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیلی تا حد زیادی اجتناب کرده اند ارزش عالی گل تنها اهدا کنید.

گرافیک تبلیغاتی برای کمپین "از یک گل رز دریغ کن، یک زندگی را نجات بده" برای کمک به نیازمندان مبتلا به دیابت.در پینترست به اشتراک بگذارید
تصویر اجتناب کرده اند طریق #SpareARose

اجتناب کرده اند سال اول در سال 2013، Spare a Rose تقریباً 400000 دلار اجتناب کرده اند کمک های پولی محله، اجتناب کرده اند جمله حمایت نمایندگی های صنعت دیابت، مخلوط آوری کرده است.

در ابتدا، تمام این پول به این سیستم مسکن {برای یک کودک} (LFAC) فدراسیون بین‌المللی دیابت (IDF) اهدا شد کدام ممکن است در سال 2000 تواند به شما کمک کند کودکان تحت تأثیر دیابت در کشورهای در جاری بهبود کدام ممکن است قابل انجام است فوراً بمیرند هر دو با بیرون این کمک عمر کوتاهی داشته باشند، ساختمان شد. .

با این حال برای سال 2022، Spare a Rose عالی خیریه جدید را پذیرفته است کدام ممکن است ورود به اشخاص حقیقی بیشتری را کدام ممکن است به کمک خواستن دارند توسعه می دهد.

آرم تک گل رز یدکی

کمک‌های Spare a Rose اکنون به گروه جهانی Insulin For Life کشتی می‌شود، عالی موسسه خیریه گزارش‌شده کدام ممکن است اجتناب کرده اند سال 1984 به حاضر انسولین، فراهم می کند، آموزش، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگسالان به طور مشابه در متنوع اجتناب کرده اند کشورهای گمشده دارایی ها {در سراسر} جهان پرداخته است.

همراه خود این تحول، عنوان کمپین “اجتناب کرده اند عالی گل رز دریغ کن، عالی کودک را نجات بده” در جاری بازنگری است “عالی گل رز دریغ کن، عالی مسکن را نجات بده” – نوازش کردن اشخاص حقیقی نیازمند در تمام سنین، همراه خود ملاحظه به این واقعیت کدام ممکن است می توان دیابت نوع 1 (T1D) را در هر سنی تجزیه و تحلیل داد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن به انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراهم می کند حیاتی است.

رنزا سیبیلیا، مدافع دیابت در استرالیا، کدام ممکن است در Diabetogenic را انتخاب کنید و انتخاب کنید داوطلبان وبلاگ می نویسد، اظهار داشت: “این کمپین کاری مشخص انجام می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه انداز شخصی را برای حمایت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت کدام ممکن است در بلوغ تجزیه و تحلیل داده شدند، هر دو اجتناب کرده اند این سیستم هایی کدام ممکن است محدودیت سنی بالایی دارند، انجام می دهد.” همراه خود #SpareARose.

“همراه خود برای درمان این موضوع، #SpareARose تنظیم کرده است… به همان اندازه متوجه شود کدام ممکن است این کمپین اکنون چگونه به بزرگسالان تحت تأثیر دیابت {کمک می کند}. آن را حیاتی است خارق العاده است کدام ممکن است بدانید این اشخاص حقیقی به اکتسابی انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر فراهم می کند دیابت شکسته نشده می دهند، حتی پس اجتناب کرده اند حضور در سن 26 سالگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند آن.

کاشت عالی مفهوم

برای افرادی که همراه خود این کمپین سالانه آشنایی ندارند، ضروری است کدام ممکن است تاریخچه این کمپین را به خاطر بسپارند. Spare a Rose یکی اجتناب کرده اند معدود ابتکارات ماندگاری است کدام ممکن است اجتناب کرده اند صفحه بحث وب مبتنی بر دیابت (DOC) در روزی کدام ممکن است متنوع اخیر آغاز به اختراع دنیای وب مبتنی بر شناخته شده به عنوان تأمین پشتیبانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها کرده بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شبیه تر است فاجعه قیمت گذاری انسولین در آمریکا بود. شناخته شده به عنوان عالی سطح اولویت بی نظیر آغاز به حباب شدن کرد.

گروه کوچکی اجتناب کرده اند دنبال کنندگان پرشور D در سال 2013 کروی هم آمدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جستجوی راهی مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند رسانه‌های اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله D-وب مبتنی بر در جاری انبساط ما برای انجام کارهای اجتماعی بودند.

آن گروه نوزاد اجتناب کرده اند دنبال کنندگان دیابت – اجتناب کرده اند جمله عمومی کلوز انتقاد پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید Close Concerns، مانی هرناندز کدام ممکن است در آن نقطه گروه بنیاد کف دست های دیابت را مدیریت می کرد، D-Dad Bennet Dunlap، Kerri Sparling اجتناب کرده اند شش به همان اندازه ممکن استرا انتخاب کنید و انتخاب کنید جف هیچکاک اجتناب کرده اند کودکان تحت تأثیر دیابت – اوایل شبیه به سال همراه خود هم جلب رضایت کردند به همان اندازه راه‌هایی را مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند رسانه‌های اجتماعی تواند به شما کمک کند صفحه بحث در عمق‌تر دیابت به‌صورت آفلاین بازرسی کنند. مفهوم Spare a Rose اجتناب کرده اند بحث‌های آن‌ها نشأت می‌گرفت، کدام ممکن است در کل سال‌ها در کل زمان تعطیلی کنوانسیون‌ها، اجلاس‌های خرس حمایت داروسازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوره ها بومی نوزاد‌تر شکسته نشده پیدا کرد.

این گروه در ابتدا راه های مختلفی را در تذکر گرفت، اجتناب کرده اند کمک به {افرادی که} خرس محافظت بیمه Medicaid هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت بیمه آنها منع شده است هر دو احتمالاً کمک به بیمارانی کدام ممکن است قابل انجام است بیمه نباشند. با این حال در پایان، آنها به این سیستم مسکن {برای یک کودک} IDF رضایت دادند، از خواستن حیاتی به انسولین برای خشمگین نگه از گرفتن T1D عالی خواستن بدیهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدیهی است.

نکته مهم اینجا است کدام ممکن است Spare a Rose به روحیه اجتماعی شخصی قابل اعتماد است.

اسپارلینگ اظهار داشت: «هیچ خصوصی مالک این کمپین نیست، کدام ممکن است آن را قدرتمندتر می‌تدریجی». کل محله دیابت در موفقیت آن عملکرد ایفا می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعلام کردن می تدریجی کدام ممکن است هر صدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر اهدایی را مهم تر می تدریجی. این کمپین دانستن درباره نمایندگی‌های عظیم نیست کدام ممکن است کمک‌های پولی عظیم می‌کنند… اما علاوه بر این دانستن درباره مخلوط شدن محله به فرآیند‌های نوزاد برای تحمیل تمایز عظیم است.»

می‌توانید همراه خود مطابقت با هشتگ #SpareARose در فیس‌بوک، اینستاگرام، را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند مشارکت‌ها را ببینید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دیگران مرتبط شوید. توییتر.

توسعه انواع امتحان شده های #SpareARose

در اوایل سال 2022، روزی کدام ممکن است نبرد روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین تعیین کنید گرفت، امتحان شده #SpareARose هدف اصلی شخصی را فراتر اجتناب کرده اند چارچوب روزی عادی ماه فوریه برای مخلوط آوری کمک پولی توسعه داد. در کل ماه مارس 2022، پول مخلوط آوری شده برای حمایت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت در موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند اوکراین اختصاص خواهد کشف شد. پول اجتناب کرده اند طریق Insulin For Life شکسته نشده می‌یابد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنسرسیوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه بین‌المللی آن گروه در اروپا – در کنار همراه خود شرکای شخصی در اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای همسایه – کمک می‌تدریجی به همان اندازه در صورت خواستن، روزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکانی کدام ممکن است خواستن باشد، کنار هم قرار دادن کشتی شوند.

این در چندین درجه فوق العاده غیر قابل تصور است، 9 تنها به این هدف کدام ممکن است به نیازمندان در یک واحد زمان ظریف کمک می‌تدریجی، اما علاوه بر این آرم می‌دهد کدام ممکن است چگونه امتحان شده #SpareARose این D-Community در متنوع اجتناب کرده اند زمینه‌ها ابعاد‌پذیر است. این لزوماً این سیستم هر دو هدف در درازمدت نیست، با این حال پتانسیل فوق العاده زیادی را آرم می دهد. ساده تصور کنید اگر شاهد بودیم کدام ممکن است این کمپین اجتماعی مردم هر بار کدام ممکن است عالی طوفان هر دو بلای خالص در سراسر جهان رخ می دهد توسعه می یابد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کمپین خاص همراه خود هدف کمک به افرادی که در آن شرایط خواستن دارند، موجود است.

تاثیر کمپین دیابت یدکی گل رز

این تاثیر در کل سال‌ها فوق العاده دلگرم‌کننده {بوده است}، همراه خود نمایندگی‌هایی مربوط به Ascensia Diabetes Care کدام ممکن است اعلامیه‌های جهانی حمایت شخصی را ادعا می‌کنند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابتکارات خرس مدیریت مبتلایان مربوط به هفته پادکست دیابت کدام ممکن است همراه خود استقبال خوبی مواجه شد، به فروش این کمپین کمک کرد.

Spare a Rose نیز در کل سال ها در داستان های خصوصی عالی شده است. برای مثال، کمپین 2018 بر داستان عالی برادر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهر T1D اجتناب کرده اند کشاورزی در هند هدفمند بود کدام ممکن است هر 2 تقریباً در یک واحد زمان عالی سال در گذشته تجزیه و تحلیل داده شدند: پووراسی، در سن 18 سالگی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید برادر کوچکترش، روحان، در 13 سالگی تجزیه و تحلیل داده شدند. .

با بیرون حمایت، این زوج در موقعیت به تیز کردن انسولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مورد نیاز برای اداره کردن دیابت شخصی نبودند. دکتر آنها به نظامی اسرائیل اظهار داشت. به آنها یک هستند گلوکومتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوارها گرفت… را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع در نظارت بر شخصی سودآور شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید A1C آنها به سطوح تقریباً خالص کاهش کشف شد. مرد خیلی زود به دبیرستان بازگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانم برای غنی سازی درآمد کفگیرها آغاز به آموزش داده شود خیاطی کرده است. نزدیک به 1 سال پس اجتناب کرده اند تجزیه و تحلیل، خانوار بخشی اجتناب کرده اند لذت اولین را کدام ممکن است داشتند یک بار دیگر به کف دست آوردند.

در پینترست به اشتراک بگذارید

همراه خود آن، ما ساده باید تکرار کنیم کدام ممکن است چقدر ارزان بودن انسولین در همین جا در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در سراسر} جهان فوق العاده ضروری است. ممانعت اجتناب کرده اند ورود عالی شوک است.

چون آن است {همه ما} صدمین سالگرد اختراع انسولین در سال 1921 را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن زمان عطف تاریخی را در ژانویه 1922 جشن می گیریم، روزی کدام ممکن است انسولین برای اولین بار به 1 انسان تحت تأثیر دیابت گرفت کدام ممکن است با بیرون آن می شخص، نخواهیم شد به مقیاس کافی اهمیت افزایش انسولین را تکرار کنیم. درجه گفتگو در درجه جهانی با توجه به ارزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دسترس کردن انسولین برای هر شخص خاص کدام ممکن است به آن است خواستن دارد.

واقعاً، همراه خود «سفر ویژگی» روز ولنتاین کدام ممکن است جشن عشق را الهام بخش می‌تدریجی، دوم‌ای برتر برای صفحه بحث دیابت ما {است تا} قدم بگذارد.

این فصل جشن عشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن است. به مقیاس کافی اظهار داشت.

به #SpareARose {کمک کنید}