اسب چقدر می تواند وزن داشته باشد؟

وقتی از او پرسیدند “اسب چقدر می تواند وزن داشته باشد؟” شما اغلب پاسخ مشابهی را می شنوید “این بستگی به نژاد اسب ، شرایط و شکل آن ، فاصله و زمانی که شما طی می کنید ، ساختار استخوانی اسب ، نوع وزنی که اسب تحمل می کند (به عنوان مثال ، زنده [rider] یا وزن مرده [gear]) ، توزیع وزن “و غیره. بنابراین با این توصیه خوب از طرف اسب خود ، احتمالاً اکنون تصور بهتری از وزنی که اسب می تواند تحمل کند دارید. نه؟ البته نه. اگرچه همکاران شما در بیان همه چیز با عوامل فوق ، شما هنوز در تاریکی هستید و هیچ راهنمایی در مورد وزن یک اسب ندارید. آیا اسب من می تواند فقط 80 پوند حمل کند یا قادر به حمل 300 پوند است؟

خوشبختانه برخی از سواران بسیار باهوش در طول این سالها روش هایی را برای محاسبه نقطه شروع ابداع کرده اند تا به تعیین وزن یک اسب کمک کند. یک راهنمای بسیار ساده این است که وزن اسب را بردارید و آن را بر شش تقسیم کنید تا وزن کلی آن از جمله سوارکار و چسبی که اسب می تواند حمل کند به او داده شود. با توجه به این ، یک اسب 1200 پوندی می تواند تا 200 پوند حمل کند.

یکی دیگر از روشهای سریع و محبوب استفاده از قانون 20٪ است. شما 20 درصد وزن بدن اسب خود را حمل می کنید و نتیجه آن مقدار کل وزنی است که اسب شما می تواند حمل کند. به عنوان مثال ، یک اسب 1000 پوندی باید به راحتی 200 پوند سوارکار و اسب سوار کند. قانون 20 درصد معمولاً در مورد رانندگی رقابتی یا “سخت” اعمال می شود. برای سوار شدن برای لذت بردن ، بسیاری از یک قانون 30 use استفاده می کنند ، بنابراین این اسب 1000 پوندی می تواند 300 پوند را برای دوچرخه سواری های کوتاه تر حمل کند.

برخی از اندازه گیری استخوان توپ اسب برای تعیین وزن تقریبی اسب استفاده می کنند. اندازه گیری دور پای جلو ، درست زیر زانو انجام می شود. وزن اسب را به علاوه سوارکار و تراک اضافه کنید و این مقدار را با اندازه گیری دور استخوان بشکه تقسیم کنید. سپس آن نتیجه را به دو تقسیم کنید. عددی بین 75 تا 85 خوب است. اگر این عدد بیش از 85 باشد ، احتمالاً به اسب بزرگتری نیاز دارید. با این روش من دور استخوان توپ اسب را اندازه گیری می کنم و 7.5 اینچ می گیرم. وزن بدن اسب 1150 پوند و وزن سوارکار و چرخ دنده ها 235 پوند است و مجموع وزن آنها 1350 پوند است. 1،350 (وزن کل ترکیب) را بر 7.5 (استخوان توپ) تقسیم کنید و حدود 185 را بدست آورید. 185 را به نصف تقسیم کنید و عدد نهایی من 93 است. با استفاده از این روش محاسبه ، من یا باید وسایل خود را سبک کنم یا یک اسب بزرگتر بدست آورم. عدد تا 85

برخی از دستورالعمل ها در مورد اسب و سواران از نظر وزن:

 • اسبی را انتخاب کنید که دارای استخوان های بشکه ای بزرگتر ، کمر پهن تر و پشت کمتری است
 • از پوشیدن زین خودداری کنید و فقط وسایل مورد نیاز را حمل کنید
 • مطمئن شوید که اسب با توجه به نوع سواری شما انجام می شود
 • حالت و تعادل مناسب را حفظ کنید
 • در اسب سواری های طولانی به اسب استراحت دهید – کمی خود را پایین بیاورید و به اسب خود استراحت دهید
 • از رانندگی در مناطقی که قدم گذاشتن مطلوب نیست ، مانند گل ، ماسه عمیق ، آسفالت خودداری کنید
 • از راندن اسب یا قایق زدن اجتناب کنید

  حداکثر وزنی که اسب می تواند با خیال راحت حمل کند بسته به نژاد اسب و میزان سختی کار آن متفاوت است. هیچ قاعده ای مطلق در مورد وزنی که اسب می تواند حمل کند وجود ندارد ، اما به طور کلی هرچه قاب سبک تر باشد ، کمتر می تواند حمل کند. یک اسب خوش حالت یا یک اسب قوی معمولاً می تواند بیشتر حمل کند. برخی از نژادها برای حمل بارهای سنگین تر مانند اسب کوارتر ، اسب عربی یا ایسلندی ایجاد شده اند. سواران با تعادل خوب نیز باعث افزایش وزن می شوند.

 • دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *