استارتاپ Lifespark با تمرکز بر سالمندان 20 میلیون دلار درآمد دارد

استارتاپ Lifespark با تمرکز بر سالمندان 20 میلیون دلار درآمد داردصبح امروز ، شرکت فناوری سلامت Lifespark با تمرکز بر سالمندان ، 20 میلیون دلار بودجه برای سری B اختصاص داد. صندوق تحت مدیریت Virgo و ارائه دهنده Medicare Advantage UCare این دور را رهبری کردند.

به گفته وی ، این تقریباً یک سال پس از درآمد 16 میلیون دلاری از شرکت مستقر در مینیاپولیس رخ می دهد Crunchbase

او چه می کند

این شرکت یک سیستم جامع مبتنی بر فناوری ایجاد کرده است که بر پیری سالم متمرکز شده است. سالمندان می توانند یک “برنامه زندگی” داشته باشند که شامل اهداف بلند مدت و کوتاه مدت است که به منظور استقلال بیشتر به فرد است. بیماران می توانند برای مراجعه به پزشک در منزل یا تکمیل فرم درخواست کنند ویدیو بازدید

فناوری آن شامل یک بستر سلامت جمعیت با هدف حذف سیلوها است. این سیستم ، که پرونده الکترونیکی زندگی نامیده می شود ، شامل یک پورتال حرفه ای ، برنامه زندگی ، چراغ ها ، 360 دید بیمار ، تجزیه و تحلیل و بینش ، و همچنین ارائه تجربه برای اعضا و خانواده است.

هدف آن چیست؟

این شرکت گفت که قصد دارد از پول جدید برای ساخت سیستم عامل و پلتفرم فناوری استفاده کند.

مدیرعامل و بنیانگذار Lifespark: “آوردن دیگران به اکوسیستم ما تنها راه مقابله با بحران پیری و ضایعات مراقبت های بهداشتی موجود است.” جوئل تسین او در بیانیه ای گفت. “این تزریق اضافی در پایتخت ما همزمان با اعلام سرمایه گذاری UCare ، یکی از پیشروترین شرکت های حقوق و دستمزد مینه سوتا ، برای خدمات رسانی به همه سالمندان با سلامتی بیشتر و مراقبت کمتر از بیمار اعلام می شود.

“تجزیه پراکنی و همسویی با ارائه دهندگانی که استراتژی چند محصول را ارائه می دهند ، به تعمیق روابط طولی کمک می کند.”

بازار عکس فوری

امروزه ما شاهد ظهور شرکت هایی هستیم که بر مراقبت های جامع تمرکز کرده اند. برای مثال Cityblock Health ، مدیکید و ساکنان کم درآمد Medicare را هدف قرار می دهد. از فناوری استفاده کرد که همکاری بین مراقبین و جوامع را ممکن می سازد. این شرکت اخیراً 400 میلیون دلار تامین مالی کرده و ارزش آن را به 5.7 میلیون دلار رسانده است.

به عنوان ساکنان ایالات متحده پیری ادامه دارد و ما همچنین شاهد تعدادی از شرکت های بهداشت دیجیتال هستیم که بر روند پیری تمرکز می کنند. Honor Technology هفته گذشته 70 میلیون دلار به منظور تامین مالی سری E و 300 میلیون دلار بدهی به منظور بستر فناوری خود دریافت کرد که به سالمندان و خانواده های آنها کمک می کند تا مراقبین را پیدا کرده و برنامه ریزی کنند.

دیروز ، غول خرده فروشی Best Buy خرید شرکت نظارت از راه دور Current Health را برای ایجاد مجموعه مراقبت از سالمندان اعلام کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *