استفاده از تمام توانمندی های خراسان رضوی برای پذیرایی از میهمانان امام رضا (ع)


حجت الاسلام والمسلمین حجت گنابادی نژاد معاون هماهنگی و مدیریت امور حج استانداری خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار پرشین مشهد با اشاره به حضور میلیونی زائران در مشهد مقدس گفت: ورود بیش از 120 هزار زائر به مشهد مقدس. زائران. شروع به کار روزانه

وی با بیان اینکه در روزها و شب های پایانی این دهه تعداد زائران روزانه به بیش از 200 هزار نفر رسیده است، گفت: با احتساب تعداد زائران. تکمیل شده و پیش بینی می شود با افزایش تعداد زائران از اسکان غیررسمی و اسکان موقت از جمله امامزاده ها، مساجد، حسینیه ها و سالن های ورزشی ارزان قیمت استفاده شود.

معاون حجاج استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: تمامی بخش های خدماتی اعم از مسکن، حمل و نقل (در دو قسمت رفت و برگشت)، خدمات جاده ای و خدمات بهداشتی درمانی در این زمینه آمادگی کامل دارند.

حجت الاسلام گنابادی نژاد ضمن اشاره به جابجایی زائران گفت: تمهیدات لازم برای ورود و تردد آسان زائران در مشهد مقدس اندیشیده شده و تمهیدات لازم برای بازگشت آنان اندیشیده شده است.

حضور بیش از 15 هزار زائر پیاده در مشهد مقدس

معاون امور زائرین استانداری خراسان رضوی با اشاره به ورود زائران پیاده به مشهد مقدس گفت: تاکنون بیش از 15000 نفر از شهرها و استان های مختلف ایران وارد مشهد مقدس شده اند.

حجت الاسلام گنابادی نژاد همچنین به ویژه برنامه های ولادت امام رضا (ع) اشاره کرد و افزود: در دو روز پایانی ایام سوگواری ده روز عزاداری برنامه های متنوع فرهنگی از جمله جشن در شهرهای مشهد و مشهد برگزار شد. خراسان رضوی. مشارکت شهرداری ها، فرهنگسراها، مساجد و پایگاه های بسیج مساجد.

وی گفت: فیلم «بدون ملاقات پیشاپیش» در سینماهای مشهد مقدس اکران و در پارک ها برای مردم به نمایش در می آید. شهر

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: اختتامیه جشنواره بین المللی نیز به مناسبت میلاد امام رضا (ع) برگزار می شود. امام رضا (ع) در مشهد مقدس متولد شد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.