استفانی گورزانسکی ادعا می کند که استفان کلوبک پس از حمله به وی لوبوتینز را به او هدیه دادیکی از ستاره های OnlyFans با نزدیک به دو میلیون دنبال کننده در یک دعوی جدید ادعا می کند که سرمایه دار بزرگ او در روز اول ملاقات به او تجاوز جنسی کرده و روز بعد به عنوان “پیشنهاد صلح” Louboutins او را به مبلغ 70،000 دلار در Rodeo Drive خرید.

همانطور که در پست گزارش شده است ، استفان کلوبک ، میلیاردر 59 ساله لاس وگاس ، از استفانی گورزانسکی – که در حساب XXX خود برای Baby G استفاده می کند – بیش از 1 میلیون دلار شکایت کرد و مدعی شد که او در طول پنج سال زندگی خود به خاطر هدایای گران قیمت کلاهبرداری کرده است. رابطه ماهانه و افرادی که به طور نامناسب از عمارت و هواپیمای شخصی خود در بورلی هیلز ، کالیفرنیا استفاده کرده اند ، به عنوان پس زمینه ای برای حملات برهنه او.

در حال حاضر ، صفحه شش به طور انحصاری متوجه شده است که گورسانسکی 26 ساله با کلوبک – که در سال 2016 شرکت خود Diamond Resorts را به مبلغ 2 میلیارد دلار فروخت – با ادعای افترا و تجاوز جنسی به وی مخالفت کرد.

در مقالات قضایی آمده است که در اولین روز ملاقات در ناهار در خانه او در ژوئیه 2020 ، یکی از آشنایان این زوج را تنها گذاشت و “کلوبک ، بدون اجازه یا رضایت ، بلند شد ، خانم گورزانسکی را به زور گرفت ، لباس را انداخت و او سر خود را بین پاهایش گذاشت و بدون رضایت خانم گورزانسکی به او تجاوز جنسی کرد. ”

در این شکایت آمده است که “روز بعد ، کلوبک با خانم گورزانسکی تماس گرفت و به او گفت که می خواهد او را به عنوان پیشنهاد صلح در Rodeo Drive خریداری کند.”

او می افزاید که “فروشگاه هایی را که می رفتند انتخاب می کرد” و هنگامی که آنها به بوتیک Christian Louboutin رسیدند ، “کلوبک به مدیر فروشگاه دستور می دهد که برای خانم گورزانسکی کفش انتخاب کند.”

این فرایند می گوید: “کلوبک و خانم گورزانسکی پیشنهادات رئیس فروشگاه را می بینند و” بله “یا” نه “را پاسخ می دهند. “به هر حال ، کلوبک … کفش هایی به ارزش حدود 70،000 دلار به خانم گورزانسکی خرید و هدیه داد. در بقیه سفر خرید ، کلوبک هزاران و هزاران دلار هدیه برای خانم گورزانسکی خرید.

کلوبک با مهربانی و مودبانه رفتار کرد و خانم گورزانسکی متقاعد شد که او جوان شده است. »

در این شکایت همچنین آمده است که گورزانسکی “در پی کلوبک گیج و گیج شده و آنچه را که مرد خودخوانده با ثروت و قدرت سیاسی نامحدود به تازگی با او انجام داده است درک کرده و منطقی کند.”

وی افزود: متأسفانه برای خانم گورزانسکی ، وی آمادگی برخورد با احساسات و پیامدهای اقدام پست کلوبک را نداشت و مانند بسیاری از افراد بدسرپرست که اعتقاد ندارند در چنین شرایطی قرار دارند ، تمام تلاش خود را برای منطقی کردن و عذرخواهی کرد. گذشت “

شهروند کانادایی گورزانسکی در دادخواست ادعا می کند که کلوبک بارها و بارها از او خواسته است که دیگر در حضور OnlyFans ظاهر نشود تا زمانی که تصمیم گرفت برای مرغ مزاحم از او جدا شود.

او در اسناد دادگاهی که در دادگاه عالی کالیفرنیا ثبت شده است ادعا می کند که کلوبک پس از جدایی از او با تماس های تلفنی و پیام های متنی او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و با ورشکستگی او با پرونده های قضایی جان خود را تهدید می کند و ادعا می کند که می تواند از او بخواهد که از او کمک سیاسی بگیرد. تلاش ها.. برای گرفتن گرین کارت

وی سرانجام علیه او دستور بازداشت صادر کرد.

او همچنین از او به دلیل افترا شکایت می کند و ادعا می کند که پس از اینکه رابطه به جنوب رفت ، او نامه ای به مدیر ساختمان آپارتمان خود نوشت و ادعا کرد که او “یک کارگر جنسی غیرقانونی” است.

هنگامی که او در ماه مارس علیه او شکایت کرد ، کلوبک ادعا کرد که گورزانسکی او را فریب داده و فکر کرده است که او یک مدل مد “مشروع” است تا بتواند از خانه و هواپیمای خود به عنوان مجموعه استفاده کند.

“استفاده غیرمجاز وی از این دارایی ها و توزیع گسترده نمایندگی هایش در اینترنت ، شهرت کلوبک را به خطر می اندازد ، وی تمام عمر خود را به عنوان یک تاجر موفق ، نیکوکار و سیاستمدار موفق سپری کرد ، که مانند کلوبک از هر گونه ارتباط با پورنوگرافی اخم می کرد.” کت و شلوار خوانده شده

او همچنین از او به دلیل حق چاپ برخی از تصاویر خشن خود شکایت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *