استیو نش از نتس اعتراف می کند که کایری ایروینگ بازی های خانگی را از دست خواهد داد

استیو نش از نتس اعتراف می کند که کایری ایروینگ بازی های خانگی را از دست خواهد داد


نت ها سرانجام با این واقعیت کاملا کنار آمده اند که کایری اروینگ تعدادی از بازیهای خانگی فصل عادی را به عنوان یک نقص واکسن از دست می دهد. و با شروع روز افتتاحیه خانه در 24 اکتبر هر روز ، آنها اعتراف می کنند که نمی دانند تعداد آنها چقدر است.

استیو نش گفت: “من فکر می کنم ما درک می کنیم که او در بازی های خانگی بازی نمی کند.” ایروینگ تا دوشنبه در فیلادلفیا با این تیم سفر نکرد. “ما قطعاً امسال باید بدون او بازی کنیم ، بنابراین فقط بستگی به زمان ، مکان و مقدار آن دارد.”

نظرات روز یکشنبه شبکه ها از زمان شروع درام ایروینگ واضح ترین و شفاف ترین بود.

ایالت نیویورک شهر ایروینگ را به دلیل امتناع از دریافت واکسن COVID-19 برای بازی یا تمرین در خانه منع کرده است. هفته گذشته حکمی مبنی بر این که مرکز آموزشی HSS یک دفتر خصوصی است ، به او خلأ وارد کرد ، زیرا یکشنبه اولین تمرین پیش فصل خود در خانه بود و اولین تمرین او از 2 اکتبر در سن دیه گو بود.

کری ایروینگ
کوری سیبکین/نیویورک پست

اما مرکز بارکلیز ، مانند بازیهای Garden of Nets ، نیکس در باغ ، ممنوع است. این حداقل 43 بازی است ، مگر اینکه او عقب نشینی کند یا شرایط بازی تغییر کند.

نش گفت: “در حال حاضر ما تصور می کنیم که برای بازی های خانگی در دسترس نخواهد بود.” “همه چیز می تواند تغییر کند. چه کسی می گوید قانون شهر می تواند تغییر کند؟ همه چیز می تواند تغییر کند.”

“در حال حاضر ما فقط سعی می کنیم انعطاف پذیر ، ذهن باز باشیم و هر چه جلوتر برویم این را دریابیم ، زیرا اطلاعات نیم روز زودتر در اینجا می آید ، چه پول باشد [Millsap’s health and safety protocol] حالت ، حالت Kyrie یا قوانین. ما روز جمعه متوجه شدیم که او می تواند وارد ساختمان شود ، بنابراین همه چیز در حال تغییر است. هیچ کس قبلاً این مشکل را تجربه نکرده است ، و ما فقط سعی می کنیم تا آن را پیش ببریم. ”

حتی اگر ایالات تغییر نکند ، ممکن است در آنها محدودیتی وجود داشته باشد. ایروینگ می تواند برای معافیت مذهبی اقدام کند ، هرچند اندرو ویگینز از گلدن استیت قبل از تسلیم شدن و گرفتن ضربه ، قبول نکرد.

همچنین یک آسیب پذیری بالقوه به عنوان بازیکن “غیر مقیم” وجود دارد که قصد دارد بازیکنان مخالف را که واکسیناسیون را دریافت نکرده اند نشان دهد. اما آیا ایروینگ در نیوجرسی اقامت دارد ، آیا این خطوط خوب می تواند راهی دیگر به ایروینگ بدهد تا در زمین بازی کند و بازی های خانگی انجام دهد؟

“بله ، من نمی دانم. رقبا می توانند بدون واکسیناسیون به اینجا بیایند و بازی کنند ، بنابراین قوانین تغییر می کنند. در حال حاضر حقیقت تأسف بار این است که من نمی توانم به اینجا بیایم و هیچ ادعایی نکنم ، زیرا واقعاً نمی دانم. بنابراین باید مدام شما را از خود دور کنم. ”

نش همچنین نمی تواند بگوید که ایروینگ پس از یک هفته دوری چه شکلی بود ، زیرا کرلینگ روز یکشنبه به اندازه کافی برای قضاوت در مورد وضعیت او کار نکرد.

“من نمی دانم ، زیرا او را ندیده ام. [Sunday] او به اندازه کافی کار نکرد تا بگوید ما کنترل شدیدی بر محل حضور او در سطح شرطی سازی داریم. نش گفت: “یک روز در بانک بود که کار پیدا کرد.” “نه ، این به فیلی نمی رسد. ما فقط به حرکت در آن ادامه می دهیم. اما بازگرداندن آن به زمین عالی بود ، ما آن را ادامه می دهیم و خواهیم دید که چگونه پیش می رود.”

شاید به دلیل شرط بندی بالقوه اش ، نش در مورد احتمال برکناری ستاره هفت ستاره All-Star برای نیمکت نشینی صحبت کرده است.

نش خواهیم گفت. ما هنوز واقعاً به آنجا نرسیده ایم. ما هنوز در حال تلاش برای بررسی همه احتمالات هستیم. ممکن است مدتی طول بکشد تا بفهمیم بدن او کجاست. هیچکس قبلاً این کار را نکرده است. ” “من نمی خواهم بدانم که نمونه های قبلی چیست و بهترین راه برای انجام این کار چیست. ما واقعاً در تلاش هستیم تا آن را پیش ببریم.”

هیچ کس نمی تواند به طور دقیق پیش بینی کند که این چگونه به پایان می رسد – یا چگونه بر انسجام در طول مسیر تأثیر می گذارد. هم تیمی های ایروینگ می گویند هر زمان که او بتواند بازی کند ، به او نیاز دارند.

بلیک گریفین گفت: “من نمی دانم صادق باشم ؛ من واقعاً این کار را نمی کنم.” “این چیزی نیست که قبلاً تجربه نکرده باشم. هر چه او تصمیم بگیرد ، هر چه تیم تصمیم بگیرد ، هر معامله ای که انجام دهیم یا هر اتفاقی بیفتد ، ما فقط از او حمایت می کنیم. و وقتی اینجاست ، می توانیم از آن استفاده کنیم. او شگفت انگیز است.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *