استیک کبابی برای تهیه غذا


استیک کبابی برای تهیه غذا، گزینه آماده سازی عالی است، بنابراین در طول هفته وعده های غذایی پر پروتئین دریافت خواهید کرد. رست بیف، یک جفت کنار، و بسته بندی برای چند وعده غذایی!

استیک کبابی برای تهیه غذا، گزینه آماده سازی عالی است، بنابراین در طول هفته وعده های غذایی پر پروتئین دریافت خواهید کرد.  رست بیف، یک جفت کنار، و بسته برای وعده های غذایی متعدد!

حتی اگر من یک متخصص تغذیه ثبت شده در کمیته لوبیا یا نوار آووکادو باشم، باز هم هر دو هفته یک بار یا اگر تابستان باشد، یک دسته از فیله گچ بری کبابی را برای تهیه غذا اضافه می کنم. چرا؟ نوارهای استیک کبابی مملو از پروتئین و سایر مواد مغذی ضروری است، این یک تکه گوشت بدون چربی است، اوه و حدس بزنید چیست؟ طعمش تکرار نمیشه همچنین بسیار همه کاره است، بنابراین خواه تصمیم بگیرم آن را همانطور که هست سرو کنم، ماریناد یا فصل، می دانم که خانواده من بدون توجه به اینکه چه زمانی سرو شود، تجربه غذا خوردن خوبی خواهند داشت. اینجاست که ایده آماده سازی غذا به ذهن می رسد!

مامان: استاد گریل

هیچ چیز در میشیگان مانند گوشت گاو روی کباب نمی گوید تابستان. در حالی که من هنوز در حال یادگیری روش های خود در مورد طعم ها، زمان بندی، و بله، ادویه ها و ترشیجات هستم، در تابستان امسال با کمک منابع متعددی که در اختیار دارم، روی تکنیک های باربیکیو کار می کنم. گوشت این چیزی است که برای شام. و مقداری آزمون و خطا با کوچکترین تست کننده های سلیقه.

استیک کبابی برای تهیه غذا، گزینه آماده سازی عالی است، بنابراین در طول هفته وعده های غذایی پر پروتئین دریافت خواهید کرد.  رست بیف، یک جفت کنار، و بسته بندی برای چند وعده غذایی!

به منابع BBQ بروید

در اطراف گریل جمع کنید و از این ترکیب دستور العمل های خوشمزه لذت ببرید:

دستور العمل های BBQ مورد علاقه در M2MN:

استیک کبابی برای غذاهای اولیه

استیک سیلندر کبابی برای تهیه غذا بهترین انتخاب برای آماده سازی است، بنابراین در طول هفته وعده های غذایی پر پروتئین دریافت خواهید کرد.

فکر می‌کنم اخیراً تاپیکی با دستور العمل‌های من می‌بینید که در اینجا هیچ دستور پخت واقعی وجود ندارد. به سادگی از ترفند ساده من برای کباب کردن استیک استفاده کنید و آن را با سالاد ماکارونی ساده + سبزیجات کبابی یا برشته همراه کنید، سپس در یخچال بگذارید تا آماده سرو شود. حدس بزن چی شده؟ شما ممکن است این ترکیب سرد را دوست داشته باشید – شبیه پیتزای سرد. با استیک سرد نمی توانید اشتباه کنید، به خصوص وقتی که به طور کامل پخته شده و با غذای سرد دیگری مانند سالاد ماکارونی سرو می شود.

سالاد پاستا را باید امتحان کنید!

و فقط برای سرگرمی: هنگام ایجاد این دستور غذا از مدیر اجرایی کمیسیون صنعت گوشت گاو میشیگان چیز جدیدی یاد گرفتم. [George]. نوار استیک، نوار نیویورک، نوار کانزاس سیتی، تاپ لوین همه یکسان هستند. بنابراین، هنگامی که در حال و هوای گوشت هستید و می‌خواهید ایده‌ی دستور غذا را بازسازی کنید، به برچسب‌ها و استیک‌هایی با این نام نگاه نکنید!

استیک سیلندر کبابی برای تهیه غذا بهترین انتخاب برای آماده سازی است، بنابراین در طول هفته وعده های غذایی پر پروتئین دریافت خواهید کرد.

به من بگویید: استیک نواری کبابی را با ایده آماده کردن غذا ترکیب می کنید؟

رژیم لاغری سریع