اسناد هک شده صدها نگهبان سوگند را در سراسر نیوجرسی نشان می دهد

اسناد هک شده صدها نگهبان سوگند را در سراسر نیوجرسی نشان می دهد


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC/Gothamist در مورد آنچه به نظر می رسد عضویت دارد ، در دهه گذشته ، دهها افسر فعلی و سابق نیروی انتظامی ، نظامیان و مقامات دولتی در نیوجرسی به یک شبه نظامی ضد راست افراطی به نام “سوگند نگهبان” پیوسته اند. لیست هایی که توسط یک هکر ناشناس به دست آمده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که از این یافته ها نگران است و “در مورد اصلاحات لازم برای ریشه کن کردن افراط گرایی در بین نیروهای انتظامی” ارزیابی خواهد کرد. این فشار پس از آن صورت می گیرد که WNYC/Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده ، که نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده را نشان می دهد ، نشان می دهد که برخی از افسران NYPD نیز به گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات در مورد این انجمن ها را صادر کرده است.

اعضای نگهبانان سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفته اند که در مورد طوفان 6 ژانویه در کنگره آمریکا تحقیق می کنند. تصاویر ویدئویی این درگیری را نشان می دهد که تیمی از افراد با رزمندگان سوگند با لباس استتار در حال پله های کنگره در تشکیلات نظامی بودند. هجده نفر از اعضای گروه به دلیل توطئه متهم شدند و حداقل پنج نفر به اتهامات ناشی از این رویداد خود را مجرم شناختند.

در حال حاضر ، نیوجرسی هیچ قانونی ندارد که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از مشارکت در نگهبانان سوگند یا سایر سازمان های مشابه مانند Proud Boys یا سه درصد ، گروه هایی با روابط برتری طلبان سفیدپوست که با حمله به کنگره در ارتباط هستند منع کند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل گفت که ادارات پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را تعیین کنند که تضمین می کند انجمن ها و رفتارهای شخصی کارکنان با وظایف آنها در برابر عموم مغایرت ندارد ، مادامی که این قوانین به طور نامناسب ناقض افسران نباشد. حقوق متمم اول این دفتر گفت که در حال شناسایی تغییرات مورد نیاز برای جلوگیری از نفوذ گروه های افراطی به سازمان های اجرای قانون در این ایالت است.

استفن بارنز ، سخنگوی این سازمان ، گفت که اندرو بروک ، دادستان کل نیوجرسی.

به گفته محققانی که گروه های نفرت را زیر نظر دارند ، استوارت رودز ، بنیانگذار سوگند نگهبانان ، مدتهاست در تلاش است تا اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروهای انتظامی را به عنوان بخشی از یک استراتژی بلندمدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال به صفوف خود ببرد. شبه نظامیان ادعا می کردند که بیش از 30،000 عضو مزدور دارند و از سوی مرکز حقوق فقر جنوبی و اتحادیه مبارزه با افترا به عنوان گروه افراطی تعیین شده است.

داده های عضویت هک شده Oath Keepers ، که به یک سازمان مطبوعاتی غیرانتفاعی به نام Distributed Denial of Secrets (DDoS) ارسال و به صورت آنلاین منتشر شده است ، با وجود سوابق ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای ادعا شده گروه شبه نظامی مورد استفاده قرار گرفته است. میزان مشارکت فردی را نشان نمی دهد.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. از میان بیش از 500 نفر با آدرس نیوجرسی در داده ها ، بسیاری از آنها ترکیبی از مهارت های به دست آمده از سالها خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت ها در بخش دولتی را توصیف کردند.

یکی از نوشته ها این بود: “من مایلم با آگاهی از رایانه ها و شبکه ها در حد توانم به مردم کمک کنم.”

دیگری می گوید: “من آموزش نیروی واکنش امنیتی (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

بررسی سوابق WNYC/Gothamist همچنین بسیاری از افسران فعلی و سابق اصلاحات ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارمندان دولتی در سراسر گاردن ایالت را مشخص کرد.

در پاسخ به این یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که گروه های افراطی مانند سوگندنامه داران “ساختار دموکراسی ما را به خطر می اندازند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه در اقدامات تروریستی داخلی شرکت می کنند ، تحمل صفر دارد و کسانی که این کار را انجام دهند تا حد مجاز توسط قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نگران نفوذ احتمالی نیروهای پلیس از سوی گروه های راست افراطی هستند ، زیرا آنها نگرانند که این امر می تواند تحقیقات فعال و توانایی مقامات منتخب را در انجام وظایف دموکراتیک تضعیف کند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر گفت که نگران وجود اسامی افسران و اطلاعات شخصی در داده های عضویت است.

بوکر در ایمیلی گفت: “نگهبانان سوگند یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که ماموریت آنها سرپیچی از دستوراتی است که با آنها موافق نیستند – کاملاً با سوگند واقعی که پلیس برای حفاظت و اجرای صادقانه قانون داده است ، ناسازگار است.” “این به ویژه نگران کننده است که ممکن است اعضای پلیس در حال حاضر درگیر باشند ، به ویژه با توجه به نظرات گروه اصلی که در شورش 6 ژانویه دخیل بوده اند ، و من می دانم که مقامات اجرای قانون نیز نگرانی های من را به اشتراک می گذارند.”

صدها نگهبان بخش در سراسر نیوجرسی

نام نگهبان سوگند اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش برای دفاع از قانون اساسی انجام می دهند. این گروه از زمان تأسیس در سال 2009 ، تفسیر راست افراطی از سوگند را اتخاذ کرده است و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی اقتدارگرا می داند که باید مهار شود.

سام جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی که کتابی درباره نگهبانان گروه نوشته است ، گفت که این گروه به طور خاص نیروهای پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد زیرا آنها در خط مقدم اجرای اقدامات خلاف ایدئولوژی سختگیرانه و آزادیخواهانه آن هستند ، مانند اقدامات کنترل اسلحه یا محدودیت های اضطراری Covid-19 ، و در نتیجه می تواند اجرای آنها را مختل کند.

جکسون می گوید: “اگر می توانید از قبل با این ساکنان تماس بگیرید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقدامی خلاف قانون اساسی و غیر آمریکایی است ، احتمالاً می توانید مردم را از اجرای این دستورات در وهله اول منع کنید.”

WNYC/Gothamist برای تأیید هویت افرادی که برای نگهبانان سوگند ثبت نام کرده اند ، صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه در لیست هک شده را در مقالات خبری ، رسانه های اجتماعی ، پایگاه داده های عمومی کارکنان دولت ایالتی و فدرال ، حقوق و دستمزد مقایسه کرده است. اطلاعات بازنشستگی یافته ها نشان می دهد که این گروه شبه نظامی در طی چندین سال تعداد قابل توجهی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی نیوجرسی را به خدمت گرفت.

تقریباً 20 نفر در پرونده ها با نام ، کد تلفن و آدرس آدرس پلیس و مأموران اصلاحات که در دو سال گذشته به عنوان فعال ذکر شده اند مطابقت دارند. اینها شامل افسران دو شهر بزرگ و متنوع این ایالت ، جرسی سیتی و پترسون ، به همراه طیف وسیعی از جوامع روستایی و حومه ای بود.

WNYC/Gothamist تلاش کرد با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون که در بیانیه های عضویت شناسایی شده اند ، تماس بگیرد. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل هایی که نظر می خواهند پاسخ نمی دهند. تعداد کمی که گفتند هرگز برنگشتند و یا هرگز با گروه درگیر نبودند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا می کردند دارای تجربه نظامی هستند یا می توان آنها را شناسایی کرد ، شناسایی کرد. سه نفر دیگر در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان دولت فدرال تا سال 2020 ظاهر می شوند ، از جمله یک نفر در وزارت امنیت داخلی فهرست شده است.

17 عضو دیگر یا خود را شناسایی کردند یا با نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و دیگر عوامل اولیه در نیوجرسی مطابقت داشتند.

مایک ژرمن ، مامور سابق FBI که در مورد افراط گرایان راست افراطی تحقیق می کرد ، هشدار داد که وجود نگهبانان دپارتمان در ردیف عوامل اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین سازمان هایی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم به این بستگی دارند که آنها به جامعه بیایند و کارهای خود را به نحوی منصفانه و برابر با قربانیان احتمالی انجام دهند.” بنابراین اگر آنها تعصب ایجاد کرده یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که بخشی از جامعه را به طور نامناسب حذف کند ، این یک مشکل است. “

یکی از افسران اصلاحات ، که در حال حاضر در دفتر کلانتری پاسایک کار می کند ، در پرونده های گروه ذکر شده است که هزینه عضویت سالانه خود را در سال 2014 پرداخته است. بر اساس گزارش ، همان افسر عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک بود. به تحقیق سال 2019 توسط برنامه رادیو عمومی فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر همچنین بخشی از یک صفحه راست جایگزین به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک پاسخ نداد.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون نیوجرسی که در پرونده ها ظاهر شد ، کریگ یاکوس بود ، یک بازپرس در حال حاضر در دفتر دادستانی منطقه هادسون در شهر جرسی سیتی. در یک تماس تلفنی کوتاه ، افسر تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم آنلاین سوگندنامه نگهبانان وارد کرده است ، اما ادعا کرد که این کار را فقط سالها پیش برای “اشتراک ایمیل” برای دریافت “رویدادهای جاری و نگاه متفاوت به دیدگاه رسانه های اصلی “و اینکه” هرگز با کسی ملاقات نکرده است. “او با هیچکس” از سازمان صحبت نکرده است.

جنیفر مورل ، سخنگوی دادستانی منطقه هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی روابط این افسر با نگهبانان این بخش است و از دفتر دادستان کل راهنمایی می خواهد. او گفت که هرگونه اطلاعاتی در اختیار FBI قرار می گیرد.

مورل در ایمیلی گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد مشارکت هر یک از اعضای نیروی انتظامی در گروهی مانند این وجود دارد.”

“چالش دموکراسی ما”

گوربرت گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در اوایل سال جاری در شهادت در کنگره هشدار داد که شبه نظامیان افراطی تهدیدی را در این ایالت ایجاد می کنند.

گروال در جلسه کمیته فرعی در مورد برتری خشونت آمیز سفیدها با اشاره به افشاگری هایی در سال 2013 مبنی بر اینکه اعضای سه درصد در اداره پلیس شهر جرسی کار می کردند ، گفت: “سازمان های اجرای قانون نیوجرسی خطر نفوذ شبه نظامیان افراطی به صفوف آنها را تشخیص داده اند.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین خطرات تا کجا پیش خواهند رفت. دفتر شهردار جرسی سیتی ، دفتر شهردار پترسون یا کلانتری شهرستان پاسایک به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا ارتباطات ظاهری کارکنان آنها با گروه های افراطی خط مشی کارکنان را نقض می کند یا شایسته تحقیقات بیشتر است ، پاسخ ندادند.

آلمانی ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد مردم به ادارات پلیس و سایر آژانس های خط مقدم به تحقیقات دقیق بستگی دارد که روابط افسر یا سایر کارمندان دولتی را با نگهبانان بخش و سازمان های مشابه ، از جمله هرگونه دعاوی حقوق مدنی یا مدنی ، از نزدیک بررسی می كند. شکایات علیه آنها ممکن است به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کنند.

اما او از مقامات دولتی خواست احتیاط کنند. آلمانی استدلال کرد که برخی از افرادی که عضو این گروه بوده اند ممکن است ایدئولوژی آن را اشتباه درک کرده باشند یا خیلی کم به اشتراک گذاشته باشند. او گفت که دیگران باید از نقش هایی که با آنها روبرو هستند حذف شوند یا از نیرو حذف شوند.

همه چیز یا هیچ چیز نیست. “ژرمن گفت. “ممکن است برخی از افراد واقعاً متوجه نشوند که این سازمان در مورد چیست یا قبل از 6 ژانویه متوجه نشده اند که این نوع ایده ها چقدر می تواند مردم را به دردسر بیاندازد.”

جان لوئیس ، محقق در برنامه افراط گرایی در دانشگاه جورج واشنگتن می گوید ، با این حال ، در حالی که مقامات دولتی باید مراحل قانونی را طی کنند ، مقامات باید این شجاعت را داشته باشند که تهدید افراط گرایی را جدی گرفته و تحقیقات گسترده ای را انجام دهند.

لوئیس گفت: “بخش بزرگی از مردم آمریکا و مقامات منتخب از این تهدید راضی هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” گروههایی مانند سوگندها و دیگر گروههای افراطی ضددولت واقعاً در تلاشند تا این سیستم دموکراتیک را از درون سرنگون کنند. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *