اصول مکمل های چربی سوز

در بین تمام مکمل‌های غذایی موجود در بازار، مکمل‌های کالری سوز احتمالاً بیشترین درخواست را دارند. اگرچه بسیاری از این موارد به سرعت به فروش می رسند، اما کمتر شناخته شده در نظر گرفته می شوند. بسیاری در مورد وزن وسواس دارند، بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از آنها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا این پوند اضافی را از بین ببرند. تا زمانی که یک مکمل غذایی کار خود را انجام می دهد، مهم نیست که چقدر گران است یا چقدر ایمن است.

با قرار گرفتن مداوم مکمل های کاهش وزن در رسانه ها و تولد و تولد مجدد بی حد و حصر این محصولات، تعجبی ندارد که بسیاری از آنها می پرسند چه چیزی را انتخاب کنند.

در حالی که همه آنها نوید یک اندام لاغر را می دهند، انتخاب هر مکملی ایده خوبی نیست. هنگام برنامه ریزی برای استفاده از آنها برای کاهش وزن، ملاحظات زیادی وجود دارد که باید در نظر داشت. درست است که بیشتر این مکمل ها بدون نسخه در دسترس هستند و اکثر آنها بسیار ارزان تر هستند. با این حال، مهم است که بدانید حتی کاهش وزن نیز نیاز به مشاوره حرفه ای دارد. ایده خوبی است که با پزشک خود در مورد انتخاب بهترین مارک برای خود صحبت کنید تا مطمئن شوید مکمل های کاهش وزنی که استفاده می کنید بی خطر هستند.

مکمل های چربی سوز به همین صورت عمل می کنند: همه این محصولات برای تغییر متابولیسم شما طراحی شده اند تا بتوانید سریعتر چربی بسوزانید. در حالی که برخی به صورت مصنوعی ساخته می شوند، برخی دیگر از گیاهان و میوه های طبیعی ساخته می شوند. اینها برای سرعت بخشیدن به توانایی بدن برای متابولیسم چربی و تبدیل آن به انرژی کار می کنند. هر چه متابولیسم شما سریعتر باشد، لاغرتر خواهید شد.

هنگامی که متابولیسم شما کاهش می یابد، انتظار افزایش وزن با پف کردن را داشته باشید. اگر به دنبال کاهش وزن هستید، مهم است که با سازگاری بدن خود در برابر تغییرات و همچنین توانایی آن در متابولیسم چربی آشنا شوید. دانستن این موضوع به شما کمک می کند تا نوع مناسب مکمل های چربی سوزی را انتخاب کنید که برای خلاص شدن از شر چمدان های اضافی خود به آن نیاز دارید.

برخی از مکمل‌ها با موادی مانند چای سبز برای کمک به کاهش سریع‌تر چربی‌ها، در حالی که برخی دیگر با کافئین برای تحریک هوشیاری غنی شده‌اند. با این گفته، اصلاح یک تصور غلط مهم است: کافئین می تواند انرژی را تحریک کند، اما لزوما به این معنی نیست که در واقع به کاهش چربی کمک می کند. کافئین همچنین می تواند برای برخی مضر باشد، به همین دلیل مهم است که از این موضوع آگاه باشید. برای مشاهده نتایج ضروری است که به تغییرات سبک زندگی خود مانند رژیم غذایی و ورزش ادامه دهید. به یاد داشته باشید، این مکمل ها تنها زمانی می توانند برخی از اثرات خود را به شما بدهند که تمام تلاش خود را برای تغییر انجام دهید.

رژیم لاغری سریع