اطلاعات کمی در مورد 2 قرص رویای شفاف در معرض دید قرار گرفت

نمی توان انکار کرد که قرص های رویایی شفاف تجربه ای را که آرزو دارید به شما می دهد ، یک رویای شفاف. با این حال ، متخصصان با تجربه چنین قرص هایی را توصیه نمی کنند. آنها ایمن ترین و ماندگارترین تکنیک های مدیتیشن ، آرامش ، تقویت حافظه رویایی و دیگران را توصیه می کنند.

قرص هایی مانند گالانتامین و هیل می توانند به شما رویاهای واقعی یا رویاهای شفاف بدهند. در عین حال ، شما نمی توانید فقط قرص های شفاف برای خواب ببینید و منتظر دریافت LD باشید. این قرص ها را می توان با قرص های لاغری مقایسه کرد. قرص های لاغری به تنهایی کار نمی کنند. آنها فقط در ترکیب با رژیم غذایی سالم و رژیم ورزشی کار می کنند. به همین ترتیب ، قرص های رویایی شفاف در ترکیب با مدیتیشن ، آرامش و حافظه بهتر از رویاها ، تجربه سریع تری از LD را برای شما به ارمغان می آورد.

تپه

کولین یک اسید آمینه است که معمولاً در سیب زمینی و موز یافت می شود. هنگام بلع ، مغز کولین را به استیل کولین تبدیل می کند. و این به یادآوری بهتر رویاها و رویاهای روشن منجر می شود.

کولین اما دارای عوارض جانبی مانند افزایش دمای بدن ، تعریق زیاد ، از دست دادن اشتها و حالت تهوع است.

قبل از خواب یا نیمه شب از قرص هیل استفاده کنید. در اینجا یک کلمه هشدار دهنده است: هرگز آن را به طور مداوم نگیرید. ممکن است چند روز طول بکشد تا آرزوی شما برای یک رویای شفاف برآورده شود ، اما نه بیشتر از آن.

گالانتامین

گالانتامین معمولاً در درمان بیماری آلزایمر استفاده می شود ، یک بیماری دژنراتیو که حافظه بلند مدت و کوتاه مدت را از بین می برد.

یونانیان باستان اولین بار این داروی فوق العاده را بیش از 30 قرن پیش کشف کردند. چینی ها نیز از آن برای بهبود حافظه استفاده کردند. گالانتامین نه تنها در طول روز حافظه را بهبود می بخشد ، بلکه خواب رویاها را در شب نیز بهبود می بخشد.

در حال حاضر برخی از مارک ها قرص لوکانتامین با رویای شفاف را ارائه می دهند ، که از گل نرگس و نیلوفرهای قرمز استخراج شده است.

اگرچه گالانتامین یک داروی طبیعی برای بهبود حافظه رویایی است ، اما عوارض جانبی ناخوشایندی مانند تهوع ، اسهال ، استفراغ ، کاهش اشتها ، کاهش وزن ، فلج خواب و بیداری های خرد را ایجاد می کند.

برخی از قرص های رویایی شفاف حاوی ترکیبی از کولین و گالانتامین هستند. اما هرگز این قرص ها را به طور مداوم مصرف نکنید. آنها را فقط در مواقع و زمانهایی که به آنها نیاز دارید مصرف کنید.

قرص LD کار می کند. اما به دلیل عوارض جانبی آنها ، واقعا توصیه نمی شود. اگر عجله دارید و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن یک رویا پردازی شفاف داشته باشید ، این قرص ها را مصرف کنید. اما قبل از صحبت با مشاور پزشکی خود آنها را بردارید. حتی اگر آنها را مصرف می کنید ، آنها را برای مدت طولانی مصرف نکنید. بهترین تکنیک های رویای شفاف روشهای قدیمی ، اثبات شده ، اثبات شده ، ایمن و بدون دارو است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *