اعترافات مصرف کننده پودر استیل ال کارنیتین برای بدنسازی

پودر استیل ال کارنیتین به یک جزء حیاتی در رژیم بسیاری از ورزشکاران و بدنسازان تبدیل شده است. مکمل ALCAR با اثرات آنتی اکسیدانی خود از سلول های مغز در برابر آسیب محافظت می کند و به بیوسنتز استیل کولین، یک انتقال دهنده عصبی حیاتی در عملکرد مغز و اعصاب کمک می کند. به عنوان یک اسید آمینه توسط بدن برای سوزاندن چربی و تبدیل آن به انرژی استفاده می شود. هر کسی از افزایش انرژی بیشتر قدردانی خواهد کرد، به خصوص کسانی که در فعالیت های شدید شرکت می کنند. برای اثبات اثرات مفید پودر استیل-ال-کارنیتین در عملکرد بدنی خود، یک بدنساز تجربه دست اول خود را با مکمل مذکور به اشتراک گذاشت تا اطلاعاتی را در اختیار سایر علاقمندان به بدنسازی قرار دهد.

چرا؟

استفن پس از به اشتراک گذاشتن تجربه خود هشدار می دهد که مانند سایر ارزیابی های شخصی، سطح معینی از ذهنیت ممکن است روی تجربه او با پودر استیل-ال-کارنیتین تأثیر بگذارد، زیرا هر فردی به چیزها متفاوت پاسخ می دهد. مانند بسیاری از مردان علاقه مند به ورزشگاه، انگیزه استفن برای پمپاژ آهن کاهش وزن، ظاهر و احساس خوب و ایجاد کشش گرانشی در خود بود که هیچ زنی نمی تواند در برابر آن مقاومت کند.

چگونه؟

برای رسیدن به این هدف، او تمرینات قلبی زیادی انجام می دهد و از دوست ورزشگاه خود، پودر استیل-ال-کارنیتین، که در حین مطالعه راه های حجیم کردن با او آشنا شد، درخواست کمک کرد. می تواند به او کمک کند تا روی تمرینات خود تمرکز کند، شفافیت ذهنی را فراهم کند، که واقعاً در حین کار به آن نیاز دارد، و کمک به سوزاندن چربی به انرژی، چیزی است که او را متقاعد کرد که 600 میلی گرم مکمل ALCAR را سه بار در روز، قبل از تمرین، اواسط صبح مصرف کند. اواسط بعد از ظهر.

وای نه!

علیرغم اینکه دو روز بزرگ سرفه، آبریزش بینی و ترشحات سبز رنگ را پشت سر گذاشت، او به این کار ادامه داد، زیرا قبلاً از شنیده هایش از دیگرانی که مکمل بدنسازی را نیز مصرف کرده بودند، پیش بینی می کرد. خوب است که این اثرات زیاد دوام نیاوردند. با این حال، او همچنین خواب آشفته در شب را تجربه کرد که با بیقراری، کابوس و بیدار شدن مکرر مشخص می شد، هر بار که آخرین دوز روزانه خود را بعد از چهار بعد از ظهر مصرف می کرد. چنین شب های وحشتناکی از قبل با یک حمله عصبی تجسم داده شده بود. اگر واکسن اواسط بعدازظهر را رها کند، عصرها دچار سردردهای وحشتناکی می شود، مانند علائم ترک نیکوتین یا کافئین. بنابراین او به این نکته اشاره کرد که این آخرین دوز معروف روزانه را قبل از چهار بعد از ظهر مصرف کند. او این عوارض جانبی را نشانه این بود که پودر استیل-ال-کارنیتین واقعاً کار می کند و فقط یک دارونما نیست.

چی شد؟

پس از مدتی مصرف پودر استیل-ال-کارنیتین، او متوجه شد که هنگام کار و در حین تمرین تمرکز بیشتری دارد، حتی توانسته است سطح استقامت قلبی خود را بیش از دو برابر کند. او همچنین چربی‌های خود را از دست داده بود، اما مطمئن نیست که می‌تواند آن را صرفاً به مصرف پودر استیل-ال-کارنیتین بسپارد، زیرا او همچنین می‌خواهد اثرات مفید رژیم غذایی و تمرینات روزمره‌اش را که با شروع مصرف این دارو سخت‌تر شده است را تصدیق کند. مکمل.

این تجربه شخصی یک بدنساز است که برنامه تمرینی خود را با پودر استیل ال کارنیتین تکمیل کرد. در واقع او به اهدافی که برای خود در نظر گرفته بود رسید. با این حال، به دلیل وجود عوامل دیگر، ما نمی‌توانیم این موفقیت تمرینی را صرفاً مدیون پودر استیل-ال-کارنیتین باشیم، اگرچه می‌توانیم احساس کنیم که استفن به نوعی از مکمل مذکور احساس رضایت می‌کند. با این حال، نتایج او با یافته‌های برخی از مطالعات حیوانی و انسانی مطابقت دارد که نشان می‌دهد پودر استیل-ال-کارنیتین می‌تواند استقامت را افزایش دهد و به ریختن چربی کمک کند. بهترین راه برای اینکه بفهمید چگونه است این است که خودتان آن را امتحان کنید.