افتتاحیه Alamo Drafthouse Lower Manhattan در 18 اکتبر آغاز می شود

افتتاحیه Alamo Drafthouse Lower Manhattan در 18 اکتبر آغاز می شود


اولین خانه مورد انتظار Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود-از دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower Manhattan در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما از این طریق ما به آینده این صنعت اعتقاد داشتیم.” افتتاح تئاتر منهتن سفلی بیان اعتقاد ماست که مخاطبان همیشه در سینما مانند ما به دنبال تجربیات اجتماعی بالا خواهند بود. “

تئاتر Alamo Drafthouse سومین تئاتر نیویورک خواهد بود ، از جمله یک مرکز در مرکز شهر بروکلین که در سال 2016 افتتاح شد ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند ، که دارای یک فروشگاه و بار ویدیویی با موضوع کونگ فو است که توسط Wu-Tang Clan RZA طراحی و حمایت می شود.

چند روز اول یک “گشایش ساده” برای مکان پایین منهتن است: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد غذاها و نوشیدنی های غیر الکلی انتخابی دریافت می کنند در حالی که کارکنان هنوز در حال آموزش هستند.

علاوه بر گزینه های ناهار خوری معمولی در Alamo ، محل Lower Manhattan همچنین محل The Press Room خواهد بود که به عنوان “موزه ، مغازه چاپخانه ، بار ، و فضای رویداد خصوصی در یک مکان” توصیف می شود. این شامل بایگانی “بیش از 60،000 بیلبورد فیلم با حروف از 1930 تا 1980” ، کلاس هایی برای یادگیری نحوه استفاده از حروف وندرکوک 1938 ، و یک بار با 48 آبجو و مقدار زیادی شراب و شراب است.

فلش

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گاتهامیست

کرایه مورد انتظار برای فیلم های بزرگ وجود خواهد داشت (زمان مرگ نیست ، سم: اجازه دهید کشتار شود ، هالووین را بکشیدهند جدید را جشن گرفتندجزیره برگمان ، برهدر روزهای اولیه خود ظاهر می شود مهمتر از همه ، آنها سایت جدیدی را با مجموعه ای از فیلم های تنظیم شده در شهر نیویورک و اطراف آن راه اندازی کردند ، به نام “چراغ های نیویورک: یک قرن سینما در مورد زندگی در نیویورک”. آنها از هر دهه یک فیلم را از دهه 1920 انتخاب کرده اند ، و شما می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت پستال برای Alamo Drafthouse Lower Manhattan

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | یک قرن سینما درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

سرعت (1928)

کینگ کنگ (1933)

در شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

پابرهنه در باغ (1967)

سوپ پاتنی (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

اسمیترینز (1982)

شبح (1984)

اعتیاد (1995)

آغاز 5 نوامبر

درون مرد (2006)

زمان خوب (2017)

Shafa Baby (2020)

سرانجام ، آنها همچنین با تعدادی از آثار کلاسیک جشن شکرگزاری و کریسمس برای تعطیلات آماده می شوند هواپیماها ، قطارها ، اتومبیل ها ، جن ، تعطیلات کریسمس لامپون ملی ، عشق ، در واقع ، یک داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooge ، Batman Returns ، Meet in St. Louis ملاقات کنید ، این یک زندگی شگفت انگیز است ، کریسمس سیاه ، سفارش نماد بابا نوئل ، و کارولبه جزئیات این پیشنهادات به زودی اعلام می شود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله محل اصلی آن در آستین را برای همیشه تعطیل می کند. خانه دارفو Alamo فصل 11 را در مارس 2021 معرفی کرد و سعی کرد در میان همه گیری زنده بماند و سرانجام به اندازه کافی عقب نشینی کرد و اعلام کرد که پنج مکان جدید را باز می کند ، از جمله این یکی و استاتن آیلند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *