افزایش نرخ قتل ملی در گزارش FBI ، که در ایالت نیویورک منعکس شده است

افزایش نرخ قتل ملی در گزارش FBI ، که در ایالت نیویورک منعکس شده است


آمارهای FBI که روز دوشنبه منتشر شد نشان داد که سال گذشته با وجود کاهش کلی جنایات خشونت آمیز ، شاهد افزایش بی سابقه تعداد قتل در سطح کشور نسبت به سال های گذشته بود.

تخمین زده می شود که 4،901 قتل بیشتر در سراسر کشور در سال 2020 رخ داده است ، در مقایسه با سال 2019 ، افزایش 21،570 ، که میزان قتل در ایالات متحده را از 5.1 درصد به 6.5 درصد در هر 100.000 نفر رسانده است.

در ایالت نیویورک ، این روند همزمان با یک روند صعودی در سراسر کشور بود: این گزارش اشاره می کند که میزان قتل در سال 2020 4.2، بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 – بود – که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

تنها 15 کشور تمام داده های جنایت خود را از طریق سیستم گزارش حوادث ملی (NIBRS) ، جدیدترین سیستم ثبت جنایت توسط FBI ، ارائه می دهند و نیویورک یکی از آنها نیست. در حال حاضر ، نیویورک یکی از چندین ایالت است که داوطلبانه در ارسال داده های NIBRS به گزارش FBI مشارکت می کند که هدف آن تخمین تعداد جنایات خشونت آمیز در این کشور است. در حقیقت ، FBI تنها 22 قتل در سال 2020 در ایالت نیویورک ، توسط سازمان های اجرای قانون ثبت کرد که “15 of از کل جمعیت را پوشش می دهد”.

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر سابق جنایات NYPD با تمرکز بر تیراندازی و قتل در شهر ، در حالی که ممکن است تأخیر در ارائه اطلاعات به FBI وجود داشته باشد. مشکل با آن باقی می ماند

هرمان ، متخصص نقشه برداری از جرایم ، می گوید: “پردازش NIBRS بیشتر طول می کشد ، اما برای شهر نیویورک سال وحشتناکی بوده است.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما مقایسه آن با یکی از بدترین افزایش های ثبت شده منطقی نیست. این به نوعی می گوید” حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم “، اما آخرین سال بدترین افزایش طی یک دهه گذشته بود. ”

آخرین گزارش اداره پلیس نیویورک CompStat تاکنون 348 قتل را در سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 357 مورد قتل بوده است. این وزارتخانه 462 قتل در کل سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که جدیدترین داده های NYPD میزان قتل را امسال 2.5 درصد کاهش داده است ، از سال 2019 تقریبا 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه های اجرای قانون محلی و حامیان حقوق بشر دلیل افزایش جنایت های خشونت آمیز را اعتراضات به عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه دانسته اند.

اعداد نشان دهنده واقعیت متفاوتی برای برخی از گروه های موجودات زنده روی زمین است. ایشا سکو ، م founderسس و مدیرعامل Street Corner Resources ، یک موسسه غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر روی از بین بردن خشونت با اسلحه تمرکز کرده است ، گفت که طی چند سال گذشته متوجه تغییر چشمگیری در جامعه شده است.

سکو گفت: “من حداقل دو مورد را می شناسم که یکی از آنها سعی می کرد اوضاع را آرام کند و جان خود را از دست داد.” “من فکر نمی کنم همه چیز مربوط به اصلاح وثیقه باشد ، اما کووید نقشی ایفا کرد. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند هنگام بیرون رفتن از خانه چه انتظاری دارند.”

داده های شهر نشان داد که میزان قتل در لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو بیشتر از نرخ قتل نیویورک در سال 2020 بوده است.

و در حالی که هرمان معتقد بود آمار کلی جنایات شهر نگران کننده است ، تحقیقات وی نشان داد که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط این شهر در مورد جنایات جنایت بر اساس منطقه نشان می دهد که مناطق در هارلم ، برانکس ، بروکلین جنوبی ، نورت کوئینز و استیتن آیلند شاهد افزایش قتل ها از سال 2019 تا 2020 بوده است.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد این بود که مناطقی که قبلاً شاهد تیراندازی زیاد و قربانیان قتل بودند تعداد بدتری در سال 2020 داشتند.” “مشکل این است که اوضاع بدتر شد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *