افشاگر فیس بوک برای شهادت در مجلس سنا

افشاگر فیس بوک برای شهادت در مجلس سنا


یک افشاگر فیس بوک که اسناد و مدارکی را فاش کرد که منجر به مجموعه ای از گزارشات رسانه ای شد که ادعا می کرد این شرکت شواهدی مبنی بر آسیب رساندن محصولاتش را مخفی کرده است ، قرار است سه شنبه در برابر قانون گذاران شهادت دهد.

فرانسیس هوگان ، مدیر محصول سابق فیس بوک که وظیفه آن محافظت در برابر دخالت در انتخابات است ، در ساعت 10 صبح به وقت شرق در برابر اعضای کمیته فرعی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سنا شهادت می دهد.

قبل از خروج از شرکت ، هاوگن هزاران صفحه از اسناد داخلی را کپی کرد – برخی از آنها قبلاً گزارش شده است – تا از ادعاهای خود مبنی بر اینکه غول رسانه های اجتماعی محتویات تفرقه انگیز را بر امنیت بیشتر برای سود بیشتر ارجحیت می دهد ، پشتیبانی کند.

کمیته فرعی در مورد جلسه رسیدگی می گوید: “این جلسه فرصتی را برای افشا کننده فیس بوک فراهم می کند تا نظرات و تجربیات خود را با کمیته فرعی ، از جمله نحوه به روز رسانی مقررات حفظ حریم خصوصی کودکان و سایر قوانین برای محافظت از مصرف کنندگان در اینترنت ، مورد بحث قرار دهد.”

این جلسه توسط سناتور ریچارد بلومنتال ، رئیس کمیته ، دموکرات از ایالت کانکتیکات ، برگزار می شود.

افشاگری های فرانسیس هوگان منجر به مجموعه ای از گزارش ها در وال استریت ژورنال شد که ادعا می کرد فیس بوک به دنبال هدف قرار دادن کودکان برای افزایش پایگاه کاربر آنها است.
رون ساکس/CNB

هاوگن روز یکشنبه هویت خود را علنی فاش کرد و کارفرمای سابق خود را متهم کرد که برای ایجاد منافع و ایجاد اثرات منفی بر جامعه تلاش می کند.

افشاگری های هاگن منجر به مجموعه ای از گزارش ها در وال استریت ژورنال شد که ادعا می کرد فیس بوک ، از جمله موارد دیگر ، هدف قرار دادن کودکان به منظور افزایش پایگاه کاربران خود بوده است ، تحقیقات داخلی را پنهان کرده است که نشان می دهد محصولات آن برای دختران جوان مضر است و برخی از آنها را معذور می داند. کاربران از قوانین تعدیل محتوا..

به نوبه خود ، فیس بوک با توصیف نشت های هاگن مخالفت کرد و اصرار داشت که اسناد داخلی خارج از زمینه است.

فرانسیس هوگان.
فرانسیس هوگان روز یکشنبه هویت خود را فاش کرد.
60 دقیقه / CBS

نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در امور جهانی ، بارها در حضور خود در رسانه ها گفته است که وجود چنین تحقیقات داخلی نشان دهنده تعهد این شرکت به درک تاثیر آن بر جامعه است.

کلگ روز یکشنبه در CNN گفت: “اگر ما نمی خواستیم به این س questionsالات پاسخ دهیم ، در وهله اول تحقیقات را انجام نمی دادیم.”

هفته گذشته ، اعضای کمیته تجارت ، علم و حمل و نقل سنا در جلسه جنجالی بحث برانگیز درباره اسناد فاش شده از فیس بوک انتقاد کردند.

آنتیگون دیویس ، رئیس امنیت جهانی فیس بوک ، سریع گزارش های مجله را کم اهمیت جلوه داد و سناتورها را متقاعد کرد که این شرکت از کودکان محافظت می کند.

دیویس گفت: “ما با نحوه عملکرد این گزارش ها در عملکرد ما مخالفیم.” “این تحقیقات بمب نیست.”

جلسه سه شنبه پس از آن آغاز می شود که فیس بوک شروع تلخ و شیرینی در هفته داشت.

برچسب فیس بوک
نیک کلگ ، نایب رئیس امور جهانی فیس بوک ، ادعا می کند که وجود تحقیقات داخلی نشان دهنده تعهد این شرکت به درک تاثیر آن بر جامعه است.
جاش ادلسون/خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

روز دوشنبه ، همه برنامه ها و وب سایت های فیس بوک قطع جهانی را تجربه کردند که نزدیک به 6 ساعت به طول انجامید ، طولانی ترین قطعی این شرکت از سال 2008.

سهام فیس بوک در بدترین روز معاملات سهام در یک سال اخیر نزدیک به 5 درصد سقوط کرد.

این سهام یک شبه کمی بهبود یافت و آخرین بار در بازار پیش فروش 1 درصدی با 330 دلار در هر سهم معامله شد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *