اقبالی: گروه های پایین صحنه در گروه سراسری تاثیرگذار هستند/ 2 گل زدیم با این حال تعدادی از گل نزدیم


مسعود اقبالی در اظهار داشت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کسب اطلاعات در مورد شکست 2 بر صفر گروه سراسری مقابل کره جنوبی اظهار داشت: اگر همه گیمرها کرونا {در این} گروه حضور داشتند، این دیدار همچنان برای ما دردسرساز بود از ما هستیم. کره جنوبی بیشتر اجتناب کرده اند چیزی کدام ممکن است گروه سراسری ما آرم داد، نبود گیمرها ما اجتناب کرده اند تذکر روحی برای این تفریحی کنار هم قرار دادن هستند، در نیمه اول علاوه بر این 4-5 دقیقه ابتدایی تفریحی کدام ممکن است جایگزین گلزنی داشتیم، کره جنوبی در اختیار داشت. بقیه تفریحی را انصافاًً در اختیار داشتند.

وی افزود: در نیمه دوم با اجتناب کرده اند بازو دادن شجاع خلیل زاد عالی سوئیچ غیرمنطقی در گروه داشتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند عارف غلام کدام ممکن است به هیچ وجه در پست جناح راست تفریحی نکرد {در این} پست استفاده کردیم. ناراوکان را اجتناب کرده اند ابتدا شناخته شده به عنوان هافبک دفاعی در گروه داشتیم در حالی کدام ممکن است هافبک دفاعی هم باید طراحی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی تدریجی. در پایان این سیستم هایی کدام ممکن است در افکار معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادرفنی بود در پایین تفریحی اجرا نشد. در جناح های کره ای به سادگی به ما گل می زدند با این حال چون {در خانه} بودیم به سادگی توپ ها را مخلوط می کردیم با این حال در نیمه دوم کدام ممکن است حمله می کردیم پاس های آسیب رسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های گلزنی بیشتری کشتی می کردیم. در نیمه دوم نیز یکی 2 مکان برتر برای گلزنی داشتیم کدام ممکن است یکی را سردار آزمون اجتناب کرده اند بازو دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکس را صیادمانچه. اگر ترمی بود مکان شکارش را می گرفت با این حال شکارچی با عملکردش می گوید باید اصولاً به فکرش باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به او فضای بیشتری بدهیم.

اقبالی با ردیابی به گل اول کره اظهار داشت: گیمرها باید در پایین محوطه جریمه هفت نفر را مهار می کردند یا وقتی او پا به توپ می شد توپ او را مهار می کردند. گل اول را عابدزاده بر عهده داشت با این حال با صد در صد کره جنوبی یکی 2 جایگزین گلزنی هم داشت. ما 2 گل به کره جنوبی زدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً گل نزدیم. در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره، تفریحی ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا اجتناب کرده اند تلویزیون منتشر شده می شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند در گذشته {در سراسر} آسیا منتشر شده می شد. شک نکنید استرالیا در مسابقات مقدماتی سودآور تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جام جهانی می رسد، با این حال وقتی مقابل گروه آسیایی مثل کره جنوبی با مشکلات زیادی مواجه می شویم، در جام جهانی می خواهیم چه کنیم؟! خروجی خیلی بیشتر اجتناب کرده اند بازیکنانی بود کدام ممکن است در پایین بودند.

سرمربی کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: چرا اجتناب کرده اند مدافعان جناح راستی چون عادل حردانی، وریا غفوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید رامین رضاییان در گروه سراسری در مقابل صادق محرم محروم استفاده نشدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها غیرتخصصی به خدمت گرفتند. این پست می گوید گروه های پایین صحنه در گروه سراسری ما تاثیرگذار هستند. هم روی مهره را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بر انواع گیمرها تاثیر می گذارد. معلم گروه سراسری باید محبوبیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه درست اجتناب کرده اند قابلیت بازیکنانش داشته باشد. وقتی می بینید اشخاص حقیقی خارج اجتناب کرده اند ملت بیشتر اجتناب کرده اند اعضای بی نظیر گروه سراسری هستند، دچار تردید می شوید.

وی با ردیابی به قابلیت فنی مربیان اظهار داشت: وقتی حریف با سیستم 4-3-3 تفریحی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد با سیستم 4-2-3-1 تفریحی می کنید باید دیگری تکنیک ها را بشناسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدانید کدام ممکن است در عرض 90 دقایق.” در هر مورد دیگر شبیه به شرایطی کدام ممکن است برای گروه سراسری مقابل کره جنوبی پیش به اینجا رسید برای ما تحمیل تبدیل می شود. کره ای ها انصافاًً مدیریت مسابقه را در اختیار داشتند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید