امام جمعه کرمان امروز چه گفت؟


امام جمعه سرجان در خطبه های امروز خود به تشدید تبلیغات رسانه ای غرب به ویژه صهیونیست ها پرداخت و گفت: ایران هراسی; سلاح صهیونیست ها و نماد ترس از انتقام از نظام اسلامی و قدرت مقاومت در لبنان و فلسطین و منطقه این است که این انتقام قطعی است و جایی برای زمان نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، حجت الاسلام سیدمحمود حسینی امروز در خطبه های نماز جمعه سرجان اظهار داشت: با توجه به سابقه اقدامات ایران و محور مقاومت، مشخص است که وعده ها محدود نیست. در مقابل رسانه ها قرار دارد و اجرا خواهد شد.دولت از طرق مختلف در تلاش است جلوی انتقام جویی ایران را بگیرد که در این میان باید گفت که این دولت جعلی در آستانه زوال، رسوایی و زوال است.

انتقاد جراحان از محل نگهداری مردم عادی در شهر جمعه امام.

وی به زندگی و ترور مقام معظم رهبری به مناسبت 6 تیر 1360 اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری که در آن زمان نماینده امام خمینی (ره) در شورای عالی دفاع بودند و همچنین امام جمعه بودند. تهران با روشنگری های خود مردم را متوجه ماهیت پلید جریان انحرافی ضد انقلاب و گروه هایی که ظهر در مسجد ابوذر تهران منفجر شدند و به سوالات مردم پشت تریبون پاسخ می دادند و انشالله در آنجا ماندگار شد. زنده است و در آینده نزدیک پرچم انقلاب به دست حضرت مهدی (عج) خواهد رسید.

خطیب جمعه سرجان گفت: یکی از حربه های دشمنان، نابودی جوانان مواد مخدر است و همانطور که می دانیم در ایران اسلامی ممنوعیتی وجود دارد، اما دخانیات، تریاک و مواد مخدر که باعث نابودی ملت ایران می شود ممنوع نیست. مردم.” برنامه ریزی می کند جوان یعنی دشمنی آنها «این با ملت ایران است.

حجت الاسلام حسینی با انتقاد از محل نگهداری و جمع آوری معتادان متجاهر در شهرستان سرجان، افزود: این مکان که امروز در اختیار مسئولان جمع آوری و بازپروری معتادان متجاهر قرار گرفته است، مطلوب و مناسب نیست و با همکاری انجام شده است. و مساعدت مسئولین جای بهتری نیاز است و انجمن ها و شرکت های مختلف. گرفته خواهد شد

پیشگیری از وقوع جرم یکی از وظایف مهم قوه قضائیه است.

حجت الاسلام جعفری امام جمعه کهبنان گفت: شهید بهشتی با علم و عمل هماهنگ بود، مجتهد، وارسته و جامع الشرایط و همیشه متواضع بود.

خطیب جمعه کوهبنان گفت: حمایت از حقوق فردی و اجتماعی و ترویج عدالت، رسیدگی و صدور احکام، حل و فصل پرونده ها، رسیدگی به امور قضایی، احیای حقوق شهروندی، نظارت بر حسن اجرای قوانین، کشف جرم و اعمال حدود شرعی اقدام مناسبی برای پیشگیری از وقوع جرم است. . یکی از وظایف قوه قضائیه

وی گفت: زلزله 6 ریشتری در افغانستان شمار زیادی از مردم این کشور را کشته و زخمی کرده است و همه نیازمند همدردی و کمک هستند.

دولت باید با تورم مبارزه کند

حجت الاسلام حبیب رضازاده امام جمعه ریگان با اشاره به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: در مبارزه با مواد مخدر شهدای گرانقدر تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده ایم.

امام جمعه ریگان به هفته گرامیداشت قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: قوه قضاییه انقلابی است و انقلابی خواهد ماند.

وی با اشاره به گرانی های اخیر گفت: افزایش قیمت ها دلایل داخلی و خارجی دارد از جمله بیماری های قلبی، کمبود کالاهای اساسی متاثر از خشکسالی، کمبود کالا به دلیل جنگ روسیه و اوکراین. .

ریگان جمعه امام گفت: ساختار برنامه و بودجه اشتباه، سختی راه اندازی کسب و کار در ایران، گرانی های معمول در سال اول همه عوامل داخلی هستند.

وی با اشاره به برنامه اقتصادی دولت، خواستار کاهش آلام مردم و مبارزه دولت با تورم شد.

امام جمعه ریگان از خدمات رسانی هلال احمر به زلزله زدگان افغانستان تشکر کرد.

انتهای پیام/ 3388 / ب
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.