اماکن ورزشی و امکانات دانشگاه توسعه یافته است.


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل و در خصوص روابط عمومی دانشگاه موزا اردبیلی، ابراهیم علیدوست در دیدار با سرپرست دانشگاه موزا اردبیلی، بازدید از اماکن ورزشی دانشگاه ها را در دستور کار این معاونت گفت: آموزش و پرورش وزارت علوم، فضاهای ورزشی در دانشگاه ها است و در این راستا در حال تلاش برای توسعه فضاهای ورزشی در دانشگاه ها به ویژه دانشگاه محق اردبیلی هستیم.

وی با بیان اینکه پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور به تازگی به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد، افزود: برنامه ریزی فوری برای برگزاری المپیاد ورزشی همگانی در دانشگاه موزا اردبیلی برای سال آینده در حال تعطیلی است. .

علیدوست با بیان اینکه اداره تربیت بدنی دانشگاه موزا اردبیلی از نظر نیروی انسانی و امکانات ورزشی نیازمند تقویت و توسعه است، تصریح کرد: باید یک سری نکات برای کادر تربیت بدنی دانشگاه ها تعیین شود که به زودی ابلاغ خواهد شد.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر لزوم استفاده دانشگاه ها از منابع ملی و استانی برای تکمیل پروژه های عمده نیمه تمام تاکید کرد و گفت: علاوه بر این، اداره کل طرح های عمرانی دانشگاه ها نیز مورد حمایت قرار می گیرند. پروژه های تا سقف 20 میلیارد ریال و 5 میلیارد ریال از اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم.

استخر دانشگاه موزا اردبیلی 20 درصد وضعیت جسمانی خود را بهبود بخشیده است.

اسماعیل چمنی سرپرست دانشگاه محق اردبیلی با اشاره به اهمیت ورزش در جامعه به ویژه جامعه دانشجویی گفت: ورزش سلامت انسان را تضمین می کند و همچنین انرژی و روحیه را افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه وجود فضاهای ورزشی در دانشگاه به ویژه در محوطه خوابگاه دانشجویی بسیار مهم است، گفت:

سرپرست دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به فضاهای ورزشی و اماکن ورزشی گفت: استخر دانشگاه محقق اردبیلی 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل و راه اندازی آن نیازمند اعتبارات ویژه هستیم.

وی همچنین از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواست تا اعتبارات لازم را برای توسعه اماکن و اماکن ورزشی و تعویض کفپوش سالن شماره یک تربیت بدنی پسران این دانشگاه اختصاص دهد.

انتهای پیام/3727/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.